18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigranci z Syrii

radimir2 • 2015-10-24, 15:01
Kronika filmowa, krótko i na temat.



Jak się nie podoba to :idzwch*j:

Areczos

2015-10-24, 15:11
Zajebiście zmontowane. Przez chwilę myślałem, że lektor jest ten sam, co z kroniki filmowej WFDIF

HistoriaPolskiegoRapu

2015-10-24, 16:33
Polscy imigranci w UK, jak widzę takie j***ne bydło to wstydzę się że jestem Polakiem


Dzisiaj

2015-10-24, 16:55
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

Polscy imigranci w UK, jak widzę takie j***ne bydło to wstydzę się że jestem Polakiem



Na filmiku widzać biede umyslowa, pewnie wycieczka z sosnowca... Za takich ludzi powinnismy sie wstydzic, niewazne czy sa w UK czy w Polsce - za nich mozna sie wstydzic, ze reprezentuja ten sam gatunek. Debil pozostanie debilem.

ps. Jak sie wstydzisz ,ze jestes Polakiem to dobrze, ktos napisal mozesz sie zrzec obywatelstwa i wypad z kraju jak sie nie podoba.

miskolargol

2015-10-24, 17:26
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

Polscy imigranci w UK, jak widzę takie j***ne bydło to wstydzę się że jestem Polakiem



k***a jaki kwas.Powinni ich do pieca wrzucac.Niczym sie nie roznia od ahmetow.

saves

2015-10-24, 17:40
Łapickiego nikt i nic nie przebije w roli lektora polskich kronik. I pomyśleć, że chodziłem z kumplami do kina głównie po to, żeby pośmiać się na kronikach... Ech... To już nie wróci... :(

HistoriaPolskiegoRapu

2015-10-24, 19:08
@MaratHS Nie zesraj się, i tak jak widzę takie ścierwo jak jestem gdzieś za granicą to jest mi wstyd że pochodzę z tego samego kraju. Za to widzę że Ty to z nich dumny jesteś :) Ale co ja się przyczepiam jak ty z Łodzi jesteś :D

MaratHS

2015-10-25, 09:21
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

@MaratHS Nie zesraj się, i tak jak widzę takie ścierwo jak jestem gdzieś za granicą to jest mi wstyd że pochodzę z tego samego kraju. Za to widzę że Ty to z nich dumny jesteś :) Ale co ja się przyczepiam jak ty z Łodzi jesteś :D


Nie zmieniaj tematu. To jak, zrezygnujesz z obywatelstwa?



Ps Niepotrzebnie przed spójnikiem "i" postawiłeś przecinek, a przed "że" nie ma żadnego... Po co też napisałeś "ale" z wielkiej litery? Przecież nie rozpoczyna się zdań od "ale". Proszę, weź wyjedź już dziś. :-P

HistoriaPolskiegoRapu

2015-10-25, 17:30
@up k***a Ty to naprawdę tępa dzida jesteś, za takich jak TY też mi jest wstyd Łódź to fajne miasto ale mieszka tam sporo takich debili :)

MaratHS

2015-10-26, 07:52
HistoriaPolskiegoRapu, Ej spokojnie szmato, to jak... zrezygnujesz z obywatelstwa?

sekijero

2015-10-28, 13:57
to stąd Taco miał te sample :)