18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigranci uczą Niemców dobrego wychowania

hypertonic • 2017-09-11, 01:00
Imigranci kolejny raz udzielają lekcji pokory mniejszości niemieckiej w Niemczech :amused:

Ko...........ro

2017-09-11, 01:34
coś mi się popsuło

Halman

2017-09-11, 04:16
kolorowe, tęczowe niemcy

du...........ck

2017-09-11, 12:42
Jakie to piękne... Już niebawem rzesza spłynie niemiecką krwią

Don_Luca

2017-09-11, 17:45
Uwielbiam przyglądać się upadkowi zachodniej cywilizacji, ze swojego katolickiego ciemnogrodu.

Artrac

2017-09-11, 19:14
Po dźwięku spodziewałem się, że zara wyleci jakieś kocisko.

elfis

2017-09-11, 20:21
pani Merkel i panTusk witają uchodzców, w naszej europejskiej lewackiej rzeczywistości,
na szczęście Polska jest obecnie pod rządami normalnych ludzi,
a ja
jebię te sp***oliny które zaraz
będą pisać, krytykanckie, swoje gówno warte komentarze

TB303

2017-09-11, 20:22
elfis napisał/a:

na szczęście Polska jest obecnie pod rządami normalnych ludzi



Proszę Cię :amused:

Pan_Inżynier

2017-09-11, 20:33
O ch*j tu chodzi? Kto niby udziela komu tej pokory? Jakis typek kopie innych, rzuca się na niego laska w czerwonym, a potem ten sam typek siedzi z odciętą dłonią? A ciapaci trzymają laskę? To ta laska była w końcu w teamie z ciapakami, czy z tym jednorękim? Chyba, że ona jest z tych refugee welcome, powstrzymywała chłopaka, żeby ciapakom nie wpie**olił i skończy w ich haremie... Eh...

Ma...........ke

2017-09-11, 20:48
Udało mi się uzyskać video z innego ujęcia.

regenersis

2017-09-11, 22:32
nie wyglada mi to na Niemcy

JPablo

2017-09-11, 22:46
Cytat:



Proszę Cię :amused:


Myślę że chciał napisać że jest to mniejsze zło niż partia PO, która już dawno wpuściłaby biednych imigrantów, mimo że głosowałem na KUKIZ'a to PiS nie jest najgorszy.
Może czas spojrzeć trochę z innej perspektywy, ogólnie może mniej kradną albo coś zrobili nareszcie ale sam popatrz:
. Kopalnie mają się lepiej
. Podniesiono płacę minimalną
. (Chyba nie jestem pewny na 100%) jest albo już przywrócili wiek emerytalny (ten niższy)
. Budżet wzrósł o kilka mln
. Nasze podatki nie idą na murzynów i nie muszę jak zagraniczni robić do 85lat aby zarobić na czarnego ch*ja który żeruje na kraju

Mimo iż mają te swoje śmieszne miesięcznice smoleńskie to za to nie masz dziennego klękania w stronę meczetu po 5x, jak chcesz w święta możesz naj***ć się jak świnia i jeść co chcesz, nie masz ograniczenia świąt w których nawet na piwo spojrzeć nie możesz.

Mimo wszystko, całej złej opinii i ich ch*jowej przeszłości PiS radzi sobie nawet nawet, może nie chcą dopuścić komuchów do władzy i się zmienili i nie zaprzeczysz tego, mimo iż minimalnie to coś się poprawiło, a przez ostatnie PO j***ne lata z nimi nie zmieniało się nic w stronę dobrego