18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigranci przybyli do Niemiec...

Cały_Idiota • 2015-09-14, 09:37
... i od razu pokazują swoją wysoką kulturę osobistą i obycie. ;)


wajdzik007

2015-09-14, 19:30
wtf? jakie k***.. niemcy?? jak typ po rusku czy po jakimś innym szpilo...

~Velture

2015-09-14, 19:32
shark950621 napisał/a:

Ale dlaczego oni w ogóle protestują ?


Bo dostali tylko po 1350 euro miesięcznie socjalu na osobę i kawalerkę a chcą ponad 3tyś i mieszkania ponad 90m2 i obywatelstwo.

hue hue hue. Żartuję. Dostali m2 i m3 a nie kawalerki a to zwyczajne bydło a to nie prostest tylko manifestacja siły z ich strony. Tak się u nich w gównolepiankach pokazywało kto rządzi i taki brudas jeden z drugim mają w dupie prawo danego kraju robi na co ma ochotę bo wie ,że nie mieszki go nie tkną i jeszcze przeproszą ,że prosili go o spokój.

Siwer

2015-09-14, 20:36
Ale popatrzmy jaki to jest paradoks kiedyś za czasów wojny Niemcy mówili tylko o czystości krwi i tylko aryjska rasa a tutaj Pani Merkel chętnie uchodźców przyjmuje dla przypomnienia

"https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_pan%C3%B3w"

plaski46

2015-09-14, 21:10
Jadę po broń co ruskich zanim będzie za późno :( (((

tranzystor

2015-09-14, 21:11
argerom napisał/a:

Gratuluję każdemu, kto tam usłyszał język niemiecki. Inteligentnych ludzi nam właśnie trzeba.



Myślałeś, że "imigranci" po kilku h spędzony na terenie Niemiec będą władać językiem niemieckim? Policja wysyła ostrzeżenia po angielsku w nadziei, że to bezwartościowe bydło zrozumie, ale oczywiście to bład z ich strony.

marcinek329

2015-09-14, 21:14
Można cieszyć się, że rozwalają tak nie lubiane przez Nas Niemcy, ale pamiętajcie ile naszych rodaków tam aktualnie pracuje...

tranzystor

2015-09-14, 21:22
marcinek329 napisał/a:

Można cieszyć się, że rozwalają tak nie lubiane przez Nas Niemcy,



Nie lubiane przez ciebie i tobie podobnym oszołomom żyjącym dziwnymi urojeniami i nienawiścią do Niemców i Ruskich. Rozpie**olenie takiego kraju jak Niemcy przez arabskie bydło zachwieje gospodarką całej UE i odbije się na pewno na naszej gospodarce, która dzięki Niemcom i Ruskim zarabia. Poza tym, jak Niemcy się będą chcieli pozbyć tego wrzodu w turbanach, to jak myślisz, gdzie ich przepchną? Do ledwo dyszącej gospodarczo Polski bez armii, która nie jest w stanie się sama obronić.

darthbercik

2015-09-14, 22:52
WszystkoRozpie**ala napisał/a:

Ja tam się cieszę, czekam na moment aż Berlin będzie płonął a ostatni szwab będzie się krztusił swoją krwią.



Zaboli mnie to co teraz napiszę, gdyż lepiej mieć "normalnych" szwabów za rogiem niżeli bande bezmyślnego gówna. Historia, historią ale trzeba patrzeć realistycznie, że jednak z nimi się bardziej dogada, niż z tą kozojebską ideologią...

WszystkoRozpierdala

2015-09-15, 03:15
miskolargol @tranzystor @darthbercik
Wyraziłem to co leży mi na duszy.
Moja rodzina jest głęboko związana z polską tradycją i wojskowością. Dziękuję Bogu że miałem tą przyjemność porozmawiać ze starszyzną której już nie ma i która opowiedziała mi historię własną oraz ich rodziców. Szanuję wiedzę otrzymaną przez przodków, jest to relacja z pierwszej ręki jakby nie było, tak więc wpoili mi brak zaufania do Niemców i Rusków oraz nienawiść do UPA. Pewnie przekręcają się na wieść o polskich obozach zagłady.
Znam 2 Niemców (poznałem więcej ale tylko oni są warci uwagi), całkiem dobrze, spoko chłopaki i wk***ia ich to co się dzieje w państwie. Pewnie jest ich więcej ale coś o nich nie słychać i jeśli już to właśnie im wolałbym dać azyl w Polsce niżeli brudasom. Kuzynka która pracowała w tym chorym kraju czego serdecznie jej odradzałem została nazwana polską świnią tylko dlatego że na głos rozmawiała z przyjaciółkami po polsku, raz w miejscu pracy a następnym razem w jakiejś restauracji.
Niemcy jak na razie świetnie dogadują się z ruskimi, Polska jest pomijana we wszystkich dziedzinach politycznych i gospodarczych a jeśli nie jest to zostają odgórnie narzucone prawa i nie mamy nic do gadania, dla nich jesteśmy ch*jem do bicia. A co do Polaków tam przebywających to albo sp***olą jak zacznie się piekło albo zbiją na tym interes. I nie pie**ol Tranzystor jak nie wyciągnąłeś lekcji z historii. Pracuj sobie w szwabii i kręć te śruby w fabryce volskwagena, życzę jak największej kasy ale jest coś więcej niż pieniądze które tak na prawdę zawsze da się zrobić.
Najchętniej życzyłbym wam śmierci volksdojcze j***ne ale żyjcie sobie w tym idealnym państwie, do póki nie spłoniecie.

RedIsBad_SoBad

2015-09-15, 13:12
miles
widzę żeś z tych co biorą w dupę
znajdź sobie jakieś inne forum np. zdupudojapy czy jakieś inne zwyrodniałe gówno
niepozdrawiam

Achajos

2015-09-18, 03:00
WszystkoRozpie**ala napisał/a:

Ja tam się cieszę, czekam na moment aż Berlin będzie płonął a ostatni szwab będzie się krztusił swoją krwią.



To sie zastanów zanim coś napiszesz.
A jeśli naprawdę tak uważasz, to wiedz że ZNACZNA część żywności polskiej i technologii trafia właśnie do Niemiec. W położeniu Polski to oznacza, że jeśli oni upadną, to ani sowieci, bo ci już mają embarga, ani szwedzi - bo to cioty - ani tym bardziej JUŁESEJ nie będzie w stanie nam pomóc, a merkantylizm raczej u nas nie wypali. Jeśli już chcesz widzieć zdychających szwabów to działaj, edukuj się, niszcz ich gospodarkę wprowadzając tańsze substytuty, twórz konkurencje, konsorcja, to będzie satysfakcjonujące bardziej, rozj***nie wroga ekonomicznie.