18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imie dla syna

sadams • 2014-03-11, 07:13
-Tato, dlaczego zmywasz, pierzesz, gotujesz itd., a mama tylko się z koleżankami spotyka?
-Wiesz synku jak się urodziłeś mama powiedziała, że pozwoli mi wybrać imię dla Ciebie, jeśli od tej pory będę robił wszystko co ona mi każe.
-I co, zgodziłeś się?
.
.

.
-Oczywiście, Son Goku.

Ketiv

2014-03-11, 13:19
elda1987 napisał/a:

Mój mąż próbował w urzędzie przeforsować dla pierwszego syna Han Solo, na szczęście urzędniczka go pogoniła.



NA SZCZĘŚCIE?! Epickie imiona dla syna.

szpila_forever

2014-03-11, 13:38
Cytat:

Mój mąż próbował w urzędzie przeforsować dla pierwszego syna Han Solo,na szczęście urzędniczka go pogoniła.


Jak powiesz synowi, że mógł się nazywać Han Solo, ale jakaś durna baba z urzędu się nie zgodziła, to on ją znajdzie i wypatroszy :)

Magnic

2014-03-11, 14:04
Jako osoba, która ogląda różne rzeczy ( w tym anime, stare seriale i inne różne gówna) powiem jedno. Sadistic jest portalem czarnego humoru, a nie miejscem spotkań otaku czy innego ścierwa. Rozumiem jeszcze wrzucić jakieś cycki czy coś na harda ale dawanie zwykłych tematów o anime ma główną mija się z celem portalu. Mimo, że też jestem z pokolenia, które wychowywało się na DB to jeśli chcę coś o nim obejrzeć to wchodzę na YT i sobie oglądam, a nie zaśmiecam sadola. Wszystko ma swoje miejsce i zastosowanie.
Wnoszę o dodanie do regulaminu zakazu dodawania materiałów niezawierających w sobie sadyzmu, bądź wszelkiego rodzaju czarnego humoru. Kara: w6.

Ha...........ng

2014-03-11, 15:56
@Up za takie pie**olenie ludzi, którzy do rozwijania portalu nie przykładają się wcale, powinien być ban i ch*j. A nie narzeka taki, a ch*ja robi :homer:

blysk88

2014-03-11, 16:10
Hacerking napisał/a:

@Up za takie pie**olenie ludzi, którzy do rozwijania portalu nie przykładają się wcale, powinien być ban i ch*j. A nie narzeka taki, a ch*ja robi :homer:


Ale wole juz miec na sadolu 5 artykulow sadolowych niz 20 z czego polowa ma ch*j wspolnego ze strona. Jak bede chcial sie poprostu posmiac wejde na joemonstera. Tu chce trupow, kalu, wypadkow oraz dowc**ow o brudasach/pedofilach/nekrofilach.

Rozumiesz?

ellsworth

2014-03-11, 16:11
Ruli napisał/a:

Obrazek :amused:


Coś w tym jest ;-)



blysk88, ch*ja żeś włożył w rozwój tej strony, ani jednego tematu, a najwięcej masz do gadania co powinno być, a co nie!

Magnic

2014-03-11, 17:22
Hacerking, i ellsworth,
"Nie mam nic do powiedzenia ale powiem cokolwiek aby być fajny".
Jakoś niedawno jeden z moderatorów wypowiadał się a propos tego typu argumentów. Podchodzą one pod offtopic i zaśmiecają forum.
Z resztą jeśli dla was miernikiem dobrego użytkownika jest ilość wrzuconych przez niego tematów (ergo braku życia i marnowanie go na siedzenie przed komputerem aby znaleźć coś nowego na sadola) to nie mamy o czym rozmawiać. Jesteście zbyt zjarani własnym ego aby mieć jakiekolwiek wartościowe argumenty. Znajdźcie sobie jakieś zajmujące hobby czy coś.

Gl0BaL

2014-03-11, 19:31
Ktoś wrzuci kawał. Połowa ludzi go nie trawi. Połowa daje piwa.


Tak jest i w tym przypadku. Tylko że widzę nadmiar hejtów:
a)Zakompleksionej gimbiarni która nie rozumie fenomenu tego zacnego anime, ponieważ ich życie ogranicza się do gier komputerowych.
b)Ludzi z pokolenia dragon balla, którzy mają z nim związany jakiś kompleks (nie wnikam, nie jesteście tego warci).
c)Ludzi w wieku 30+ lat którzy wyrośli z bajek zanim db zaczęto nadawać w Cebulandii.


Prawda jest taka że DB zawiera w sobie więcej mądrości życiowych niż wszystkie dzisiejsze pedalskie kreskówki razem wzięte. Jedynie chyba Biblia zawiera ich więcej.

Wrzuciłbym maść ale nie chcę być przewidywalny.

kuziol

2014-03-11, 21:42
up@ Jak grochem o ścianę...

Nóż

2014-03-12, 07:46
Gl0BaL napisał/a:


Prawda jest taka że DB zawiera w sobie więcej mądrości życiowych niż wszystkie dzisiejsze pedalskie kreskówki razem wzięte. Jedynie chyba Biblia zawiera ich więcej.


To chyba nie oglądałeś maj litl pony!!! >>>.<<< Tam nawet tytuł ma mądrość życiową.

WhoCaresAboutNik

2014-03-12, 10:14
Widzę, że niektóre osoby mają spory ból dupy, chciałem tylko pokazać hipokryzję niektórych osób. Sam oglądam wietnamskie zboczone animu i czytam mango.

elda1987

2014-03-12, 21:15
Ketiv napisał/a:



NA SZCZĘŚCIE?! Epickie imiona dla syna.



szpila_forever napisał/a:


Jak powiesz synowi, że mógł się nazywać Han Solo, ale jakaś durna baba z urzędu się nie zgodziła, to on ją znajdzie i wypatroszy :)




:emo: to rozważę to przy 3 dziecku, i tak będzie już najmniej kochane.

Ketiv

2014-03-12, 22:52
elda1987 napisał/a:


:emo: to rozważę to przy 3 dziecku, i tak będzie już najmniej kochane.



Po co miłość rodziców jak nazywasz się Han Solo?

blysk88

2014-03-13, 17:03
ellsworth napisał/a:


blysk88, ch*ja żeś włożył w rozwój tej strony, ani jednego tematu, a najwięcej masz do gadania co powinno być, a co nie!


Jesli sie nie zorientowales kazdy kto tu zaglada wklada cos w istnienie strony - chocby oglada reklamy, za ktore szefostwo serwisu moze utrzymac ten bajzel.
I tak wole nie wrzucac nic niz napie**alac tu chocby MLP ktore uwielbiam - ale to nie miejsce do tego.

Chodzi mi poprostu - w necie jest od ch*ja serwisow. Kazdy ma troche inna tematyke. Zdjecia martwych plodow wrzucasz na kwejka? Nie wydaje mi sie.