18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I'm white!

~Velture • 2017-07-13, 09:50
Czas skończyć to pie**olenie :amused:


Al...........go

2017-07-13, 10:00
Jak zobaczę chłopa w zielonym stroju będę wiedział, że to gej. Odmieniło to moje życie.


~Velture

2017-07-13, 10:05
@up
Oczywiście, że dzień bez j***nia prawaków to dzień stracony. Nawet w temacie nie mającym z tym nic wspólnego.

Bravo ty... bravo girl.

Al...........go

2017-07-13, 10:06
Velture napisał/a:

@up
Oczywiście, że dzień bez j***nia prawaków to dzień stracony. Nawet w temacie nie mającym z tym nic wspólnego.

Bravo ty... bravo girl.



Od kiedy naziści to prawacy? :homer:

~Velture

2017-07-13, 10:18
Od kiedy onr to naziści?

Mafiozo13

2017-07-13, 11:13
od kiedy czarny jest biały?

The_Generat

2017-07-13, 11:15
odtąd od kiedy debile nie rozróżniają pojęć faszyzm, nazizm, komunizm, prawica, lewica... a tylko starają się być śmieszni na sadisticu

KillerLaugh

2017-07-13, 14:25
AleDlaczego napisał/a:

Jak zobaczę chłopa w zielonym stroju będę wiedział, że to gej. Odmieniło to moje życie.


A co, łatwiej będzie chłopaka znaleźć?

KrólikBugs

2017-07-13, 14:48
ONR jest narodowo-socjalistyczna, czyli centrum. Jednak oni w sumie i tak nie mają sprecyzowanych poglądów na temat gospodarki. Tylko sobie pokrzykują o wartościach. Dużo to oni by nie zrobili dla państwa.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-13, 15:01
@up

Prawica Centrum Lewica ... :facepalm:
Kto ma o tym decydować kto jest prawicowy, lewicowy a kto centrum? Przecież te pojęcia są sztuczne i gówno warte we współczesnym świecie, socjalistyczne PiS nazywa siebie prawicą, ONR też nazywa siebie prawicą, PO siebie prawicą nazywa.
Pojęcia prawicy i lewicy nie mają żadnego zastosowania w dzisiejszym świecie, są to archaizmy, które już dawno powinny wyjść z użycia, ale ciągle są one podtrzymywane przy życiu, żeby dzielić i skłócić społeczeństwo, zwłaszcza w Polsce. Stara metoda dziel i rządź, a debile nadal podtrzymują te archaizmy bez zastosowania nazywając siebie prawakami i lewakami - my i oni. Nawet mi was nie żal :amused:

Jedyny podział jaki istnieje obecnie to Podatnicy/Parobki i Rząd lub klasa wyższa.

KrólikBugs

2017-07-13, 16:04
@up

Jakoś trzeba oddzielić ten bałagan od siebie. Nie rozumiem cię, może nie ma sztywnych reguł, ale da się odróżnić stronę partii. To, że wiele partii nazywa się prawicowymi chodź nimi nie są to co innego, ale czemu ludzie którzy wiedzą czym się różni lewica od prawicy nie mieliby z czystym sumieniem używać tych określeń? A skłócone społeczeństwo nie jest przez to jakich się zwrotów używa. Skłócone jest bo jest najzwyczajniej w świecie do dupy w tym kraju. No i powstaje bałagan bo każdy ma inną wizję naprawy państwa. A że nie każdy w ogóle ma wyobraźnie to głosuje na kretynów co więcej obiecają. No po prostu demokracja o którą cały świat walczy.

janlew

2017-07-13, 16:37
Lewackim p*zdom już chyba tylko internety zostały :D Ja mogę powiedzieć "żałosne marksistowskie lewackie sobaki", przy znajomych, w gronie rodzinnym, w pracy, przy znajomych, na meczu, przed kościołem, w sklepie, wszędzie. Wy po jednym hasełko "prawicowe polaczki, katolickie psy" leżeli byście bez zębów chyba w każdym miejscu. Jak to jest być no lifem który ma jedynie internet, bo wszędzie indzie jest zesranym kundlem?

sezamkowyRozpierdol

2017-07-13, 16:49
@janlew



Foxlifejenkins napisał/a:

@up

Jakoś trzeba oddzielić ten bałagan od siebie. Nie rozumiem cię, może nie ma sztywnych reguł, ale da się odróżnić stronę partii. To, że wiele partii nazywa się prawicowymi chodź nimi nie są to co innego, ale czemu ludzie którzy wiedzą czym się różni lewica od prawicy nie mieliby z czystym sumieniem używać tych określeń? A skłócone społeczeństwo nie jest przez to jakich się zwrotów używa. Skłócone jest bo jest najzwyczajniej w świecie do dupy w tym kraju. No i powstaje bałagan bo każdy ma inną wizję naprawy państwa. A że nie każdy w ogóle ma wyobraźnie to głosuje na kretynów co więcej obiecają. No po prostu demokracja o którą cały świat walczy.



Tylko pytanie - jaki jest sens używania tych pojęć i jaki jest powód by takie określenia padały w mediach, kiedy społeczeństwo nie odróżnia tych pojęć, gdyż są nadużywane i przeinaczane.
Samo określenie "lewak" stało się w tym kraju wyzwiskiem, jak nie jedna strona wszędzie widzi faszystów i nadużywa tego w mediach by zniszczyć wizerunek oponenta to druga strona robi to samo nadużywając pojęcia lewak i tak oto powstaje bajzel w tym kraju.