18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Iluzjoniści i ich popisowe numery

OpenStreetMaps • 2014-09-13, 11:22
Wiadomo że to ściema ,ale zawsze jest pozostaje pytanie jak on to zrobił .
Wiem jak zrobiono sztuczkę z przeciętym na pół gościem.
Potem to opiszę w komentarzach żeby nieobeznanym nie psuć przyjemności z oglądania.


mikEWrona

2014-09-13, 22:26
k***a mac wy w to wierzycie? hahaha to jest telewizja pany.... tak tak na zywo.. gowno nie na zywo

Klapu

2014-09-13, 23:04
k***a, za to uwielbiam iluzje, że wiem, że tam jest haczyk, i nie mogę go znaleźć i mam namiastkę magii w życiu, a wy, wredne ku*asy, odbieracie mi ostatnie nadzieje na list z Hogwartu i Gandalfa proponującego mi przygodę!!!

_Azazel

2014-09-13, 23:11
Nie prawdziwe, ale i tak imponujące mają umiejętności, a wy siedźcie i hejtujcie dalej przed swoimi komputerkami ;)

Pogos

2014-09-13, 23:12
km2bp napisał/a:

Wyjasnienie !

ElfickieJaja dobrze napisały że kadłubka zatrudnili

A druga osoba co porusza nogami tułów ma ukryty w blacie stolika grubszym niż się na pierwszy rzut oka wydaje
Nieprzypadkowo twarz kadłubka jest zasłonięta chirurgiczną maseczką . Dzięki temu w finale może pojawić się całkiem zdrowy dubler tak samo ubrany i też z zakrytą twarzą , W tym celu ruszające się nogi ze stolikiem uciekają za kurtynę i już nie wracają , następnie zostają przyniesione nogi manekina które razem z kadłubkiem natychmiast robią wyjazd z pola widzenia
tylko po to aby mógł najechać dubler już w całości w celu pozszywania na niby

Ot i cała sztuczka - innych nie potrafię rozszyfrować



No raczej, k***a, nie inaczej. AS wysiadu. Gratuluje dedukcji, k***a mac. :-D

fenyloetyloamina

2014-09-14, 00:27
Wyjaśnienie:

Co do klatki i ptaszka w klatce jest to taka składana klatka :-)

foxrbkpisz

2014-09-14, 01:16
Pogos napisał/a:


No raczej, k***a, nie inaczej. AS wysiadu. Gratuluje dedukcji, k***a mac. :-D


Talar? To Ty?

Guz-00

2014-09-14, 04:59
km2bp napisał/a:

Wyjasnienie !

ElfickieJaja dobrze napisały że kadłubka zatrudnili

A druga osoba co porusza nogami tułów ma ukryty w blacie stolika grubszym niż się na pierwszy rzut oka wydaje
Nieprzypadkowo twarz kadłubka jest zasłonięta chirurgiczną maseczką . Dzięki temu w finale może pojawić się całkiem zdrowy dubler tak samo ubrany i też z zakrytą twarzą , W tym celu ruszające się nogi ze stolikiem uciekają za kurtynę i już nie wracają , następnie zostają przyniesione nogi manekina które razem z kadłubkiem natychmiast robią wyjazd z pola widzenia
tylko po to aby mógł najechać dubler już w całości w celu pozszywania na niby

Ot i cała sztuczka - innych nie potrafię rozszyfrować



Dobrze gadasz. Widać nawet różnice. Kadłubek ma sterczący sznurek od czapeczki, a dubler dwa luźne.

OpenStreetMaps

2014-09-14, 10:58
Guz-00 napisał/a:



Widać nawet różnice. Kadłubek ma sterczący sznurek od czapeczki, a dubler dwa luźne.




Gratuluję detalicznej spostrzegawczości ;-)

Wrangler

2014-09-14, 22:28
k***a, zatrudnili Lopera