18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ilu Erytrejczyków potrzeba, żeby zabić Polaka?

freaky • 2017-06-20, 09:16
Kolejna śmieć polskiego kierowcy z udziałem uchodźców. Tym razem we Francji.


hmisiek123

2017-06-20, 15:13
No k***a jaki przypadek, że akurat polaczek nie zdążył zahamować.

Radbug

2017-06-20, 15:30
Może to był jakiś sadol? Ile razy na tej stronce niejeden zarzekał się, ze "on to by nigdy w życiu w tym Calais nie hamował". No i przynajmniej jeden dotrzymał słowa...

Dżizas_kurde

2017-06-20, 18:06
Kolejny kretyn "busiarz" napie**alający po 14-16 godzin na dobę.. sam się rozj***ł...
Wpie**olił się w tył innego pojazdu - bo nie zachował bezpiecznej odległości.
Kretyn to kretyn. sam sobie winien.

MiotaczBobruf

2017-06-20, 19:02
Ja to bym wiedział co z tymi bobrami zrobić :amused:

POW667

2017-06-20, 20:27
robson54321 napisał/a:

Obrazek



Nie żebym bronił TVNu, ale dzisiaj przeglądałem ich serwis i był o tym news w postaci suchych faktów ;]. Na ten moment, w dziale "informacji", bezapelacyjnie wygrywa TVP ;)

ellsworth

2017-06-20, 21:28
Prawda jest taka, że nie zginął z powodu tej blokady, bo trzech przed nim się zatrzymało, tylko zginał bo debil jechał poprzedniemu pojazdowi na zderzaku - typowo polska specjalność.

zbijok

2017-06-20, 22:39
To tak jak byś powiedział, że to wina dziecka, że przechodziło o 15:03 przez przejście i pie**olnął je pijany kierowca, przecież jak by przechodziło o 15:05 to by już go nie pie**olnął :roll:

Wiewór

2017-06-21, 08:30
zbijok napisał/a:

To tak jak byś powiedział, że to wina dziecka, że przechodziło o 15:03 przez przejście i pie**olnął je pijany kierowca, przecież jak by przechodziło o 15:05 to by już go nie pie**olnął :roll:


Nie widzisz różnicy między jazdą na zderzaku a byciem potrąconym przez pijanego kierowcę? na pierwsze masz wpływ. Na drugie nie., Gratulacje za zrobienie z logiki k***y.

~Velture

2017-06-21, 13:05
Abraxus napisał/a:


Nie widzisz różnicy między jazdą na zderzaku a byciem potrąconym przez pijanego kierowcę? na pierwsze masz wpływ. Na drugie nie., Gratulacje za zrobienie z logiki k***y.


To mógł gościu w którego wjechał wyjechać 1 minutę później i nic by się nie stało :amused:

freaky

2017-06-21, 13:27
Co by nie było uwagę zwraca to, że wszystkich podejrzanych zatrzymano w środku ciężarówki. Po tym, do czego te sk***ysyny doprowadzili, jakby nigdy nic weszli sobie do przyczepy, aby dostać się do UK. Zero empatii i żalu. Dlatego trzeba jak najszybciej zutylizować to szambo, póki zupełnie się nie rozlało.

zbijok

2017-06-21, 20:41
@Abraxus A czy ja mówiłem że dziecko się rozejrzało? :amused:
Jak to nie ma się wpływu na to czy będzie się potrąconym czy nie? Z odpowiednią dozą ostrożności jest o to dużo ciężej.

Nic nie jest czarno białe, przyczyną byli imigranci, nie wiesz czy jechał na zderzaku czy nie, no chyba że na aliexpresie kupiłeś szklaną kulę. Jeśli nawet jechał, to było to co najwyżej jednym z czynników, a nie przyczyną.
Jedyną osobą która robi k***ę z logiki w tej chwili jesteś ty.