18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ilość melaniny w skórze jest zupełnie przypadkowa

~Velture • 2018-02-10, 05:35
Równie dobrze mógł to zrobić biały katolik taki jak lalalola albo abraksus czy inna niezwyciężona. :szydera:


ritu4l

2018-02-10, 19:53
tranzystor napisał/a:



To inteligentnie zabłysnąłeś. Podam ci inny przykład.

Polski obóz:
Obrazek

Niemiecki obóz:
Obrazek



Piwo! O taką Polskę walczyłem we Wietnamie na rzecze Kwai

krasnal_hałabała

2018-02-10, 20:06
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Złodziejstwo to oznaka bycia intelektualnym zerem, bycie ludzkim śmieciem, odpadem, ścierwem.


Chciałbym żeby w Polsce za kradzież skazywano na obóz pracy na kwotę 25 tys. PLN + wartość skradzionych przedmiotów + 20% tej wartości jako odszkodowanie + koszt ujęcia i procesu + utrzymanie w obozie na czas odpracowywania kary. Takie ścierwo za kradzież radio samochodowego trafiałoby do obozu na 5-75 lat, w zależności czy by chciało pracować czy też nie.




Złodziejstwo, wasza arcymagnificencjo, jest oznaką biedy i braku możliwości podjęcia pracy zarobkowej i intelekt nie ma nic do tego.

tranzystor

2018-02-10, 21:06
poligon6 napisał/a:

Kiedy wypie**olą laolao jak DlaCzego czy PalonyPaznokieć, ile można znoscić to ścierwo na portalu? To są te same konta!




A co, moderatorów na Sadisitcu też PiS wymienił i teraz można pisać tylko w jednym nurcie?

Wiewór

2018-02-10, 21:50
krasnal_hałabała napisał/a:




Złodziejstwo, wasza arcymagnificencjo, jest oznaką biedy i braku możliwości podjęcia pracy zarobkowej i intelekt nie ma nic do tego.


Złodziejstwo bierze się z mentalności. w Polsce nikt z głodu nie umiera a wszyscy k***a kradną. U mnie w robocie robol potrafi zaj***ć apteczkę za 20 zł. zaj***li ich już tyle że wyposażyli szwagra ciotki braci siostry a pomimo tego dalej kradną. bo mogą. Taki to k***a kraj złodziei

Loaloa

2018-02-11, 12:40
Cytat:

Kiedy wypie**olą laolao jak DlaCzego czy PalonyPaznokieć, ile można znoscić to ścierwo na portalu? To są te same konta!



Jednak to ty jesteś największym zjebem tego portalu. Przyznam, konkurencja jest mocna, ale tamtym raz na jakiś czas zdarza się napisać coś do rzeczy (na przykład, kiedy temat nie dotyczy polityki, czy ideologii). Ciebie po prostu fizycznie musi boleć, że osobom o poglądach innych od twoich wolno się publicznie wypowiadać. Masz w sobie tego bolszewickiego ducha uciszania każdego, kto ośmiela się z tobą nie zgadzać. Zrobiłbyś karierę w cenzurze. Może spróbuj, będziesz zamykał nieprawomyślne fora razem z ich użytkownikami.

Aha, ja mam tu tylko jedno konto, zapytaj któregoś moderatora. Co, nie możesz uwierzyć w to, że kilka osób myśli podobnie do mnie, a nie do ciebie?

Cytat:

A co, moderatorów na Sadisitcu też PiS wymienił i teraz można pisać tylko w jednym nurcie?



Mokry sen sadolowego katonaziolstwa o zamordystycznych ciągotach. Kto wie, może dożyję chwili, kiedy za pocisk z rządu, kleru czy rzeczonego katonaziolstwa będą mnie wkręcać w pisiorską machinę "sprawiedliwości".

Rozchędażacz

2018-02-11, 18:13
Loaloa napisał/a:

katonaziolstwa


Toś doj***ł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :erniepalm:

Wiewór

2018-02-11, 19:52
tranzystor napisał/a:



To inteligentnie zabłysnąłeś. Podam ci inny przykład.

Polski obóz:
Obrazek

Niemiecki obóz:
Obrazek


Jedni i drudzy to kluby dla dewiantow seksualnych.
O niemieckich i wloskich zabawach w klubach powstał nawet fabularyziwany film dokumentalny pt. Salo czyli 120 sodomy :-D

TB303

2018-02-11, 20:29
poligon6 napisał/a:

Kiedy wypie**olą laolao jak DlaCzego czy PalonyPaznokieć, ile można znoscić to ścierwo na portalu? To są te same konta!


Mam nadzieję, że jak najszybciej ciebie wywalą. Ty durny, PiS-owski lewaku, hipokryto.