18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ile pali to Porsche?

nowynick • 2018-11-14, 09:04
200 snickersów/100 km...


BKKWK

2018-11-14, 17:43
Mnie zawsze rozbraja ta służalczość i objawione spojrzenie wszelkiej maści emerytek w każdego debila z koloratką na szyi. Najlepiej to uwielbienie widać, gdy zaczyna się "chodzenie po kolędzie", czyli doroczna zbiórka pieniędzy na dobra luksusowe dla teoretycznych ascetyków. Na drzwiach kościoła we wsi wisi karteczka, że tego i tego dnia, na tej i na tej ulicy będą chodzić od godziny załóżmy 16:00 do 21:00 poczynając od numeru 1. Ale te tępe emerytki, które domagają się szacunku dla starszych i ustępowania miejsca w autobusie, nawet jeśli mieszkają pod numerem 300, stoją przy ulicy już od godziny 15:00 i wielce swiąto(jeb)liwego proboszcza wypatrują z kopertą w garści.

Jeszcze kilka lat temu miałem nadzieję, że to pospólstwo wymrze, ale to się rozmnożyło i wychowało na swoje podobieństwo. Klęczenie przed telewizorem w trakcie papieskich mszy pominę, bo k***ica strzela.

Mors_Nigra

2018-11-14, 18:02
Dobrze, że nie jestem chrześcijaninem, bo zamiast mnie to bawić, to by mnie to obrażało co katolicka sekta odpie**ala.

MadDave

2018-11-14, 18:19
O cie ch*j :D
Dziwne że tego porshe nie nieśli na swoich plecach :D czyste niewolnictwo XXI wieku.

Kurła jak można się tak upodlić...

mesjans

2018-11-14, 18:23
szuleq napisał/a:

k***a jestem religijny chodze z zona do kosciola i z dziecmi ale niektore rzeczy ktore odpie**alaja, te gnoje w czrnych szmatach to mnie obraza i moja wiare, nie nawidze jak do mnie podchodzi w kosciele z koszyczkiem zeby mu wrzucic te j***ne 2 zl to mnie tak obraza ze za kazdym razem wychodze z cala rodzina. Ps nie nie jestem biedny czy pazerny. nie bede tuczyl grubego h*ja, tak wierze w boga ale w kosciol nie koniecznie


Wierzysz w boga nie w kościół i chodzisz do kościoła, super logika. Pomódl się przed spaniem lub przy wspólnej kolacji z rodziną za te wspaniałe dary i takie tam a nikt ci koszyczka nie nadstawi, chodzisz tam na pokaz czy co?

Mindfuck

2018-11-14, 18:28
ale cipeczki pierwsza klasa tam :amused:

gagatek690

2018-11-14, 18:30
to pewnie jeden z tych "księży" wkręconych do KK przez masonów lub SB. Mają r*chać, grzeszyć i robić jak najwięcej złego PR kościołowi. w latach 30 ubiegłego wieku do kościoła w USA wprowadzono tak około 1000 lewackich zboków. Taka forma rozsadzenia od wewnątrz znienawidzonej instytucji

TB303

2018-11-14, 18:33
gagatek690 napisał/a:

to pewnie jeden z tych "księży" wkręconych do KK przez masonów lub SB. Mają r*chać, grzeszyć i robić jak najwięcej złego PR kościołowi. w latach 30 ubiegłego wieku do kościoła w USA wprowadzono tak około 1000 lewackich zboków. Taka forma rozsadzenia od wewnątrz znienawidzonej instytucji


pie**olenie o szopenie i zakłamywanie rzeczywistości fanatyka, któremu ciężko przyjąć, że jest manipulowaną i okradaną, przez religijny biznes kukiełką :kawa:

picolo

2018-11-14, 19:07
A ja myślałem,że to zaślubiny...naiwniak.

chudy005

2018-11-14, 19:11
Up

"ale cipeczki pierwsza klasa tam :amused: "

Zgodzę się, bo nawet porsche nie zauważyłem xD

killua

2018-11-14, 19:59
gagatek690 napisał/a:

to pewnie jeden z tych "księży" wkręconych do KK przez masonów lub SB. Mają r*chać, grzeszyć i robić jak najwięcej złego PR kościołowi. w latach 30 ubiegłego wieku do kościoła w USA wprowadzono tak około 1000 lewackich zboków. Taka forma rozsadzenia od wewnątrz znienawidzonej instytucji



Cóż najlepsze świadectwo wiernym i instutcji daje w takim razie że taki wkrętak został kardynałem :D

camson

2018-11-15, 17:17
Ja pie**olę, serio?

beny561

2018-11-22, 22:46
Drogie a skromne :amused: