18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ile mamy stac!

Vicious • 2011-06-01, 23:07


k***a mac, ile mamy stac!

Burburbur

2011-06-02, 23:02
jatsko napisał/a:



a przede wszyskim o tobie



Zabawne, ktoś tu się poruszył, napinacz detected :d

A kino trochę nie na ten portal. Tekst nieodłącznym elementem każdego metalowego koncertu i tam powinien pozostać. Przynajmniej nie kręcone kaloszem.

Alixo

2011-06-02, 23:43
Czemu brudas?
Ja tam nie widzę, aby był brudny.
To pojęcie "brudas" wzięło się od tego, że punki mówiły tak na siebie, ponieważ były wyrzutkami społeczeństwa...
Także zanim użyjecie tego stereotypowego określenia, to się troszke zastanówcie i miejcie troche szacunku dla innej kultury.

kz

2011-06-02, 23:48
ten ~tip.top sam o sobie pisze to naprawde jakis tepy gosc najpierw obraza skejtow dresow itd a potem pisze ze tak robia napinacze z internetu... typ z parowa w dupie

Dżoszua

2011-06-02, 23:53
@jatsko - jaka cięta riposta <rotfl>

Seta666

2011-06-03, 00:32
Widzę najbardziej się napinają dresowe c*pki im to zawsze nic nie pasuje

Wagon_Koksu

2011-06-03, 00:38
@kz pierw spróbuj zrozumieć co typ naprawdę miał na myśli, a potem w razie czego objeżdżaj takimi 'zajebistymi' tekstami.

NieWeszles

2011-06-03, 00:51
jatsko napisał/a:

brudy j-bane, hitler o nich zapomnial



I o głupich cwe*ach jak ty..

ja...........ko

2011-06-03, 00:55
jatsko napisał/a:



a przede wszyskim o tobie



Zabawne, ktoś tu się poruszył, napinacz detected :d

A kino trochę nie na ten portal. Tekst nieodłącznym elementem każdego metalowego koncertu i tam powinien pozostać. Przynajmniej nie kręcone kaloszem.

poruszylem sie bo nienawidze pseudointeligentow takich jak ty, ktorzy pier..la o byciu tolerancyjnym, szczyca sie swoja kultura osobista i uwazaja sie za najmadrzejszych, a to wszystko dlatego, ze w od najmlodszych lat szkolnych byli najnizej w hierarchii i przetrwali tylko dlatego, ze mamusia im powtarzala zeby sie nie przejmowali, i ze sa madrzejsi i zeby sie uczyli zeby pokazac, ze sa lepsi. potem takie niedoroby bezwzglednie akceptowane i otaczane miloscia przez rodzicow zaczynaja sluchac ambitnej muzyki, ogladac ambitne filmy itd. az w koncu trafiaja wszyscy razem na jakis ch...wy kierunek studiow typu politologia, gdzie moga cieszyc sie swoja alternatywnoscia, elokwencja, oczytaniem a przede wszystkim ciotowatoscia. oczywiscie na forum mozesz pokazywac jaki to jestes zdustansowany i lepszy od wszystkich, a w normalnym zyciu boisz sie wyjsc po bulki do sklepu. tu broniac tych brudow na prawde blysnales. jesli uwasz ze trzeba swoim ubiorem zwlaszcza tak zje..nym jak prezentowac swoje poglady to gratuluje. ty pewnie robisz sie na hipstera w rurkach z ray banami na nosie jak przystalo na rasowego geja-nieudacznika. zyj dalej zludzeniem swojej zajebistosci, i tlumacz sobie ze nie chodzisz na dobre imprezy, bo tam sa same glaby, ze nie uprawiasz sportu bo to zajecie dla prymitywow. przeciez i tak w podswiadomosci wiesz ze jetes frajerem.

@dzoszua-ciebie nawet na taka nie stac

surgicaltechno

2011-06-03, 00:58
głupie brudasy bawią się w lesie bo nikt ich do dyskotek nie wpuszcza .

ja...........ko

2011-06-03, 04:29
Burburbur napisał/a:



Zabawne, ktoś tu się poruszył, napinacz detected :d

A kino trochę nie na ten portal. Tekst nieodłącznym elementem każdego metalowego koncertu i tam powinien pozostać. Przynajmniej nie kręcone kaloszem.



obcowanie z kretynami tylko szkodzi, przez ciebie popelnilem blad i napisalem ze sie poruszylem, moglem sie co najwyzej obruszyc, albo oburzyc, a poruszyc to mogla mnie twoja glupota, wiec wez sie za nauke gamoniu
:idzwch*j:

CountPerun

2011-06-03, 10:41
Co ma wspólnego subkultura metali z brakiem higieny się k***a pytam? Jakoś brud ze mnie nie odpada, a smród się za mną nie ciągnie.Ciemnota.

marcinsud

2011-06-03, 10:43
po jakiemu ta panienka napie**ala?

Rh...........ox

2011-06-03, 10:49
@UP jatsko

Gratuluję! Zająłeś któreś tam miejsce na podium:


yankees1989

2011-06-03, 13:35
nie wiem co w tym ciekawego... brudasów to mogę przy osiedlowym śmietniku pooglądać

Jedr02

2011-06-03, 16:18
Jeśli ktoś siebie nazywa punkiem czyli jak większośc wie śmieciem to bynajmniej nie widze powodów by nie mówić na niego brudas. Po co szanować kogoś kto nawet sam siebie nie szanuje?