18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ile kosztują nas czarownicy?

voidinfinity • 2017-03-20, 14:01
Zestawienie ile kosztują nas katok***y.


Wiewór

2017-03-20, 14:05
A muuuj boszeee ale się zacznie szitstorm:D
Gimbakatolicy któzy nigdy nie czytali bibli i radio maryjni krzyżowcy w obronie wiary wysrają teraz swoje intelektualne sp***oliny o tym jak to religia "buduje" etykę i praworządność (praworządność najbardziej rozumieją księżą gwałcący dzieci) i ileż nam niby nie dało nadstawianie rowa watykanowi:D

Al...........go

2017-03-20, 14:08

Ork.Fajny

2017-03-20, 22:16
Nie wiem czy poważnie można traktować filmik jakiegoś pseudo-neopogańskiego świra co nazywa się ŚwiatoVidem i swoje życie poświęca na walkę z wymierającą religią :amused:
Chyba już wolę panów w sutannach. Przynajmniej mają zdrową smykałkę do biznesu a nie bliżej niezidentyfikowaną chorobę psychiczną...

Abraxus napisał/a:

A muuuj boszeee ale się zacznie szitstorm:D
Gimbakatolicy któzy nigdy nie czytali bibli i radio maryjni krzyżowcy w obronie wiary wysrają teraz swoje intelektualne sp***oliny o tym jak to religia "buduje" etykę i praworządność (praworządność najbardziej rozumieją księżą gwałcący dzieci) i ileż nam niby nie dało nadstawianie rowa watykanowi :D


Heh. Wierz mi że trudno będzie im przebić Twój "poziom".

voidinfinity

2017-03-21, 12:51
@up

Jako wróg socjalizmu powinieneś docenić, że te neopogańskie czary mary nie kosztują cię nic.
Odwrotnie niż w przypadku katolickiego czary mary, na które wszyscy płacimy konkretnie ;-)

Ork.Fajny

2017-03-21, 15:56
Za to jako mniejszy lub większy przyjaciel logiki i zdrowego rozsądku, nigdy nie mogę wybrać psychicznie niestabilnego jutubera ponad nikogo innego. Z klechą się zawsze jakoś dogadam a z kimś kto potencjalnie jest w stanie zaprzeczyć istnieniu grawitacji albo uzna ją za syjonistyczny spisek, już może być problem.

voidinfinity

2017-03-21, 16:18
@up

Tam gdzie socjalizm, nie ma mowy o logice i zdrowym rozsądku ;-)

Ork.Fajny

2017-03-21, 17:02
Socjalizm =/= podatki.

voidinfinity

2017-03-21, 17:14
Czyli redystrybucja nie jest socjalizmem? ;-)

Ork.Fajny

2017-03-21, 19:27
voidinfinity napisał/a:

Czyli redystrybucja nie jest socjalizmem? ;-)


Trollu mój Ty kochany: Nie wszystkie podatki są redystrybucją. No chyba że wyznajesz tą obszerną definicję w której uznajesz że armia, policja czy system sprawiedliwości to też formy redystrybucji. Tylko wtedy socjalizm jest ustrojem permanentnym, bo od kilku tysięcy lat naszej historii różni władcy, różnych cywilizacji, zbierali podatki na swoje armie. Idąc tym samym tokiem rozumowania feudalizm też w takim razie był socjalizmem. No i kapitalizm też był socjalizmem.

voidinfinity

2017-03-21, 19:33
Gdzie ja napisałem, że wszystkie podatki to redystrybucja? ;) Ja pytam konkretnie o finansowanie kościoła. No chyba, że traktujesz finansowanie czarowników tak samo jak budowanie dróg itd :krejzi:

mrkler

2017-03-21, 20:20
A ile samorządów przekazuje nieodpłatnie teren pod kościoły....
Kościół powinien być opodatkowany tak samo jak każda inna instytucja i nie powinien mieć żadnych przywilejów.

Ork.Fajny

2017-03-21, 22:15
voidinfinity napisał/a:

No chyba, że traktujesz finansowanie czarowników tak samo jak budowanie dróg itd :krejzi:


Joke on you, jak to mówią hamburgery. Oczywiście że to robię. Nawet jeśli finansowanie czarnych nie ma to takich samych pozytywnych efektów jak budowanie dróg, to nadal ogólna zasada działania jest ta sama: Wszyscy płacimy podatki a te nie idą na żadne świadczenia dla wszystkich obywateli. Ty po prostu selektywnie wybierasz podobieństwa i tworzysz analogię pasującego do Twojego przekazu.


mrkler napisał/a:

Kościół powinien być opodatkowany tak samo jak każda inna instytucja i nie powinien mieć żadnych przywilejów.


Pokręcona logika? Nie lepiej wyznawać zasadę żebyśmy wszyscy płacili takie małe podatki jak Kościół, zamiast jeszcze bardziej legitymizować popie**olony ten system prawny który jest posrany od kwestii zasad i wysokości podatków?
To mało efektywne społecznie kiedy życzysz sąsiadowi żeby mu się też coś złego stało, co stało się Tobie, zamiast życzyć sobie aby to już się więcej nie powtórzyło.

voidinfinity

2017-03-21, 23:05
@up

W jaki sposób przerzucenie obciążeń ZUSowskich księży (osób prywatnych) na wszystkich obywateli, różni się od przerzucenia obciążeń ZUSowskich rencistów (osób prywatnych) na pozostałych podatników? ;-)

No takie mamy czasy. Krowa bez dopłat nie daje mleka, czarownik bez dopłat nie rzuca aur ochronnych. Smutna żaba.