18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III Wojna Światowa

trzeci41 • 2015-03-22, 13:06
Witam




Ostatnio często zacząłem przeglądać różne strony z wiadomościami w internecie i na każdej jest coś z wojskiem/wojną
O tym będzie ten post...


dzisiaj wchodzę i piszą że jeśli Duńska marynarka będzie uczestniczyć w systemie rakietowym to stanie się ona celem Rosyjskich rakiet Nuklearnych... (czyżby każdy zapomniał o pozbyciu się broni nuklearnej ?)


Nagle ćwiczenia USMC w Polsce przyleciało 100 żołnierzy okołu 30 pojazdów . Amerykanie nie chcą wycofać/zniszczyć broni jądrowej która jest w Niemczech aczkolwiek wymienić na nowsze modele

oczywiście patrze na to z dużym uprzedzeniem bo strony typu wp,onet itp. są to media publiczne którym każe się co ma napisać, lub pisze coś aby dużo ludzi przeczytało artykuł.

Mam Siostrę w stanach (Nie chwalę się musi tak samo zapie**alać jak tu i musiała jeszcze się wykazać bo niestety Opinia Polaków jest różna ale jedno jest ważne nie jest się u siebie)...

rozmawiałem z nią na ten temat i mówi że tam też dużo się słyszy o tym... ogólnie mógłbym wypisywać więcej spraw ale kto chce ten sprawdzi...

Pomijam fakt że Rosja robi co chce i każdy się boi coś zrobić ...

Ale co wy o tym myślicie ? jaki jest wasz pogląd na to jest możliwe że z tego będzie coś większego??

Nie jedźcie mnie od razu , komu się to nie podoba niech nie czyta
przeskoczy temat i spokój , a resztę zapraszam do Wyrażeniem swoich opinii :wodka:

Polecam stronkę na której jest wszystko na bierząco

Mapa Wojny


Pierwszy temat

wino666

2015-03-22, 13:16
moim skromnym zdaniem to kwestia kilkunastu miesiecy zanim wszystkie te incydenty na ukrainie, zaczna nabierac jeszcze bardziej globalnego charakteru, ameryka wysyla sprzet wojenny to oczywiste jest to ze jest tylko kwestia czasu zanim zaczna wysylac zolniezy z reszta nie tylko ameryka. Trzeba zredukowac liczbe ludzi na swiecie :) a wojna globalna jest tego najlepszym narzedziem
:D

Mercury001

2015-03-22, 13:32
Polska ma tylko jedną, ale za to zajebistą zaletę. Nie należała do ZSRR, więc jest na końcu listy życzeń Władka. Oczywiście, jakaś wajcha w jego mózgu może się obluzować i może nawet jutro wszyscy będziemy grać w Fallouta na żywo :D Jednak nie życzę tego nikomu. Nie wiadomo też jakie rządy będzie sprawował następca Władka (musi kiedyś kopnąć w kalendarz), może to być normalna osoba... może też to być drugi Stalin :/

Napisałbym więcej, ale to nie jest temat na moją dzisiejszą-wczorajszą głowę ;) . Temat jak najbardziej wart szerszej uwagi.

trzeci41

2015-03-23, 02:36
teoretycznie tak , ale i tak jesteśmy następni po nich i "najbliżej"
A co do tego kto będzie po Putinie powiem krótko zawsze może być gorzej
:lodowka:


Ciekawy reportaż z Romualdem szeremietiew



Tu Kilka Filmików z udziałem Wojsk USA










(filmik z marca 2014)

PS. :idzwch*j: Mamy Przej***ne ... Niestety z dnia na dzień jest to coraz bliżej :samobojstwo:


Filmiki zaj***ne,niektóre z zeszłego roku ale na bierząco się pojawiają nowe

zomos

2015-03-23, 23:35
Przecież k***a te ch*je z Izraela i USA mają w interesie totalną destabilizację bliskiego wschodu i europy! Im potrzebny jest k***a mać pie**olony BURDEL bo mają długów w p*zdu! Wybiją ludzi którzy stawiają opór i potem zrobią co chcą w tym sobie sami poumarzają długi poprzez umorzenie dłużników... a jeszcze jak j***ne pieski merdają barany za tym ogonem... k***a mać... Kto nami rządzi ?