18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III marsz równości w Łodzi

gressive • 2013-04-21, 12:43
''Po raz trzeci ulicami Łodzi przeszedł Marsz Równości zorganizowany przez grupę Fabrykę Równości. wzięło w nim udział ponad sto osób, które domagają się m.in. poszanowania praw osób homoseksualnych i transpłciowych, a także wprowadzenia związków partnerskich i małżeństw homoseksualnych. ''

Ja pie**olę oni chcą jawnie i prawnie r*chać dzieci! Co się k***a dzieje? Ja już siły nie mam do tych debili. Policja powinna dostać od prokuratora nakaz rewizji ich lokali, przynajmniej osób, które trzymają ten transparent. W ogóle bym się nie zdziwił jakby znaleźli małe dzieci z ch*jem w dupie któregoś z tych pederastów i dzieciojebców.


Dz...........ak

2013-04-21, 12:47
Podejżewam, że ten transparent mógł być próbą ośmieszenia całej akcji (dziś legalizujemy związki partnerskie, a jutro... ). ;)

Nuck4d-

2013-04-21, 12:48
"małżeństw homoseksualnych", tutaj przydało by się przytoczyć J. Korwina-Mike, z definicji małżeństwo to mąż i żona... Dam piwo, by więcej osób mogło ich zj***ć :D

osa79

2013-04-21, 12:49
@Sewer2307

"debil nie wie że jest debil" ^^

gressive

2013-04-21, 12:55
@ Suty_dziobaka
Nie na temat, ale masz niezłą zajawkę co do zombie :D Mnie osobiście rozj***ło jak TVP ''spolszczyło'' nazwę The Walking Dead. No ja jebe. Żywe trupy <lol>. Jednocześnie wk***ia mnie to, że oglądając ten serial np. na FOX są reklamy a właściwie ich atak. A co do samego serialu to powili zaczyna mnie wk***iać, wiesz? Oni próbują z tego zrobić ''Lost''. Tak czy inaczej Pozdrawiam.

Goku1994

2013-04-21, 13:46
Tak się składa, że transparenty te były trzymane przez członków ONR/MW, którzy chcieli ośmieszyć marsz. Zaraz na jego początku zostali wyproszeni przez policję. Następnym razem polecam zrobić mały research przed wyciągnięciem pochopnych wniosków i napisaniem takich głupot. No, chyba że było to działanie celowe...

Koniec Świata

2013-04-21, 15:58
Goku1994 napisał/a:

Tak się składa, że transparenty te były trzymane przez członków ONR/MW, którzy chcieli ośmieszyć marsz. Zaraz na jego początku zostali wyproszeni przez policję. Następnym razem polecam zrobić mały research przed wyciągnięciem pochopnych wniosków i napisaniem takich głupot. No, chyba że było to działanie celowe...



No co, chłopcy z ONR i MW tez mają prawo do miłości.

Ork.Fajny

2013-04-21, 20:17
Goku1994, skoro ty zrobiłeś mały resercz to podziel się jego wynikami z nami...

majfon

2013-04-21, 20:52
Oczywista prowokacja środowisk faszystowskich.
Tolerancja i tak zwycięży! Próba zatrzymania tolerancji to tak jakby ktoś chciał powstrzymać postęp.... kościół katolski próbował i proszę jak na tym wyszedł... na zachodzie do kościoła to pies z kulawą nogą już nawet nie przyjdzie.

wiesiors4

2013-04-22, 18:56
majfon napisał/a:

Oczywista prowokacja środowisk faszystowskich.


Ah te faszystoskie mohdy, co z nich za łobuziaki :amused: hah jak po Marszu Niepodległości ktoś powiedział o prowokacji, to był uznawany za zacofanego paranoika. Możemy uznać, że w tym wypadku jest tak samo :lol:

ddd161

2013-04-26, 07:15
Kto był choć raz na marszu równości, to wie że jego uczesnicy nie zakrywają swoich twarzy. Natomiast bardzo dobrze wiadomo kto, to robi. Poza tym Ci ludzie zostali usunieci z zgromadzenia przez policje. Może ONR i MW popiera takie postulaty, ale niech pokazuja je na swoich marszach i niech nie zakrywaja twarzy. Czego się wstydza?