18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Igraszki z kotkiem..

Halman • 2020-01-02, 17:48

Hindusi próbują wypłoszyć schwytanego, zamkniętego w pomieszczeniu lamparta... 7 hindusów zostało rannych podczas wysoce zorganizowanej akcji.

Dukenstein

2020-01-03, 01:28
Szkoda, że tych kotów jest tak mało.. nie ma czym regulować populacji gównoskórych,

pi...........ta

2020-01-03, 03:39
Na każdym filmie z Indii setki ludzi na ekranie. I każdy z nich w jakimś momencie życia spłodzi kilka nowych, a już ich jest ponad miliard, co jest niepoważne i nierozważne. W ogóle wie ktoś jakim cudem Indie i Chiny mają taką populację i zechciałby w kilku zdaniach, bądź też w większej ilości wytłumaczyć mi to?

djted

2020-01-03, 04:47
A ktos tu pie**olił ostatnio o jakims labradorze :D Zobacz sobie k***a typie ten filmik. Twojego patologicznego labradorka to 3 osoby by uspokoiły , a tego kudłatego sk***iela cała wioska nie moze

V8ROG

2020-01-03, 06:49
poligon6 napisał/a:

Tylu chlopa i nie dali rady jednemu kotu.
U nas chłopi potrafili rozstawić fladry i zagonić cała watahę wilków i wybic kołkami. Potem jeszcze wytropić nory wybrać szczenięta obciąć im uszy i dostać za pare równowartość pensji. Wogóle wtedy dobrze za wilki płacono za waderę nawet dwukrotność pensji. i tak problem wilków w Polsce zniknął.



Hahhaah, dobra p*zda z Ciebie zza komputera. Czterdziestoletni prawnicze który się kotków i piesków boi. Twój płacz jest kalectwem nawet to potrafisz sp***olic. I gnij dalej w zamkniętej piwnicy. 40 lat a jaką ofermą jesteś to mała bania.

froze_man

2020-01-03, 07:18
tam wypadki są nawet przy smarowaniu chleba masłem

IOI

2020-01-03, 08:20
a wystarczylo poczekac az sie znudzi i sobie pojdzie dalej

doktores

2020-01-03, 09:30
poligon6 napisał/a:

oproszona locha. Przed wilkiem łatwiej się obronić niz przed szablami dzika. Tutaj nie ma materiału który by chronił przed poharataniem. Chyba ze jakieś spodnie z kewlarem czy inny wojskowy



I odezwała się bieda umysłowa i emocjonalna. Idź poligniot6 dalej wygłaszać swe mądrości między obciąganiem na plebanii.

niemamskarpet.

2020-01-03, 11:16
saves napisał/a:

Potem tygrys mył zęby cały dzień, a niesmak w pysku nadal miał.



własnie dlatego lwy w Afryce liżą sobie dupy, żeby zabić posmak po murzynach

polakwrocek

2020-01-03, 14:21
A ja ukręciłbym lasso ze 2-3 sztuki i próbował koteczka złapać :/

LuuKaa

2020-01-04, 11:40
Zbyszko z Bogdanca ogarnalby sam.