18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ignorancja...

Halman • 2020-12-08, 12:19

w odpowiedzi na arogancję... :szloch:

SzarmanckiZawadiaka

2020-12-08, 21:16
mazga50 napisał/a:

Gdybyś się przyjrzał, to nie nagrywający przyspieszył, tylko poprzedzający go biały zwolnił i debil w czerwonym ortalionie nie miał się gdzie podziać.
Myślcie ludzie.



To nieźle...
Ja myślę, że z danych w lewym dolnym rogu można wyczytać, iż pie**olisz pan głupoty, jak i również, że tobie też ego nie pozwala dać się wyprzedzić no i teraz wyzywasz typa w czerwonym od debili, któremu cudem w tej daćce nie wyj***ło korby w powietrze bo się zachciało Januszowi popisywania..





mazga50

2020-12-08, 21:16
Gmork napisał/a:

Chyba jesteś ślepy i głuchy, że tak pie**olisz.



Autor przyspiesza jeszcze gdy mijają ich samochody z naprzeciw, czyli gdy (domyślnie) pomarańczowy debil jeszcze nie wyprzedza. Później utrzymuje równą prędkość. Nagle pojawia się pomarańczowy i wszystko byłoby OK, gdyby białe auto z przodu nie przyhamowało. Autor hamuje, ale widać, że manewr poprzedzającego go auta go zaskoczył, więc odstęp się zmniejszył, a pomarańczowy nie ma się gdzie podziać. To pomarańczowy ma odruch psa gończego i musi być pierwszy i to on spowodował zagrożenie dla siebie i innych. A za agresję na drodze na 5 lat w gułagu się należy.

No ale tobie się wydaje, że każdy ma ci ustępować na drodze, bo "ty jedziesz!"

SzarmanckiZawadiaka

2020-12-08, 21:43
ANALizator napisał/a:

i się kłócić zaczeli .. czemu nikt nie napisze że coś wcześniej musiało być, że on tak zareagował




Bo pewnie nie miał gdzie go wcześniej wyprzedzić, a wąsacz wnioskuję pewnie jechał ze 40/h i się gościu wk***iał.. w końcu znalazł miejsce to nagle cesarz dróg k***a władca szos stwierdził przy Grażynie, że nie pozwoli by byle dacia tak o go wyprzedziła :V i tym samym ukręcił na siebie bata swoim aroganckim zachowaniem przynajmniej za usiłowanie spowodowania zagrożenia życia i zdrowia, a to co mogło dziać się wcześniej nie tłumaczy jego zachowania. ;)


Cezar87

2020-12-09, 00:20
Sytuacja stara jak swiat i odpowiedz jest tylko jedna , nie masz czym to nie wyprzedzaj. W Polsce to juz zanika bo jest juz sporo drog ekspresowaych , ale wczesniej zostaw przed soba z 5 metrow wolnego aby sobie jechac na luzie i nie patrzyec sie w blotnik samochodu jadacego przed soba czy hamuje itd. Zawsze jakas k***a musiala cie minac bo bedzie o 3 metry predzej w domu.

dżonyłojlker

2020-12-09, 00:48
mazga50 napisał/a:

Autor przyspiesza jeszcze gdy mijają ich samochody z naprzeciw, czyli gdy (domyślnie) pomarańczowy debil jeszcze nie wyprzedza. Później utrzymuje równą prędkość. Nagle pojawia się pomarańczowy i wszystko byłoby OK, gdyby białe auto z przodu nie przyhamowało. Autor hamuje, ale widać, że manewr poprzedzającego go auta go zaskoczył, więc odstęp się zmniejszył, a pomarańczowy nie ma się gdzie podziać. To pomarańczowy ma odruch psa gończego i musi być pierwszy i to on spowodował zagrożenie dla siebie i innych. A za agresję na drodze na 5 lat w gułagu się należy.

No ale tobie się wydaje, że każdy ma ci ustępować na drodze, bo "ty jedziesz!"



Zbłaźniłeś się i nadal się pogrążasz.
Bezsensowny bełkot, niemający nic wspólnego z tym co widać na nagraniu, i jeszcze te żałosne "wycieczki osobiste" :facepalm:

mazga50

2020-12-09, 04:35
Gmork napisał/a:

Zbłaźniłeś się i nadal się pogrążasz.
Bezsensowny bełkot, niemający nic wspólnego z tym co widać na nagraniu, i jeszcze te żałosne "wycieczki osobiste"



Argumentem twojej tezy jest to, że to ty masz rację.
Współczuję twojej rodzinie.

Juzwa

2020-12-09, 09:19
Droga prosta, widoczność dobra, więc z daleka widać, że coś z przeciwka jedzie. NIE k***A! Buc w czerwonej kurteczce MUSI wyprzedzać i to na bidę dwa jadące przed nim auta. MUSI wyprzedzić żeby nie wiem co!!!
Poza wszystkim, ten przygłup w czerwonym spokojnie by się zmieścił między nagrywającym a białym, ale biały zahamował i zmniejszył odległość między sobą a nagrywającym. Zapewne jakiś powód miał, albo nie lubi buców w Daciach. Przygłup z Dacii powinien gonić tego w białym i mu jebnąć, skoro już inaczej nie potrafi żyć. No i jeszcze jedno, czego nie widzicie. Nagrywający zwolnił i WPUŚCIŁ debila z Dacii żeby ten nie narobił szkód. Poza wszystkim, czy w PORD jest zapis, że masz cały czas patrzeć w lusterka, czy tylko przy wykonywaniu jakiegoś manewru? Nagrywający coś tam manewrował? Czy zaślepienie wam coś zasłoniło?
Każdy, kto nie widzi idiotyzmu w zachowaniu na drodze tego debila z Dacii, wart jest tego, żeby zeżreć bez popicia swoje prawo jazdy. Albo pozwolenie na jazdę rowerkiem od tatusia.

Radbug

2020-12-09, 11:53
Juzwa napisał/a:

Poza wszystkim, ten przygłup w czerwonym spokojnie by się zmieścił między nagrywającym a białym, ale biały zahamował i zmniejszył odległość między sobą a nagrywającym.





Juzwa napisał/a:

Każdy, kto nie widzi idiotyzmu w zachowaniu na drodze tego debila z Dacii, wart jest tego, żeby zeżreć bez popicia swoje prawo jazdy. Albo pozwolenie na jazdę rowerkiem od tatusia.



No to życzę smacznego, a raczej życzyłbym gdybyś to prawo jazdy sam posiadał. Mam nadzieję, że nigdy go nie zdobędziesz skoro nie masz deklu pojęcia, ze podczas gdy ktoś cię wyprzedza masz mu ten manewr ułatwić a nie przyśpieszać? Biały hamował? Czy wyście się z ch*jem na oczy pozamienialiście? Wyraźnie słychać silnik jak przyśpiesza, wyraźnie widać, ze się zbliża do białego, a na dodatek, gdyby jeszcze paru takich debili jak wy twierdziło, że gówno to czekolada, to specjalnie dla was w lewym dolnym rogu mamy podaną aktualna prędkość i cóż za niespodzianka, ze z okolic 50-55 k/h nagle w momencie wyprzedzania wzrasta do 70 km/h.

Juzwa

2020-12-09, 16:14
Radbug napisał/a:

Biały hamował? Czy wyście się z ch*jem na oczy pozamienialiście?


Jesteś k***a ŚLEPY?! Zobacz w 9 sekundzie jak zapalają się światła stopu białego.


Nagrywający przyspieszył, biały zaczął hamować w 9 sekundzie zmniejszając dystans do nagrywającego. Debil w Dacii wyprzedza choć nie ma szans na to. Gdyby nagrywający go nie wpuścił, to debil rozkwasiłby siebie i gościa w aucie jadącego z przeciwka. Debil w Dacii powinien przypie**olić się do gościa z białego auta, bo ten zaczął hamować!
Żryj prawo jazdy, smacznego. Ja nie mam ŻADNEGO obowiązku patrzenia w lusterka jak nie wykonuję manewru. Debil wyprzedza bo k***a MUSI być 20 metrów w przodzie. Szkoda, że nagrywający go wpuścił, byłoby po debilu. Ale szkoda też byłoby niewinnego gościa z przeciwka. Tak czy owak, gdyby do mnie wystartował ten debil, to bym go k***a ch*ja rozjechał. Bawcie się dalej w wyprzedzanie na trzeciego, omijanie na przejściu dla pieszych i wszelkiego rodzaju szeryfowanie. Mam nadzieję, że skończycie na słupie albo pod Kamazem. j***ne nieśmiertelne przygłupy.

polakwrocek

2020-12-10, 23:06
Słychać że przyśpieszył i to mocno jak ko biały wyprzedzał...
Kamerzysta jakiś poj***ny.
Jak jechał sobie wolniej to co mu k***a przeszkadza że go ktoś wyprzedza?

Juzwa napisał/a:

Jesteś k***a ŚLEPY?! Zobacz w 9 sekundzie jak zapalają się światła stopu białego.
Nagrywający przyspieszył, biały zaczął hamować w 9 sekundzie zmniejszając dystans do nagrywającego. Debil w Dacii wyprzedza choć nie ma szans na to. Gdyby nagrywający go nie wpuścił, to debil rozkwasiłby siebie i gościa w aucie jadącego z przeciwka. Debil w Dacii powinien przypie**olić się do gościa z białego auta, bo ten zaczął hamować!
Żryj prawo jazdy, smacznego. Ja nie mam ŻADNEGO obowiązku patrzenia w lusterka jak nie wykonuję manewru. Debil wyprzedza bo k***a MUSI być 20 metrów w przodzie. Szkoda, że nagrywający go wpuścił, byłoby po debilu. Ale szkoda też byłoby niewinnego gościa z przeciwka. Tak czy owak, gdyby do mnie wystartował ten debil, to bym go k***a ch*ja rozjechał. Bawcie się dalej w wyprzedzanie na trzeciego, omijanie na przejściu dla pieszych i wszelkiego rodzaju szeryfowanie. Mam nadzieję, że skończycie na słupie albo pod Kamazem. j***ne nieśmiertelne przygłupy.



Te MASZ taki obowiązek....
(Art. 24) Ruch pojazdów - Wyprzedzanie
6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości. Kierujący pojazdem wolnobieżnym, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem bez silnika jest obowiązany zjechać jak najbardziej na prawo w celu ułatwienia wyprzedzania. Przepisu nie stosuje się w przypadku, o którym mowa w ust. 12.

ps: ust 12 o rowerach jest więc nieważne tutaj.

Juzwa

2020-12-11, 13:51
polakwrocek napisał/a:

Te MASZ taki obowiązek....
(Art. 24) Ruch pojazdów - Wyprzedzanie



Przeczytaj sobie JESZCE KILKA RAZY to co napisałem i to co cytujesz.
Ja napisałem: "Ja nie mam ŻADNEGO obowiązku patrzenia w lusterka jak nie wykonuję manewru."

Wyprzedzanie, hamowanie, skręcanie, przyspieszanie, to są MANEWRY. Jak nie wykonuję żadnej z tych czynności, to po jakiego ch*ja mam się gapić w lusterka?! Podaj mi punkt w PORD gdzie nie wykonując żadnego manewru mam obowiązek ślepić w lusterka. JA, nie ten co nagrywa na filmie. Na tym filmie wszyscy trzej nadają się do komory gazowej.
Ja nie wiem, czy ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, czy są za głupi żeby mieć prawo jazdy, czy po prostu mają jakąś psychiczną chorobę nakazującą wpie**alać się ze swoimi mądrościami bez przeczytania co ktoś napisał!

polakwrocek

2020-12-12, 02:14
Juzwa napisał/a:

6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym



"6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym" WYPRZEDZANYM- to też będzie Juzwa nie wykonujący manewrów.

Jak SE jedziesz. I jesteś SE wyprzedzany. Nie wykonując SE żadnego manewru.
Nie możesz SE przyspieszyć. Kapisz ? Takie jest prawo.
Więc za wdepnięcie gazu bez żadnego innego celu jak zablokowanie kolesia obok jak koleś z tego filmiku. Masz mandat co najmniej.

A czy ci się to k***a podoba czy nie to twoja sprawa.