18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2016-10-18, 10:49
...jest to jakieś rozwiązanie ;)

nowynick

2016-10-18, 10:54
janlew napisał/a:

...jest to jakieś rozwiązanie ;)



Rozwiązanie czego? "Problemu żydowskiego"?

C.Z.E.S.I.E.K

2016-10-18, 11:18
nowynick napisał/a:

Rozwiązanie czego? "Problemu żydowskiego"?


Przednia zabawa dla przedszkolaka. Trochę musztry jeszcze nikomu nie zaszkodziło.... no prawie.

janlew

2016-10-18, 15:28
nowynick napisał/a:


Rozwiązanie czego? "Problemu żydowskiego"?


Problemu gniewu...
Tak byś chciał problem żydowski rozwiązać? A który niby?
Co prawda, bogaci żydzi z Ameryki, właśnie tak rozwiązali przy pomocy Niemiec, problem biednych żydów ze wschodu idących i kolaborujących z bolszewią.
Ale teraz, gdy jednak na nowo się pokochali, a i USrael mają za sobą, taka opcja nie wchodzi w grę.
Zresztą Masowe Mordy to nie po Bożemu i nie w zgodzie z cywilizacją Łacińską, a przynajmniej nie z naszą jej odmianą.
Tak robią właśnie judeobolszewicy, czy ludzie tego zakompleksionego półGoja Hitlera, no i tym podobne kreatury.

Prajov

2016-10-18, 21:24
Ogólnie polecam moderatorów, wrzuciłem to samo gówno kilka miesięcy temu i z automatu zostałem wyj***ny do sucharów a ten dostaje się na główną... Pomijam fakt że NIEKTÓRZY moderatorzy znaleźli internet w Laysach.

Arathnmor

2016-10-18, 22:31
Taka potupajka. Tylko maszerować nie ma komu.

de...........sz

2016-10-18, 22:37
Ja pie**ole ten debil znów o żydach... janlew znajdź sobie w końcu kobietę i przestań pie**olić głupoty...

nowynick

2016-10-19, 08:20
janlew napisał/a:


Problemu gniewu...
Tak byś chciał problem żydowski rozwiązać? A który niby?



"problem żydowski" to jak dobrze wiesz typowy niemiecki volkizm. Napisałeś o rozwiązywaniu problemów... Oni nie mają normalnych pomysłów na rozwiązanie "problemów". Te j***ne przygłupy (niemcy) chyba na nic mądrzejszego od wymordowania innych nacji wpaść nie potrafią...

janlew

2016-10-19, 11:07
dewastacjusz napisał/a:

Ja pie**ole ten debil znów o żydach... janlew znajdź sobie w końcu kobietę i przestań pie**olić głupoty...


Ja pie**ole ten debil nawet nie zauważył że temat żydów, podjął nowynick
Zresztą na filmiku są zdaje się naziści, to ciekawe o czym lewactwo chciałoby rozmawiać. O tym jak wspaniałym prezydentem Słupska jest Biedroń, czy o macicy Grodźkiego?

dth

2016-10-19, 12:19
niektórym ludziom zostaje na całe życie, np. feministkom.

bollol_stern

2016-10-19, 18:01
janlew napisał/a:


Ja pie**ole ten debil nawet nie zauważył że temat żydów, podjął nowynick
Zresztą na filmiku są zdaje się naziści, to ciekawe o czym lewactwo chciałoby rozmawiać. O tym jak wspaniałym prezydentem Słupska jest Biedroń, czy o macicy Grodźkiego?



Naprawdę oceniasz ludzi w sposób, narodowiec/lewak? Nic pomiędzy tymi skrajnościami?