18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idziemy do domu

CrazyEdek • 2022-02-12, 09:39
Za wysokie progi.


Kriski

2022-02-12, 09:41
To chrumknięcie na końcu, zajebiste.

Driver19cm

2022-02-12, 10:46
@up

O k***a, ale sadolowy, piwnicowy specjalista

A po czym poznałeś, że były obracane tamtej nocy ???

Po tym, że się wyj***ły na śliskich schodach ? :shock:

Weź przewietrz tą piwnice, bo Ci jebie na dekiel

PabllosSantoDaSilva

2022-02-12, 12:36
Driver19cm napisał/a:

@up
O k***a, ale sadolowy, piwnicowy specjalista
A po czym poznałeś, że były obracane tamtej nocy ???
Po tym, że się wyj***ły na śliskich schodach ?
Weź przewietrz tą piwnice, bo Ci jebie na dekiel



Miarkuj się malutki, bo Ci pompka strzeli. Te 19 w twoim nicku to chyba nie cm a sekund sądząc po twoich reakcjach na niektóre wpisy. Śmieszą mnie takie koguciki na sadolu. Większość ludzi wchodzi tu dla rozrywki a zawsze znajdzie się napinacz. W sumie to mam wywalone i podtrzymuje co napisałem. Scenariusz jak najbardziej realny i porządany przez sadoli - laski nawalone co można wnioskować po tym, że obie się wypieprzyły na schodach, kolesie zadowoleni bo wolna chata. Dalej nie trzeba kontynuować. Rozumię, że Ty tylko z kobietami rozmawiasz a seks jest obleśny?

dejwid092

2022-02-12, 13:23
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Miarkuj się malutki, bo Ci pompka strzeli. Te 19 w twoim nicku to chyba nie cm a sekund sądząc po twoich reakcjach na niektóre wpisy. Śmieszą mnie takie koguciki na sadolu. Większość ludzi wchodzi tu dla rozrywki a zawsze znajdzie się napinacz. W sumie to mam wywalone i podtrzymuje co napisałem. Scenariusz jak najbardziej realny i porządany przez sadoli - laski nawalone co można wnioskować po tym, że obie się wypieprzyły na schodach, kolesie zadowoleni bo wolna chata. Dalej nie trzeba kontynuować. Rozumię, że Ty tylko z kobietami rozmawiasz a seks jest obleśny?



Być moz były dymane noc wczesniej może noc później a może były dymane 24 h bo sobie orgie zrobili jeden ch*j mnie natomiast rozpie**alaja osoby które nabijają sienz innych a same mają śmiech jak swinia

Silverface

2022-02-12, 15:21
Cos im te aniołki na śniegu nie wyszły. :(

neo001

2022-02-13, 21:27
dejwid092 napisał/a:

Być moz były dymane noc wczesniej może noc później a może były dymane 24 h bo sobie orgie zrobili jeden ch*j mnie natomiast rozpie**alaja osoby które nabijają sienz innych a same mają śmiech jak swinia



Jeden ch*j mnie, a tak po polskiemu by popisać można?

Ziomee22

2022-02-14, 21:44
Każdy idzie normalnie tylko p*zdy sie wyj***ły i nadal chcą równouprawnienia...