18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idź stąd

aduss122 • 2016-03-28, 12:48
Dziewczyna dostaje zeszytem w ryj, jeśli się komuś chcę, może zrobić gifa

Halman

2016-03-28, 12:50
myślę ze to nie pierwszy raz :)

sard

2016-03-28, 14:32
I tak powinno się traktować gimbazę :)

So...........th

2016-03-28, 16:57
Cytat:

I tak powinno się traktować gimbazę



Tak się nie powinno traktować pod/gimb/lic/stud/bazy. Nauczyciel powinien wzbudzać szacunek ale na ten szacunek musi zapracować. To że ja, ty, inne starsze młodsze roczniki tak miały i mają jest winą systemu i historii naszego państwa. Zawód nauczyciela jest porównywalny płacowo z śmieciarzem, dlatego nie jest pożądany przez ludzi wykształconych, umiejących uczyć i posiadających odpowiednią wiedzę do skutecznej nauki i rozwoju jednostki. Tyczy się to każdego stopnia edukacji. pod/gimb/lic zaliczają się do jednego wora. Na studiach zaś, np. politechniki. ludzie którzy uczą byli w większości aspołeczniakami... którym potem nie udało się nigdzie zakręcić bo mają tytuł inżyniera na tak zwane 3. zostają i zaczynają uczyć tak zwana regresja wsteczna. Oczywiście nie wszyscy ale duża część tak.

jaboll154

2016-03-28, 17:04
Wytoczyłbym babie proces i tyle w temacie.

pinkie222

2016-03-28, 18:24
Ktoś wziął "wbijanie wiedzy do głowy" dosłownie :amused:

ho...........zo

2016-03-28, 18:26
Zachowuje się tak, bo wszystkie stare nauczycielki to zakompleksione p*zdy. Samotne, albo jak już mają męża to muszą go prosić, żeby chociaż raz w roku w jej urodziny je wyr*chali, ale oczywiście nie na trzeźwo, bo się nie da. Szczególnie polonistki.

qwerq221

2016-03-28, 18:34
k***a brakuje tylko dalszej części jak siedzi i ryczy :-D zajebiste piwfo.

~kotka_w_piwnicy

2016-03-28, 18:34
hoszo napisał/a:

Zachowuje się tak, bo wszystkie stare nauczycielki to zakompleksione p*zdy. Samotne, albo jak już mają męża to muszą go prosić, żeby chociaż raz w roku w jej urodziny je wyr*chali, ale oczywiście nie na trzeźwo, bo się nie da. Szczególnie polonistki.



:mom_please: lepiej bym tego nie ujęła.

gówniaczek

2016-03-28, 18:49
@Kotka_w_piwnicy
jesteś nauczycielką?

fart0wny

2016-03-28, 18:54
SomtaawKith napisał/a:



Tak się nie powinno traktować pod/gimb/lic/stud/bazy. Nauczyciel powinien wzbudzać szacunek ale na ten szacunek musi zapracować. To że ja, ty, inne starsze młodsze roczniki tak miały i mają jest winą systemu i historii naszego państwa. Zawód nauczyciela jest porównywalny płacowo z śmieciarzem, dlatego nie jest pożądany przez ludzi wykształconych, umiejących uczyć i posiadających odpowiednią wiedzę do skutecznej nauki i rozwoju jednostki. Tyczy się to każdego stopnia edukacji. pod/gimb/lic zaliczają się do jednego wora. Na studiach zaś, np. politechniki. ludzie którzy uczą byli w większości aspołeczniakami... którym potem nie udało się nigdzie zakręcić bo mają tytuł inżyniera na tak zwane 3. zostają i zaczynają uczyć tak zwana regresja wsteczna. Oczywiście nie wszyscy ale duża część tak.




Z tą płacą to pie**olisz od rzeczy. Niegdyś, jeszcze za czasów nauki w liceum jak sprawdzałem księgi wypłat dla nauczycieli to mi prawie gały wyszły z orbit. Podstawy może wiele nie było (za wyjątkiem stanowiska dyrektora i vice), ale z różnego rodzaju dodatkami wychodziły niesamowicie duże kwoty.

Czasem "pracowałem" przy zadaniach takich jak np. podłączenie klawiatury USB (ujmując w tym momencie tępym k***om po studiach tam pracujących) w szkolnym sekretariacie, stąd możliwość sprawdzenia księg.

MalinowySasza

2016-03-28, 18:57
Jak ktoś nic nie umie to zostaje nauczycielem… a jak ktoś nie umie nawet uczyć – to zostaje wuefistą.

~kotka_w_piwnicy

2016-03-28, 18:57
gówniaczek napisał/a:

@Kotka_w_piwnicy
jesteś nauczycielką?



Skąd ten pomysł?

dymus89

2016-03-28, 19:11
Mogła wstać i wyjebac jej z krzesła albo dziennika w ryj.

fahur

2016-03-28, 19:16
Belfer wygląda jak Ewa Kopacz ;)