18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idź na siłownię mówili

Nikt_nie • 2023-11-24, 21:53
Kompilacja połamańców, małpich chwytów, małych jaj i nieudacznictwa. Niektóre kontuzje są naprawdę srogie, także nie zesrajta się w majty.




Budrys2000

2023-11-24, 22:24
W większości to małe wacki

:-)

slupczanin

2023-11-24, 22:26
Nr 27 - najlepiej się złożył :lol:

patmon

2023-11-24, 22:42
Miód na moje stare ślepia :lol: wspaniała kompilacja!

Heliar

2023-11-24, 22:52
Za szybko nie widać tych "srogich" kontuzji

Jesse.Pinkman

2023-11-24, 22:58
Mnie to nie grozi, wolę obżerać się niezdrowym żarciem i leżeć przed telewizorem/komputerem. Prędzej czy później i tak wszyscy zdechniemy a skoro i tak wszyscy idziemy do piachu to przynajmniej umrę szczęśliwy robiąc to co kocham czyli błogie opie**ala nie się 8-)

Baronessa

2023-11-24, 23:21
Dobra kumpilacja. Brakuje tylko zjeba, który ostatnio zginął łamiąc kręgosłup podczas robienia przysiadu ze sztangą ponad 200kg
Najlepsze cymbalisko z 11stki. Nowe stawy w kolanach odblokowane... :lol:


Nikt_nie

2023-11-24, 23:33
Baronessa napisał/a:

Dobra kumpilacja. Brakuje tylko zjeba, który ostatnio zginął łamiąc kręgosłup podczas robienia przysiadu ze sztangą ponad 200kg
Najlepsze cymbalisko z 11stki. Nowe stawy w kolanach odblokowane...



No to jest srogie w ch*j :)

Heliar napisał/a:

Za szybko nie widać tych "srogich" kontuzji



Nie no, wyłamane kolana, wklęśnięte klaty, aż po same płuca, upadek sztang na kark, kolana, szyję, to przecież dla Ciebie chleb powszedni.

Jesteś poprostu za twardy na ten portal, dlatego usuń konto i nie oglądaj takich softów już nigdy więcej.

Miło było poznać :P

marcino_zly

2023-11-25, 00:02
Nikt_nie napisał/a:

No to jest srogie w ch*j
Nie no, wyłamane kolana, wklęśnięte klaty, aż po same płuca, upadek sztang na kark, kolana, szyję, to przecież dla Ciebie chleb powszedni.
Jesteś poprostu za twardy na ten portal, dlatego usuń konto i nie oglądaj takich softów już nigdy więcej.
Miło było poznać



Brakuje krwi, cycu.
Krwi.

smc

2023-11-25, 00:17
Jak ćwiczyłem i brałem różne suple, to ledwo żyłem. Teraz codziennie walę wódę i po badaniach mam idealne wyniki. Sam się zdziwiłem,... ale każdy organizm jest inny.
Nikt mi nie wmówi, że sport to zdrowie.

Ferdek5555

2023-11-25, 00:33
Kto tak przycina filmiki.................

Anal_Intruder_69

2023-11-25, 04:20
Baronessa napisał/a:

Brakuje tylko zjeba, który ostatnio zginął łamiąc kręgosłup podczas robienia przysiadu ze sztangą ponad 200kg ...


Masz linka do filmiku, albo chociaż do jakiegoś newsa? Bo mnie zainteresowałoś (płeć nieokreślona, bo kiedyś pisałoś jako kobieta, potem jako facet :krejzi: )

squallaz

2023-11-25, 06:49
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Masz linka do filmiku, albo chociaż do jakiegoś newsa? Bo mnie zainteresowałoś (płeć nieokreślona, bo kiedyś pisałoś jako kobieta, potem jako facet )




O tego typa chodzi?



ra0mir

2023-11-25, 07:14
smc napisał/a:

Jak ćwiczyłem i brałem różne suple, to ledwo żyłem. Teraz codziennie walę wódę i po badaniach mam idealne wyniki. Sam się zdziwiłem,... ale każdy organizm jest inny.
Nikt mi nie wmówi, że sport to zdrowie.



Już nie pie**ol. To indywidualne. Po latach mogę stwierdzić że cardio 2x w tygodniu robi robotę. Ale mina młodziaków jak bierze się sporo na ławeczce- bezcenna :)

robsonx79

2023-11-25, 10:49
Jesse.Pinkman napisał/a:

Mnie to nie grozi, wolę obżerać się niezdrowym żarciem i leżeć przed telewizorem/komputerem. Prędzej czy później i tak wszyscy zdechniemy a skoro i tak wszyscy idziemy do piachu to przynajmniej umrę szczęśliwy robiąc to co kocham czyli błogie opie**ala nie się



Żeby się nie okazało, że będziesz żył 80 lat, z tego 60 jako połamany grubas z zerowym komfortem funkcjonowania :)