18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iDiots

szymek61 • 2013-11-20, 16:49


Fani produktów Apple i nie tylko. Doskonałe przesłanie, super montaż.

majcino

2013-11-20, 17:47
k***a myślałem na początku że ktoś mi na FB spamuje..

marudnik

2013-11-20, 18:05
smartfony srakofony, telefon ma dzwonić a nie bajerzyć milionem ustrojstw

siedlik

2013-11-20, 18:17
Te iphony spowalnialy co kilka miechow.
iPhone 3 - iphone 3s - iphone 4 - okolo 8 miechow im zajelo zeby po kazdym updacie spowalnialy do takiego momenty ze trzeba bylo nowego, nawet czyszczenie i format nie pomagal. Wiec przeszlem na Samsuna galaxy s10

krasikk

2013-11-20, 18:18
No przepraszam bardzo, ale takiego bóldupowania to k***a nie znoszę. Nie lubisz Apple TO NA ch*j robisz jakieś poj***ne filmiki i piszesz zj***ne komentarze typu "h3h3h3 kolejne gówno mój android jest tani i lepszy niż ten złom za 3000". A ludzie kupują iPhony i inne ich*je BO ICH k***A STAĆ. I w ogóle ch*j w dupę tym co się o to przypie**alają, bo jakby mogli to by zapie**alali do Apple Store 5 dni przed premierą tak jak hamburgery. Tylko, że większość tych pie**olonych przegrywów potrzyma produkt Apple przez 2 minuty w sklepie, i już k***a wiedzą, że jest ch*ja warty... Ja pie**ole, żegnam.

BędęRzygał

2013-11-20, 18:22
W gruncie rzeczy taka staje się nasza rzeczywistość...

slig01

2013-11-20, 18:24
"Telefon ma dzwonić" - Kim Ty jesteś żeby mówić ludziom do czego mają telefonu używać? Jak ktoś chce mieć w telefonie skrobaczkę do wydłubywania rodzynek z dupy to jest jego sprawa i koniec. Tobie wystarcza dzwonienie i OK, inny chce facebooka i OK a jeszcze inny chce mieć firmę w telefonie. To, że ty masz ograniczone potrzeby nie znaczy że wszyscy takie mają.

anger

2013-11-20, 18:24
iShit

Mathek

2013-11-20, 18:27
krasikk - zgadzam się całkowicie. Najwięcej do powiedzenia w tej sprawie mają osoby które w życiu nie używały smartphone'a. Z jednej strony może tego nie potrzebować albo nie chcieć. Jest jeszcze 3 grupa która ma ból dupy, że telefon ma "DZOWNIĆ I WYSYŁAĆ SMSY, RZAL h*j". Szkoda tylko że mając smartphone'a nie muszę włączać komputera gdy wracam późno (i nie mam siły) tylko sobie na chwilę włącze WiFi, położe w łóżku i pójde zaraz spać. Po za tym smartphony Apple nie są złe. Poczytajcie trochę to się dowiecie skąd się bierze ich cena. Po za tym tą markę faktycznie tworzą w większości kretyni (niestety). Trudno. j***ć to. Używam tego co jest dla mnie wygodne i na co mnie stać.

siedlik - nie wiem ile masz IQ, ale skończ pie**olić jak Cię proszę do k***y nędzy i idź dalej napie**alać głową z kolegami w ściane albo coś, bo na prawdę pie**olISZ

ph...........ks

2013-11-20, 18:35
siedlik napisał/a:

Te iphony spowalnialy co kilka miechow.
iPhone 3 - iphone 3s - iphone 4 - okolo 8 miechow im zajelo zeby po kazdym updacie spowalnialy do takiego momenty ze trzeba bylo nowego, nawet czyszczenie i format nie pomagal. Wiec przeszlem na Samsuna galaxy s10



Przeszłem - wracaj do szkoły matole.

Kremil

2013-11-20, 18:55
dla mnie najlepszy jest z quwerty, szybko można wysmarować notatki :D

Matush5

2013-11-20, 19:00
Unosicie się tak jak by ktoś wam kazał te Iphony kupować. Ja bawiłem się 3s i 4s i w sumie szaleństwa nie ma... Ja osobiście nie kupił bym. Dlaczego ? Bo jest po prostu za drogi ;) nie pasuje mi to więc nie kupuje i nie interesuję się tymi produktami. Wiec po co wy się tak kłócicie ? jakieś wojny urządzacie ? po co to ? na ch*j ? Filmik pokazuje prawdę, ludzie kupują jakieś rzeczy i robią coś bo jest na to po prostu moda i wydaje mi się, że ten filmik to przedstawia. Ludzką głupotę i chęć pokazania innym, że nie jest się gorszym...

pi...........ja

2013-11-20, 19:29
Idioci są czerwoni. Przypadek?

____

2013-11-20, 19:39
jabłuszko już pewnie pozew szykuje za naruszenie dóbr osobistych i bezprawne użycie wzoru użytkowego :>