18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotka za kierownicą

Fakerę • 2013-10-11, 13:09
Szkoda gadać :roll:


maciasb

2013-10-11, 19:08
dlatego nienawidzę ruskich

konraddd18

2013-10-11, 19:18
Nic by mu się nie stało jak by ją puścił

quartz75

2013-10-11, 19:20
Możesz pałać nienawiścią do kogo tylko chcesz. Tylko nie dorabiaj ideologii po swojemu. Ja na ten przykład nienawidzę przygłupów, których w Polsce też nie brakuje. Wcale daleko ich nie trzeba szukać, mam wrażenie że są nawet zbyt blisko.

MocnyFull

2013-10-11, 19:21
maciasb napisał/a:

dlatego nienawidzę ruskich



a ja takich kretynów jak ty

quartz75

2013-10-11, 19:26
Nie o to chodzi, że jej nie puścił. On jej skutecznie uniemożliwiał powrót na jej prawy pas. Co było wcześniej nikt nie wie. Widać, że część ludzi objeżdża tą całą "aferę" parkingiem. Ludzie robią jej miejsce ale fiutek podjeżdża tak, by nie mogła skręcić. Bo przecież musi udowodnić, jakim jest maczo i że po jego stronie jest prawo.

myha

2013-10-11, 19:33
Logiczny: popełniła błąd? w dorosłym życiu za błędy się płaci, niech wypie**ala na koniec kolejki stać od początku, za żadne skarby bym takiego człowieka nie wpuścił bo to było by nieuczciwe względem wszystkich tych którzy uczciwie stoją w tym j***nym korku.

quartz75

2013-10-11, 19:36
myha napisał/a:

Logiczny: popełniła błąd? w dorosłym życiu za błędy się płaci, niech wypie**ala na koniec kolejki stać od początku, za żadne skarby bym takiego człowieka nie wpuścił bo to było by nieuczciwe względem wszystkich tych którzy uczciwie stoją w tym j***nym korku.


Tak i tym samym sposobem powodujesz jeszcze większy korek z drugiej strony. To co Ty z logiką tu wyjeżdżasz?
MocnyFull napisał/a:



a ja takich kretynów jak ty


Elokwencja na poziomie, trzymam kciuki za dalszą karierę.

myha

2013-10-11, 19:41
quartz75: tam był parking na którym można spokojnie zawrócić, a jak nie umie(co jest wysoce prawdopodobne) to niech nie siada za kierownice więcej.
Może po takim przeżyciu nauczy się jeździć normalnie albo nie będzie jeździć wcale tak czy inaczej same pozytywy, a jak ją się przepuści to następnym razem zrobi to samo

Kremil

2013-10-11, 19:51
czemu k***a oni tam czołgami nie jeżdżą ?? wtedy to by była faza na sadistiku :D :D

quartz75

2013-10-11, 20:55
myha napisał/a:

quartz75: tam był parking na którym można spokojnie zawrócić, a jak nie umie(co jest wysoce prawdopodobne) to niech nie siada za kierownice więcej.
Może po takim przeżyciu nauczy się jeździć normalnie albo nie będzie jeździć wcale tak czy inaczej same pozytywy, a jak ją się przepuści to następnym razem zrobi to samo


Czyli chcesz mi powiedzieć, że robiąc komuś na złość zmienisz cokolwiek. Bo w tym przypadku babie uprawnień do kierowania nie zabrano a sam przez siebie mianowany egzekutor stworzył drugi korek. Za sobą. Widzisz w tym sens? Bo ja nie. No i jak się ma Twoje podejście do tematu jazdy na tzw. "zamek"? Bo ja znam takich, co potrafią opluć szybę czołową rzucając ujami, wami że tego cfaniaka nie wpuszczą. Jak ja urwa stoję na prawym to on też ma stać na prawym...Baby nikt tu nie broni ale wybacz, idąc takim tokiem myślowym to się robi więcej szkody niż pożytku. Jedyny efekt to filmik w necie i duma buraka, że coś nakręcił.

ni...........go

2013-10-11, 21:09
To nie jest idiotka, to po prostu kobieta.

Tiquer

2013-10-11, 22:24
Ja pie**olę, myślała, że jak podniesie maskę to stanie na awaryjnych będzie bardziej awaryjne?

myha

2013-10-11, 22:28
quartz75: nie wiem o czym ty do mnie piszesz, jak można jeździć na zamek nie po swoim pasie ruchu? już wj***ły się tam 2 kolejne samochody za tą babą zaraz wj***li by się kolejni, a przeciwny pas ruchu zrobił by się po chodniku, korek zrobił by się i tak. Chamstwo i prostactwo trzeba gnębić i robić im nazłość, argumentami się nie trafi ale jak po dupie cham dostanie to na drugi raz pomyśli dwa razy.
Tak naprawdę to ten koleś powinien wysiać z samochodu i rozj***ć tej durnej babie samochód.

quartz75

2013-10-11, 22:52
Boś głupi i nie rozumiesz kiedy ktoś odpowiada wielowątkowo? To trudno. Rób na złość wszystkim i chwal się filmikami z kamery, co pewnie mama ci kupi. Po tym, jak ci kupi samochód. Pewnie, na koniec powinien się zesrać a swój kał obudować bunkrem. Żeby miał co kręcić za rok. I oczywiście to gówno musi być na ulicy, bo jakby nawalił w krzaki to kogo by to obchodziło...Myśl człowieku, bo z blokowania jakiejś baby mając kamerkę jeszcze nikt na tym łez padole rewolucji nie zrobił.

orzeszwmorde

2013-10-12, 21:11
Mam nagranie więc obrobisz gałę i zapomnę o sprawie.