18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotka z audi

CrazyEdek • 2023-05-12, 07:18
Podobno tankuje do dzisiaj.


Budrys2000

2023-05-12, 10:25
Przy takim tempie tik-tokizacji/zidiocenia społeczeństwa, niedługo takie sceny będą zupełnie powszechne.

smc

2023-05-12, 10:39
Dla całej inteligencji w tym wątku:

Nie da się zatankować diesla do samochodu z silnikiem benzynowym. Wszystko przez różne średnice pistoletów do tankowania. Ten od diesla jest po prostu większy. Co innego w drugą stronę, nalać benzyny do diesla jak najbardziej można i czasem.się to zdarza kierowcom.

Teraz będziecie mądrzejsi od wyśmiewanej blondyny, nie dziękujcie.

qrcok

2023-05-12, 13:28
SkoPio1 napisał/a:

Jakaś ustawka z tik_dla_tłuków_toka?



możliwe, ale za samą wolę kręcenia takich filmików jako ustawki też mogliby zabierać prawo jazdy, bo nie świadczy najlepiej o zdrowiu psychicznym.

darek1234

2023-05-12, 14:26
smc napisał/a:

Dla całej inteligencji w tym wątku:
Nie da się zatankować diesla do samochodu z silnikiem benzynowym. Wszystko przez różne średnice pistoletów do tankowania. Ten od diesla jest po prostu większy. Co innego w drugą stronę, nalać benzyny do diesla jak najbardziej można i czasem.się to zdarza kierowcom.
Teraz będziecie mądrzejsi od wyśmiewanej blondyny, nie dziękujcie.



Chodzi o to, że ona nawet nie wie, że końcówka do oleju napędowego jest większa, ciągle ma za daleko

Folur

2023-05-12, 19:47
Cipczan napisał/a:

Musi zarąbiście dupy dawać, przepraszam, ch*ja brać. Nie widzę innego sensu istnienia tej jednostki na tym łez padole.



serio, nie lepsza ręka od mentruującego człowieka?? :rzyga:
kolege tez mozesz :doggy: tez ci zrobi :cumshot: a nie musisz go poslubic i utrzymywac ja te powyzej... :glowawmur:

PabloSkills

2023-05-12, 21:31
Cóż za figura i nóżki... A reszta się nie liczy, nawet ta ustawka.

to...........10

2023-05-12, 23:50
tatko napisał/a:

Chyba nie... Widziałem kiedyś podobną akcję...
Cóż baby są tępe jeśli idzie o technikę czy orientację przestrzenną.
Dlatego słabo jeżdżą i nie ogarniają.
Diesel, benzyna co za różnica?
W lewo? To drugie lewo!
Widziałeś kiedyś babkę traktującą lpg?
Pół biedy, jeśli to tylko słodka idiotka.
Gorzej jeśli dochodzi jeszcze wścieklizna macicy.
I na deser przekonanie o własnej zajebistości...



Jeśli masz same głupie baby w swoim otoczeniu, to znaczy, że mądre kobiety cię omijają. Oczywiście nie ma to żadnego związku z tym, jak się odnosisz do kobiet :amused: