18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotka w kiblu

CrazyEdek • 2018-01-31, 18:26
... pokazuje sztuczkę :roll:


Volken

2018-02-01, 00:12
kamera przyczepiona do spłukiwanej kupy i mamy efekt, kręcoca sie deska klozetowa :roll:

Dzan1234

2018-02-01, 00:18
Kurde za mało powtórek muszę jeszcze raz puścić.

ho...........zo

2018-02-01, 06:06
Mam nadzieję, że deska była obszczana.
k***a no, nie ma nic gorszego od takich pustych, atencyjncych kurew. Bardzo chciałbym, żeby miała wypadek samochodowy i była sparaliżowana do końca życia.

BigCohones

2018-02-01, 08:12
@ up. trochę cię poniosło... Zrobiła co zrobiła, pustak i tyle, parę drinków za dużo i odj***ła manianę. Ale żeby na wózek ją sadzać zamiast na pindola???

cerber14

2018-02-01, 11:48
oszczaną deskę bierze na klate, ale spustu to się brzydzi.

zwierzak30

2018-02-01, 15:03
A tam pie**olicie moi wielce szanowni Experci od cycków.
Ona ma cycki tylko takie SKOWYRNE. :)

A co do jej zachowania. To każde z nas co miało PRAWDZIWE dzieciństwo.Spotykało się z kumplami na trzepaki,grało w piłkę,skakało po drzewach,strzelało z łuku,procy i w szkole ze skobelków. Każde z nas z normalnym dzieciństwem,odj***ło coś kompromitującego nas w oczach innych w jakiś sposób. A to strzelił koleżance ze skobla w policzek,a to dostał po ryju najbardziej śmiertelną bronią dostępną wszystkim (Gówno na patyku).
A tym,co tak pie**olą na tę pannę to ja tylko współczuć mogę.
Brak trzepaka i kumpli co zawsze można było na nich liczyć.
Rewanżujecie sobie frustracją w necie.
Ale to nie wasza wina tylko waszych rodziców że wychowały pokolenie zombi.
Sam osobiście jestem współwinny tej sytuacji. Sam zachłysnołem się ty Zachodnim powiewem. Z czasem jednak spostrzegam że to nic dobrego z tego multi kulti otwartości na innych,bezkrytucznie łykając to co nam podają.

0smiechu

2018-02-01, 16:25
Czemu od razu pusta laska ? Podchmielona i cisną beke , no moze jest lekko pie**olnięta.
Widać ze dobra psiocha

Criner

2018-02-01, 17:18
Chyba nowa biżuteria od chłopaka

mojo90

2018-02-01, 18:36
Naszyjnik od szejka? Pojechała modelka do arabskich krajów...

tranzystor

2018-02-01, 23:04
elfis napisał/a:

ma dwie deski, jedną na szyji a drugą na klacie





Laska z filmu ma fajne cycki, zapewne jędrne. Ty pewnie się przyzwyczaiłeś do dojców, bo jak Twoja Halina ściąga stanik wielkości plandeki, to musisz zakładać Rangery z blachą, żeby Ci palców nie połamało.

elfis

2018-02-01, 23:13
tranzystor napisał/a:





Laska z filmu ma fajne cycki, zapewne jędrne. Ty pewnie się przyzwyczaiłeś do dojców, bo jak Twoja Halina ściąga stanik wielkości plandeki, to musisz zakładać Rangery z blachą, żeby Ci palców nie połamało.


jesteś specjalistą, tak że ci wierzę, fachowcu od naleśników