18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota z BMW

Pantilion • 2018-12-14, 20:40
BMW (Bardzo Mało Wyobraźni) uszkodzone trzy auta oraz przerażona rodzina


~Velture

2018-12-14, 21:53
Wpie**ol na miejscu i wyrok przymusowej eutanazji dla takich.

Zochagwałciciel

2018-12-14, 22:33
Nagranie stare jak świat, obiegło internet już kilka razy dookoła

longlong7

2018-12-14, 22:37
BMw- brak mi wyobraźni
te auto powinno nazywać się jakoś inaczej...
np
JPiJ
Jestem POj***ny i Jadę, czy ch*j
ale mnie rozkmina wzieła :D czym by jeździły sebixy gdyby nie było BMw? renaultem?

azerbejdzanification

2018-12-14, 22:43
Jakies k***a arabskie rytmy i zachowanie jak swołocz. j***ne bydło :D

el_kadafi

2018-12-14, 23:17
Misiu, to taki zwyczaj. Kto najbliżej samochodu pary młodej ten wygrywa. Nie chcesz uczestniczyć w obijaniu blach to jedziesz w końcówce peletonu. Jedziesz za samochodem młodych to się liczysz z tym że będzie gorąco. Pretensje można mieć tylko do siebie.

emperorzbigniew

2018-12-14, 23:37
Zacytuję jednego z Sadoli, który swego czasu popełnił tutaj dobry opis tematu. Osoby nie pamiętam - tylko mam wypowiedź:

"Jestem zwolennikiem, aby zakup BMW był możliwy tylko na promesę, którą uzyskuje się od policji w wydziale ruchu drogowego po okazaniu zaświadczenia o możliwości bycia posiadaczem samochodu marki banditen motor wagen, od lekarza psychiatry, który do niego dodaje opinię urologa, że ubiegający się nie cierpi na zaburzenia samooceny związane z małym ch*jem."

:) :)

spiepszaj_dzbanie

2018-12-15, 00:25
longlong7 napisał/a:

czym by jeździły sebixy gdyby nie było BMw? renaultem?


Już od dawna Seby i Adiki przesiadają się na stare Audi A3 i A4, koniecznie hybrydy 1.6 lpg+opary 95, bo są przystępniejsze ekonomicznie w naprawie jak i zakupie "bolidu", niż stare zarżnięte BMW.

I nie pije tu do wszystkich BMW, bo na te fajne zwyczajnie tępego sebulby nie stać.

~Velture

2018-12-15, 10:15
el_kadafi napisał/a:

Misiu, to taki zwyczaj. Kto najbliżej samochodu pary młodej ten wygrywa. Nie chcesz uczestniczyć w obijaniu blach to jedziesz w końcówce peletonu. Jedziesz za samochodem młodych to się liczysz z tym że będzie gorąco. Pretensje można mieć tylko do siebie.


k***a jakieś wiejskie zwyczaje... No ale w usa wieśniaki z południa mają w zwyczaju r*chanie swoich sióstr, w Polsce cygany mają w zwyczaju niepracowanie całe życie a wyznawcy pokoju mają w zwyczaju r*chanie kóz, zabijanie niewiernych i pedofilię.

woytasw

2018-12-15, 10:59
Szwedzkie rejestracje zdaje się?

kojocik

2018-12-15, 16:18
woytasw napisał/a:

Szwedzkie rejestracje zdaje się?



belgijskie

jacek44

2018-12-15, 17:49
k***a takiego śmiecia to od razu do utylizacji

abadon

2018-12-16, 00:43
bardzo mały wacek

AN...........or

2018-12-16, 07:51
Velture napisał/a:


k***a jakieś wiejskie zwyczaje... No ale w usa wieśniaki z południa mają w zwyczaju r*chanie swoich sióstr, w Polsce cygany mają w zwyczaju niepracowanie całe życie a wyznawcy pokoju mają w zwyczaju r*chanie kóz, zabijanie niewiernych i pedofilię.



Nie żadne wiejskie zwyczaje, ale jak kogoś stać na gniecenie blach to gniecie. A że cebulaki odkładają w polsce przez kilka lat na złom za kilka tyś i potem traktują to jak 8 cud świata, to nie jest problem ludzi którzy mają hajs.