18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota w maździe powoduje stłuczkę

fantastico • 2017-04-03, 23:23
WB6988J - niech ma chwilę w internetach.

przy okazji komentarz ze strony tablica-rejestracyjna.pl:

"4 samochody brały udział w tej kolizji, z czego wina pójdzie na ostatni samochód, który nie wyhamował (młoda dziewczyna)
wiedz o tym ch*ju z mazdy że nagranie jest już na policji, więc kara cię nie ominie filmik jest przycięty, jest też wersja kilkominutowa, nie ma mowy o żadnym prowokowaniu wcześniej"


tranzystor

2017-04-03, 23:42
fantastico napisał/a:

przy okazji komentarz ze strony




Najlepszy jest komentarz tego snopka siana, co siedzi koło kierowcy/

Imperator_Jan

2017-04-04, 08:35
Co za szmata ludzka.. Od razu prawko do utylizacji, zakaz dotykania pojazdów do końca życia + grzywna taka że pół życia będzie spłacał.

WeedLover

2017-04-04, 08:39
Ah ten wspaniały sposób wyrażania się tej księżniczki na miejscu pasażera. Miód dla uszu.

Zaldier

2017-04-04, 08:56
Przetłumaczy mi ktoś, co gadała? Jestem niesłyszący, ale sadol.

InnyName

2017-04-04, 09:14
A co miała powiedzieć?
O kurna olek, ale podły drań, niech go licho weźmie?

Właśnie im ktoś rozj***ł samochód na który mogli zbierać kupę lat, mogli mieć dziecko w samochodzie, wk*** jest w 100% uzasadniony, zwłaszcza, że z winy popie**oleńca, a jak kto i co gada w swoim samochodzie to was ch*j obchodzi 8-)


wojtekpwse napisał/a:

oducza sie jechac metr za autem przy duzej predkosci aczkolwiek wb to ku*as



Duża prędkość to ile, dla mnie to 250, a na tyle nie wyglądało, żeby jechali

wojtekpwse

2017-04-04, 09:19
oducza sie jechac metr za autem przy duzej predkosci aczkolwiek wb to ku*as

Tulkas

2017-04-04, 10:45
nikt nie spojrzał ale nagrane to było 1 kwietnia, gość z mazdy zrobił prima aprilisowy żart 4 kierowcą, to jest dopiero śmieszek.

orzeszwmorde

2017-04-04, 10:53
To się ciećwierz zdziwi na komendzie....

emperorzbigniew

2017-04-04, 10:57
Komentująca kobieta raczej nie wychowała się na salonach...

wojtekpwse

2017-04-04, 11:02
predkosc duza nieduza nie istotne odleglosc trzeba zachowac wlasnie ma takie momenty i nie zdziwi sie na komendzie jak twierdzi przedmowca bo nie zlamal zadnego przepisu

Krak

2017-04-04, 11:06
A nie występuje tu laska z tematu wyżej Rodzinka.cbl?
Tam niby patologia a tu też jak ryja owtorzy....

orzeszwmorde

2017-04-04, 11:17
Bez przyczyny, powtarzam bez przyczyny czyli inaczej, umyślnie powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Na to znajdzie się paragraf.
Mandat za niezachowanie należytej ostrożności dostanie ten co walnął z tyłu ale co do spowodowania samej sytuacji to wszystko zależy od odpowiedniego paragrafu.

Wg taryfikatora powinien dostać za
-Spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym art. 86 § 1
-Hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie ,art. 90, art. 19 ust. 2 pkt
-Używanie pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub za nim,art. 97, art. 60 ust. 1 pkt 1