18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota się ściga a nie umie prosto jechać

PolskaSucz • 2022-01-08, 00:40
Kierowcy chyba znudził się już wyścig :-D


Pralpunkt

2022-01-08, 02:42
Banalne
Patrz w lusterka

Quassar

2022-01-08, 07:23
Dlatego jak kiedyś lubiłem wyścigi samochodowe oglądać to tylko interesowały mnie WRC techniczna jazda na odcinki po jednym kierowcy w odstępach czasowych.
A nie taki k***idołek jeden debil zawadza drugiemu zaniżając czas i przeszkadzając w biciu czasu na okrążeniu.

Adrian92

2022-01-08, 08:12
Wyprzedzał i nie spodziewał się, ze w tym samym momencie sam jest wyprzedzany, skupił się na tym którego wyprzedzał i nie patrzył w lusterka :D

Pees4

2022-01-08, 11:21
Adrian92 napisał/a:

Wyprzedzał i nie spodziewał się, ze w tym samym momencie sam jest wyprzedzany, skupił się na tym którego wyprzedzał i nie patrzył w lusterka



Dokładnie, klasyk w motosporcie, można by na pęczki takich dzwonów znaleźć z wielu serii.

TheBadFrog

2022-01-09, 23:31
Przecież to jest na podjeździe na Spa tam jak się sp***oli sprawę to traci się docisk i auto jedzie po swojemu. Ja obstawiam że xbow stracił przyczepność. Wielu straciło tam życie włącznie z Hubertsem kierowcą F2 w 2019

SadisticowySoldier

2022-01-10, 01:14
Wiedział że przegra wykupił AC i przypie**olił koledze .... chciał przejść do historii i zapisał sie na jej kartach jako ten który rozj***ł dwóch lepszych kolegów ;) druga teoria jest taka że wyr*chali mu laske na dwa baty i chciał ich zabrać do grobu ze sobą z zemsty