18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idioci na motocyklach

mlekozklasa • 2017-12-29, 17:51
Jak to mówią - w internecie nic nie ginie.
Po fali hejtu jaką wylali na nich internauci, postanowili usunąć swój jakże przemyślany i mądry wyczyn z you tube :)



:plzdie:

Byłoby na hard :(

zomer

2017-12-30, 17:21
Prosze bardzo rozciagaj. Tylko pozniej nie placz jak Cie wsadza za usilowanie zabójstwa. Pozatym przeciez wy najbardziej plaaczecie a nawet lasu na oczy nie widzieliscie.

Nutzz

2017-12-30, 17:22
@zomer

Masz rację. Nie ujechałbym 100m bo nigdy nie siedziałem na motocyklu. Wolę się rozbijać szybowcem.

p*zdo.

zomer

2017-12-30, 17:24
Pozatym wszyscy jestescie tacy wojownicy. To dlaczego nie protestujecie przeciwko wycince puszczy? Gdzie jestescie kozaki? czemu nie ma was na ulicach w warszawie? gdzie te wszystkie p*zdy ktore potrafia krytykowac ludzi zza komputera ale boja sie cokolwiek powiedziec komus w twarz? Do krytyki jestecie pierwsi i najmadrzejszy ale zeby cokolwiek zrobic/zmienic to juz nie.

Setines

2017-12-30, 17:44
@zomer Nieźle spinasz poślady z swoimi wypocinami ^^ Pewnie to Tobie utknął ten motorek i sam miałeś pełne porty :mrgreen:

seba9740

2017-12-30, 21:23
@zomer nie szalej miał byś lepszy filmik na ToJestDroga jak by ich rozj***ło

zonk

2017-12-30, 21:33
zomer to widocznie jeden z tych palantów z nagrania. Próbuje wybielić siebie i kolegów bardzo nieudolnie. I obyś pie**olcu miał okazję oglądać rozj***ne ciało przez lokomotywę to byś skończył walić takie smuty.

TB303

2017-12-30, 21:34
zomer napisał/a:

Pozatym wszyscy jestescie tacy wojownicy. To dlaczego nie protestujecie przeciwko wycince puszczy? Gdzie jestescie kozaki? czemu nie ma was na ulicach w warszawie? gdzie te wszystkie p*zdy ktore potrafia krytykowac ludzi zza komputera ale boja sie cokolwiek powiedziec komus w twarz? Do krytyki jestecie pierwsi i najmadrzejszy ale zeby cokolwiek zrobic/zmienic to juz nie.


Nie bierz tego do siebie, ale gówno kogo obchodzą twoje wypociny :amused:

7S2Z8

2017-12-30, 21:58
@zomer
Dobra, dobra - adrenalinę lubię, miałem epizod z crossem, a mimo to uważam, że na filmie są debile. Dlaczego? Domyśl się.

Setines

2017-12-30, 23:46
@7S2Z8
"Domyśl się" poleciało kobiecym tekścikiem, że się domyśli, a się nie domyśli bo w szkole go nie uczyli takiej czarnej magii :amused: Olej to on ma tylko w motorku if u know what i mean :D

grzegzimierz

2017-12-31, 01:45
Cała akcja jebnięta, równie dobrze można położyć się wzdłuż torów żeby poczuć adrenalinę. Chociaż w ich przypadku lepiej byłoby w poprzek :)

greony12

2017-12-31, 03:20
zomer napisał/a:

Zebyscie sie nie zesrali przypadkiem. BO to wy jestescie tymi sp***olinami. Cale zycie przesiedzieliscie w bloku, mamusia musiala wam podcierac noski i dupy do 20 roku zycia bo przeciez jak uslyszeliscie slowo adrenalina to odrazu mieliscie klocka w gaciach.
Zal wam dupy sciska poprostu i tyle. Dlatego jestescie takimi nieudacznikami zyciowymi bo sie poprostu wszystkiego boicie. Wiekszosc z was pewnie nawet by po prostej drodze 100m nie ujechala tymi sprzetami

A jeszcze jedno skoro wam tak lasow szkoda, ktore nie cierpia na tym w najmniejszy sposob. To moze k***a idzcie do puszczy strajkowac i moze powyzywajcie szyszko. Ale nie no gdzie tam zeby zrobic taka akcje to juz wam jaj zabraknie.



gówno wiesz o mnie, matka mnie zostawiła a nadrealne przeżyłem niejeden raz, jestem fanem motocrosu i gnębię te ich zachowanie na torach

a co do wycinki to: mimo podpisu powyżej 200 tys i strajku i blokady wycinki przez ekologów szyszko się nie cofa i ma to totalnie w dupie wiec trza coś innego wymyślić niż strajk-srajk

Kelmans

2017-12-31, 14:05


100-120kg zabawka i chłopaczyna ma problem z przeprowadzeniem motocyklu przez tory. :ok***a: