18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealnie trafił

sqn2142 • 2016-08-06, 10:19
Motocyklista idealnie trafia w barierkę i kończy swój żywot w dość efektowny sposób. :dead:


gustav665

2016-08-06, 11:06
to tylko jeden z nieudanych Kubica Challange

MaratHS

2016-08-06, 11:07
A później będzie, że on taki dobry, idealny mąż, ojciec, pracownik, przyjaciel, zawsze pomocny, uczynny i inteligentny, a rozpizgał się na motocyklu, bo barierka nie spojrzała w lusterka. ;)

Autor

2016-08-06, 11:14
MaratHS napisał/a:

A później będzie, że on taki dobry, idealny mąż, ojciec, pracownik, przyjaciel, zawsze pomocny, uczynny i inteligentny, a rozpizgał się na motocyklu, bo barierka nie spojrzała w lusterka. ;)


Ale pie**olisz. Co ma jedno wspólnego z drugim? Przecież dla przykładu wybitny chirurg naczyniowy ratujący niejedno życie, może lubić sobie zapie**alać, bo w pewnym sensie odreagowuje. Czy nie może? Może się zabić każdy, nawet emeryt jadący prawym 30 km/h. Każdy ponosi konsekwencję swoich działań, ale ludzkość ma to do siebie, że lubi przekraczać normy, reguły, granice. I k***a dobrze bo byśmy stali w miejscu.

moskalowy

2016-08-06, 11:16
Wyraźnie widać, że nie spojrzał w lusterko...

kalijanek

2016-08-06, 11:37
dobrze że barierka energochłonna zamortyzowała część energii bo nie wiadomo co by się mogło wydzryć

MaratHS

2016-08-06, 13:26
Autor napisał/a:


Co ma jedno wspólnego z drugim?


Nie wiem. pie**olę od rzeczy. :-P

Tafariel

2016-08-06, 14:07
Autor napisał/a:


Ale pie**olisz. Co ma jedno wspólnego z drugim? Przecież dla przykładu wybitny chirurg naczyniowy ratujący niejedno życie, może lubić sobie zapie**alać, bo w pewnym sensie odreagowuje. Czy nie może? Może się zabić każdy, nawet emeryt jadący prawym 30 km/h. Każdy ponosi konsekwencję swoich działań, ale ludzkość ma to do siebie, że lubi przekraczać normy, reguły, granice. I k***a dobrze bo byśmy stali w miejscu.



No to chirurg naczyniowy jedzie na tor i zapie**alać tam może i 500 km/h i może odreagowywać i nikogo nie zabrać ze sobą. Mielonka na filmiku ryzykowała nie tylko swoim życiem. Dopóki nie naraża się innych ludzi to nie mam nic do tego kto co robi. Nie porównuj bezmózgich debili zapie**alających 100+ w zabudowanym do postępu cywilizacyjnego :lodowka:

Autor

2016-08-06, 15:13
@up na tor? Gdzie?
Ja uogólniam ludzką naturę, jeżeli faktycznie trzymasz się reguł i nałożonych odgórnie ram to gratuluję; choć nie do końca Ci wierzę. Absolutnie nie bronię bandytów, którzy głupotą potrafią zabić ludzi czekających na przystanku.

Tafariel

2016-08-06, 20:39
Autor napisał/a:

@up na tor? Gdzie?
Ja uogólniam ludzką naturę, jeżeli faktycznie trzymasz się reguł i nałożonych odgórnie ram to gratuluję; choć nie do końca Ci wierzę. Absolutnie nie bronię bandytów, którzy głupotą potrafią zabić ludzi czekających na przystanku.



No ale nie popadajmy w skrajności. Chodziło mi o to, że do zapie**alania musi być odpowiednie miejsce. Kawał prostej poza miastem czy ewentualnie tor. A co do bandytów to widzę mamy podobne zdanie :wodka:

solltys

2016-08-07, 01:18
k***a zaraz sam zacznę biegać w tym kołowrotku żeby obejrzeć ten filmik ...

BrainSeeker

2016-08-07, 03:02
Wina barierki, nie miała lusterek...

Dima2812

2016-08-08, 18:24
Wyraźnie widać, że barierka świateł nie włączyła