18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealne miejsce

huncfot130 • 2021-02-01, 20:56
na dzwona.
Ciekawe jak się sprawa skończyła.


Asuritta

2021-02-02, 06:28
sirapacz napisał/a:

Cyt. od autora nagrania:
„Panowie policjanci,ukarali mnie i osobę która wjechała we mnie ,mandatem w wysokości 250zł i 6 punktów karnych ponieważ oznajmili że wina była obustronna, mandat przyjąłem”



przej***ne miejsce tam macie .... niby Kraków a mostek i zwężenie na długim odcinku drogi, był nawet program na yt JedzBezpiecznie polecam ze jak już ktoś zjazd ma powinno mu się to umożliwić a nie an chama wpieprzac sie bo pierwszenstwo masz , ciekawe czy z pociagiem ten debil tez by tak zrobil...

Jacek86s

2021-02-02, 07:46
Dwa j***ne dzbany. Zamiast odpuścić to auta raczej do kasacji, bo po co inwestować w trupa. Plus z tego powodu taki że teraz dwóch dzbanow mniej na drogach

ra...........91

2021-02-02, 07:54
Za podkład muzyczny należy się h*j w dupsko Jakie to jest tragiczne agrrhh

Billans

2021-02-02, 07:58
Gmork napisał/a:

Wydaje mi się, że ch*jek z kamerką miał znak B-31 Pierwszeństwo dla nadjeżdżających z przeciwka. Czarny miał jakiś kwadratowy, więc zapewne D-5, ale nagrywający przejechał już cały mostek, więc pewnie wina obu.



no ok i...? Przecież gościu wjechał czołowo w inny pojazd. Nie będzie usprawiedliwienia, zabiorą mu prawko za coś takiego. Miał ustąpić, ale on już przejeżdżał, wiec co miał cofać za każdym razem jak ktoś nadjeżdża z naprzeciwka, czy jak niby?

Janusz_k

2021-02-02, 09:08
Dokładnie! pierwszeństwo sie ustala przed wjazdem, czy to na zwężenie czy na skrzyżowanie. Jak juz ktoś jest na zwężeniu czy skrzyżowaniu to ma pierwszeństwo w opuszczeniu go. Więc tutaj czarny zawinił i pewnie straci prawko.

Ziomee22

2021-02-02, 09:38
Tu można nawet zasugerować że czarny widząc opuszczające auto z mostka ( a na pewno po jego stronie też były znaki informujące o zwężeniu i możliwości przejazdu tylko jednego auta ) nie zrobił nic aby uniknąć zderzenia, właściwie to było wymuszenie.

Taki baran powinien spróbować sił na przejeździe kolejowym, rogatki otwarte niby może sobie wjechać a towarowy wpie**ala się w niego z całym składem miałby o czym dyskutować :D

eLzar

2021-02-02, 11:05
Ki ch*j stawiał tam takie znaki.
Przecież lepszym rozwiązaniem by były światła które by puszczały co ileś minut dla bezpieczeństwa w tym miejscu.
Jaki zjeb tam stawia B-31 i D-5 na moście i jeszcze dodatkowo na zakręcie . k***a w Polsce już mnie nic nie zdziwi.

dżonyłojlker

2021-02-02, 12:44
Billans napisał/a:

no ok i...? Przecież gościu wjechał czołowo w inny pojazd. Nie będzie usprawiedliwienia, zabiorą mu prawko za coś takiego. Miał ustąpić, ale on już przejeżdżał, wiec co miał cofać za każdym razem jak ktoś nadjeżdża z naprzeciwka, czy jak niby?



ch*ja mu zabiorą, a nie prawko. Przecież się wyjaśniło, że obaj dostali po takim samym mandacie (czyli tak jak pisałem). Zwróć uwagę jak wyraźnie widać w 0:18 światła auta jadącego z przeciwka odbijające się w lustrze - po to właśnie je stawiają, te lustra ;-)

Skrzek007

2021-02-02, 13:08
sirapacz napisał/a:

Cyt. od autora nagrania:
„Panowie policjanci,ukarali mnie i osobę która wjechała we mnie ,mandatem w wysokości 250zł i 6 punktów karnych ponieważ oznajmili że wina była obustronna, mandat przyjąłem”



Standard. Polucjanty poszli na łatwiznę.
Corsa to zgrobek za parę zlotych, ale polaczka ze Sienny uj***lo po kieszeni. Prawidłowo.

djpyza

2021-02-02, 15:51
2 j***ne dzbany xd 2 zabrać prawko !!

Andriu996

2021-02-02, 16:04
fiattt napisał/a:

znak znakiem, a kurestwo kurestwem. Zaciśnie zęby, zaryzykuje rozbitym nosem od poduszki, urazami, a nie popuści. Bo ten drugi popełnił błąd!. k***a, w tym kraju nie trzeba wojny, sami się pozabijamy. Co za kurewsko zawistny naród. Szkoda że z politykami PO-PISu tak zawzięcie nie walczy. Jak całe życie byłem patriotą, tak teraz powoli się wstydzę być polakiem. P.s. mam nadzieję że temu czarnemu urodzi się dziecko w kolorze tła na sadolu. Tak po polsku mu życzę....



Niestety taki kraj i taka chora mentalność. Polak polakowi zawsze wrogiem, zwłaszcza za granicą tam gdzie akurat jeatem. Do tego 123 lata zaborów jeszcze pogorszyło sprawę. Walczymy miedzy sobą, a zdrajców popieramy u władzy. Jedyny sposób to wybić gorszą część narodu i zacząć od początku. Może z 5 milionów by zostało.

~PowerBoBass

2021-02-02, 16:12
Andriu996 napisał/a:

Niestety taki kraj i taka chora mentalność. Polak polakowi zawsze wrogiem, zwłaszcza za granicą tam gdzie akurat jeatem. Do tego 123 lata zaborów jeszcze pogorszyło sprawę. Walczymy miedzy sobą, a zdrajców popieramy u władzy. Jedyny sposób to wybić gorszą część narodu i zacząć od początku. Może z 5 milionów by zostało.



To tak trochę nie do końca, w Polsce ludzie jeżdżą pod prąd na autostradzie a obtrąbieni przez innych kierowców, co chwila prawie powodując czołówkę, dalej nie potrafią sobie uświadomić, że coś robią nie tak. Poza grupą złośliwców jadących na siłę bo mają pierwszeństwo, jest właśnie ta grupa zwyczajnych kretynów. Ciekawe do której należał ten z czarnego auta, bo nagrywający z pewnością do grupy kretynów. Nie hamował żaden. A przynajmniej niewystarczająco wcześnie, a widać, że jest tam ślisko.

sutello

2021-02-02, 16:39
Do kolizji dochodzi poprzez nieprawidłowe wymijanie a nie to co pitolicie - skutek czyli manewr tutaj ma znaczenie ani jeden ani drugi nie zjechali maksymalnie do prawej krawędzi :) - pomijając fakt ,że kryminał dla tego, kto ten TWÓR dopuścił do ruchu ( oznakowanie) i lepa na ryj temu, który widząc ,że już jeden kończy przejeżdżać ,to pcha się mimo wszystko - czego oczekiwać po takich kierowcach ,którzy ostatni raz kodeks widzieli jak był na kartki razem ze słoniną :)

kam332

2021-02-02, 16:56
Tępe ch*je.

Presty

2021-02-02, 16:59
fiattt napisał/a:

znak znakiem, a kurestwo kurestwem. Zaciśnie zęby, zaryzykuje rozbitym nosem od poduszki, urazami, a nie popuści. Bo ten drugi popełnił błąd!. k***a, w tym kraju nie trzeba wojny, sami się pozabijamy. Co za kurewsko zawistny naród. Szkoda że z politykami PO-PISu tak zawzięcie nie walczy. Jak całe życie byłem patriotą, tak teraz powoli się wstydzę być polakiem. P.s. mam nadzieję że temu czarnemu urodzi się dziecko w kolorze tła na sadolu. Tak po polsku mu życzę....



Dobrze gadasz, szkooda, że nie mogę Ci dać całej kraty piwa.