18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealna nauczycielka matematyki

hypertonic • 2017-06-19, 07:52
Nauczycielka matematyki wykorzystywała seksualnie swoich uczniów. Grozi jej więzienie



Najwyraźniej chciała sprawdzić się w dziedzinie biologii, ponieważ liczby ją znudziły.

Nauczyciel powinien być wzorem do naśladowania oraz przewodnikiem, który pomaga w lepszym zrozumieniu świata. Ta kobieta wzięła sobie twierdzenie do serca i postanowiła podszkolić chłopców z biologii. Uprawiała seks z trzema uczniami.

Erin McAuliffe ze Stanów Zjednoczonych, była nauczycielką matematyki w szkole Rocky Mount Prepatory przez niecały rok. Jej kariera została przerwana przez informacje, do których dotarła miejscowa policja. Kobieta została aresztowana pod zarzutem molestowania seksualnego trzech uczniów. Ofiarami byli dwaj 16-latkowie oraz jeden 17-latek.

25-latka uczyła w szkole pełnej dzieci w różnym wieku. To jedna z największych placówek w Rocky Mount, ponieważ uczęszcza tam ponad 1300 osób, w których są uczniowie od wieku przedszkolnego do 18. roku życia. To właśnie z najstarszymi wychowankami kobieta spotykała się po szkole.



Lekcja mnożenia i dodawania

Jak informuje serwis metro.co.uk, zatrzymana spędza czas w areszcie, ponieważ nikt nie wpłacił za nią kaucji. Sędzia ustalił wysokość wpłaty na 20 tysięcy dolarów, co daje prawie 75 tysięcy złotych. Wkrótce nastąpi rozprawa, podczas której kobieta zostanie oskarżona o seks z uczniami.

Prawo stanu Północna Karolina przewiduje podobne przestępstwa. Portal ladbible.com podaje, że za kontakty seksualne z podopiecznymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ponieważ kobieta nie jest recydywistką, sąd może zastosować łagodniejszy wymiar kary.

Wygląda na to, że nauczycielka matematyki się przeliczyła i wkrótce będzie musiała przyjąć lekcję życia. Po wyjściu z więzienia może pracować na przykład jako hostessa, ponieważ kontakt z dziećmi zostanie jej na zawsze ograniczony.

Zobacz więcej foteczek nauczycielki

spoiler

sh...........ns

2017-06-19, 23:06
myha napisał/a:

16 i 17 lat to w Polskim prawie nie jest pedofilia,
Zresztą pedofilia to pociąg do kogoś niedojrzałego płciowo.
Więc nie jak pedofilią tego nazwać się nie da, bo jak ją r*chali znaczy dojrzali płciowo byli.

Sprawa zresztą nie jest jakaś rzadka, nawet u mnie w wyp*zdowie na Podlasiu, znam dwa takie przypadki.
Jeden to nauczycielka angielskiego z uczniem i jej ciąża(strasznie wredna suka była i nie jakaś przesadnie piękna).
Drugi to nauczyciel WF-u i uczennica.
Pierwszy przypadek to wyszedł jeszcze w trakcie nauki w szkole, drugi dopiero po zakończeniu.
Co ciekawe obie pary się hajtnęły i żyją ze sobą.

Moja babcia wyszła za dziadka jak miała 17 lat, dziadek miał wtedy około ~35. W dzisiajszych czasach afera by była z tego na pół Polski.

jesli chodzi o pdefofilie to nawet pociąg do 13 latki nie jest pedofilia bo ona jest już płoda itd ale w świetle polskiego prawa 16 17 latka to jeszcze dziecka i obyć sie o tym nie przekonał jak system na tobie usiądzie :D to że twoja babka miała 17 chłopie o czym ty mówisz w tamtych czasach mogła miec 14 inny cZas inny świat

realign napisał/a:



Miałem kiedyś fajną od polskiego, lubiła się rozsiąść na biurku i oddawać pie**oleniu głupot a my wtedy bacznie obserwowaliśmy "cameltoe" na jej leginsach...

taa leginasch czyli ty jeszcze chodzisz do szkoły bo leginsy to nowy wynalazek

krecikprecik napisał/a:

Shokobons

Jeżeli "semba" :D z wiochy sam ma 18/19 lat, to może już 15stke posuwać, co nie wydaje mi się niczym zajebistym, bo sam mając 21 lat, 15 to dla mnie straszne gówniary, ani jeszcze dobrego cycka, ani dupki, pstro w głowie...

Czy wy sadole też tak macie, że uważacie sporą część dziewczyn za atrakcyjne dopóki nie otworzą ryja i czar pryska?

no ja tak mam i to jest straszne i te przepite głosy nie mówiąc juz o jakiejś dyskusji

SQT napisał/a:



Że co?

że jak jestes pełnoletni masz 19 lat i r*chasz 15 to nie idziesz do więzienia a jak masz 25 i r*chasz 16 17 to jestes pedofilem łatwiej tego wytłumaczyć już ci nie moge

Kelmans

2017-06-19, 23:08
Zmarnować taka okazje, darmowe r*chanie ostrej nauczycielki od matematyki, no pedał to musiał wypaplać.

Za to ja od matematyki miałem młodego łysego pedała i gdzie tu sprawiedliwość. :ciasteczkowy2:

zonk

2017-06-19, 23:39
@Shokobons pokaż paragraf żeby mięć potwierdzenie, bo jak dla mnie to pie**olisz głupoty teraz z tym wiekiem.

BigCohones

2017-06-20, 10:14
Zakapował ten co się dowiedział, że koledzy r*chają a on nie może ..... :)

TB303

2017-06-20, 12:03
SQT napisał/a:

@Shokobons pokaż paragraf żeby mięć potwierdzenie, bo jak dla mnie to pie**olisz głupoty teraz z tym wiekiem.


Gówno Ci pokaże. Poczytaj jego komentarze a uświadomisz sobie, że to albo tępy troll, bądź człowiek o wyjątkowo niskim poziomie intelektualnym... Dla mnie to jedno i drugie :amused:

sh...........ns

2017-06-20, 13:13
TB303 napisał/a:


Gówno Ci pokaże. Poczytaj jego komentarze a uświadomisz sobie, że to albo tępy troll, bądź człowiek o wyjątkowo niskim poziomie intelektualnym... Dla mnie to jedno i drugie :amused:

ojj boli dupka ? tatuś za mocno popychał ?

TB303

2017-06-20, 13:14
shokobons napisał/a:

ojj boli dupka ? tatuś za mocno popychał ?


Stwierdzenie faktu nie jest bólem dupy. Ból dupy to twoja reakcja na fakty :amused:

Jorgen88

2017-06-20, 17:11
shokobons napisał/a:

kobieta nie może r*chac może być r*chana i to wiele zmienia kobieta była r*chana przez 17 latków albo kobieta była r*chana przez 80 latków, tak z innej beczki już wam pedofile nie przeszkadzają ?

chodzi i równmość wobec prawa jak nauczyciel r*cha sobie 17 latke to jest pedofilem i kobiety pierwsze krzyczą żeby go zamordowac a jak nauczycielka puszcza się z łepkami to ma być wszystko ok ? rodzice maja prawo wymagać tego żeby nauczyciele nie sypiali z ich dziećmi



ja bym był hepi jakby mój syn tłuk taką sukę :-D

sh...........ns

2017-06-20, 22:41
TB303 napisał/a:


Stwierdzenie faktu nie jest bólem dupy. Ból dupy to twoja reakcja na fakty :amused:

przecież ja jestem jedyna osoba jaka podaje fakty w dyskusju w przeciwnieństwie do twojego gejo feministycznego kółeczka wzajemnej adoracji

Ndriu

2017-06-21, 01:44
shokobons, zgodnie z polskim prawem to można być 70-letnim dziadkiem i spokojnie, legalnie pukać 15-latki.
Polecam zapoznać się z artykułem 200 kk.

sh...........ns

2017-06-21, 10:27
Ndriu napisał/a:

shokobons, zgodnie z polskim prawem to można być 70-letnim dziadkiem i spokojnie, legalnie pukać 15-latki.
Polecam zapoznać się z artykułem 200 kk.

milego pobytu w celi ostatnio nawet "słynny' jutuber dostał kuratora i chyba już wyrok bo miał takie samo zdanie jak ty , ale możliwe że dostał za bycie jutuberemczyli podczłowiekiem

zonk

2017-06-21, 18:54
@shokobons no i dlaczego nie powołasz się na konkretne artykuły? Zapoznam się to przyznam Ci rację.

TB303

2017-06-21, 18:55
shokobons napisał/a:

przecież ja jestem jedyna osoba jaka podaje fakty w dyskusju w przeciwnieństwie do twojego gejo feministycznego kółeczka wzajemnej adoracji


No kaman, tylko na tyle cię stać? Nawet się nie starasz :amused:

sh...........ns

2017-06-21, 22:45
SQT napisał/a:

@shokobons no i dlaczego nie powołasz się na konkretne artykuły? Zapoznam się to przyznam Ci rację.

poszukaj sobie sam ja nie mam mabicji nic ci udowadniać w celi chłopaki ci wyjaśnia w razie czego co i jak :)

TB303

2017-06-21, 22:58
shokobons napisał/a:

poszukaj sobie sam ja nie mam mabicji nic ci udowadniać w celi chłopaki ci wyjaśnia w razie czego co i jak :)


shokobons napisał/a:

przecież ja jestem jedyna osoba jaka podaje fakty w dyskusju


Tak, to widać :amused: