18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idę spać...

Halman • 2021-01-03, 04:29

pora już by była...

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-01-03, 05:37
Najważniejsze że zasnął bez marudzenia.

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-03, 05:58
A to przypadkiem nie jest Urlyich von Jungingen w przededniu bitwy pod Grunwaldem....? Wiek filmu by się zgadzał...


Uharibifu

2021-01-03, 06:02
Ziobro Wam rodziny prześladuje.. I jeszcze dodam wam narzędzie rozrodcze w usta po same bile. Gardze Wami.Film ch*jowy jak stary admina po wypluciu nasienia.

Kutasiarz

2021-01-03, 06:49
Zmienił zdanie jednak na podłodze się położył.

swampman

2021-01-03, 08:52
no idz spac idz... o 4:29 wrzucasz posty

Pawehan

2021-01-03, 10:48
Ku przestrodze.

Sok z gumijagód był. I to nie był fejk .

Czerstwy

2021-01-03, 10:57
swampman napisał/a:

no idz spac idz... o 4:29 wrzucasz posty



Ten typ to największa sp***olina jaką spotkałem w internecie. Zachowuje sie jak by ten serwis był przeznaczeniem i sensem jego marnego życia. Zakłada te tematy jak by administracja za to oferowała nagrode pieniężną i złotą statuetke użytkownika miesiąca, więc siedzi od rana do wieczora na stronach typu liveleak i przerzuca filmy dla jakichś wirtualnych piw - nerdowska rozrywka, marny sposób podbicia ego i ambicja cygana. I jeszcze pruje się do ludzi którzy łamią regulamin jak jakiś j***ny służbista, przykładowo o takie bzdury jak wrzucony temat bez opisu. Wydaje mi sie, że to on jest tym przysłowiowym srającym psem którego r*cha admin.

Exclip

2021-01-03, 11:55
Czerstwy napisał/a:

Ten typ to największa sp***olina jaką spotkałem w internecie. Zachowuje sie jak by ten serwis był przeznaczeniem i sensem jego marnego życia. Zakłada te tematy jak by administracja za to oferowała nagrode pieniężną i złotą statuetke użytkownika miesiąca, więc siedzi od rana do wieczora na stronach typu liveleak i przerzuca filmy dla jakichś wirtualnych piw - nerdowska rozrywka, marny sposób podbicia ego i ambicja cygana. I jeszcze pruje się do ludzi którzy łamią regulamin jak jakiś j***ny służbista, przykładowo o takie bzdury jak wrzucony temat bez opisu. Wydaje mi sie, że to on jest tym przysłowiowym srającym psem którego r*cha admin.



Dokladnie, sralman, spamman idz juz spac i nie czestuj nas swoja gowniana rozrywka j***ny konfidencie

krajsik

2021-01-03, 12:54
Mieszkanie w akademiku to nie przelewki i to nie prawda że studenci nie mają co jeść, oni nie mają czym popić.