18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I to jest pościg

Jestem_na_nie • 2022-12-13, 10:38
Podobno ścigany postrzelił policjanta. Więcej policji już by się chyba nie zmieściło.


Olashenco

2022-12-13, 16:43
5 gwiazdek, ale ch*jnia :mrgreen:

postpost

2022-12-13, 16:47
nowynick napisał/a:

bo każdy chce mu posłać po kulce za kolegę z pracy

w texasie jakiś bambus zastrzelił szeryfa. Po pościgu został zastrzelony, goniło go nastu policjantów. Po wszyskim lokalny redaktor pyta jegk zastępce:
- czemu oddaliście do niego 72 strzaly?
- bo nie mieliśmy więcej naboi.

saves

2022-12-13, 18:21
KapitanBomba74 napisał/a:

Blues Brothers



To jest ten moment, gdy życie dogania wyobraźnię filmowców. :D

pajdaq

2022-12-13, 18:49
Bambrych napisał/a:

Nie rozumiem po ch*j w tych stanach gonia kolesia w 30 radiowozów i helikopter. 5 by wystarczyło żeby zastrzelić jednego kolesia.



No właśnie bo jesteś frajerem z Sosnowca w dupi.e byłes i g.ówno widziałeś. Najdalej wyjechałeś pewnie na wieś łowić rybki. Nic nie wiesz jak jest w JU-E-SEJ
A tam widzisz taka sprawa to normalka ale że w d.pie byłeś to nic nie wiesz o życiu i twój świat zakończył się jak widziałeś patrol milicji który cię zakuł w kajdanki bo po pijaku jakiegoś bezdomnego sztachetą zrobiłeś. Jak byś był kiedyś w JU-E-SEJ tak jak my wszyscy to byś zrozumiem półgłówku :) a tak to twój świat zatrzymał się na patrolu dwu osobowym, kiedy ich wzywasz i czekasz na pomoc przez 55 minut bo nie ma milicjanta bo wszyscy są zajęci podobnymi cieciami jak ty.

giery12

2022-12-14, 16:08
Bambrych napisał/a:

Nie rozumiem po ch*j w tych stanach gonia kolesia w 30 radiowozów i helikopter. 5 by wystarczyło żeby zastrzelić jednego kolesia.



a ja nie rozumiem jak 3 razy tyle sił stoi dzien w dzien u kaczynskiego pod domem tylko po to zeby stac i ch*j, ci to przynajmniej kogoś gonią

Mazi118d

2022-12-15, 10:56
Już wiem dlaczego NASCAR jest tak popularny w USA