18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I see you

marna • 2009-09-25, 18:31
już się poprawiam ;)
nie wiem czemu ale jakoś urzekła mnie ta fotka :)
ot taki sobie pajączek

Es...........ne

2009-09-25, 18:33
zapomniałaś o 1 punkcie ;)

Aidan1988

2009-09-25, 18:40
Wszystko te Czarne oczy.

In...........ty

2009-09-25, 19:43
mi się wyświetla tylko połowa...

marna

2009-09-25, 19:52
aexalven napisał/a:

Urzekła mnie twoja, k***a, historia o urzeknięciu. A co twoje zaureczenie ma wspólnego z tym portalem?! Jakiś zasrany pająk i to wszystko? MATKO BOSKA!!! ;(((



ojojoj.. ale bulwers :shock:
ten pająk nie ma na sobie kupy więc nie jest zasrany ;-)

kaloryferer

2009-09-25, 20:28
To teraz sobie nagrabie.
Prawdopodobnie znasz centa prywatnie i dlatego jesteś w grupie sadyści. Ale kompletnie się nie nadajesz, twoje topici psują ideę tego forum.
Co to ma być? Gówno a nie sadystyczna fota.

szysza

2009-09-25, 20:36
Sadistic to nie tylko sadyzm. Spojrz na tytul strony. Czarny humor. A to akurat =/= z sadyzmem. Swoja droga, ta wstawka, jak i wiele innych pasuje bardziej na jakis sweetasny blog, albo inne pok***ione scierwo, ale nie tutaj. Wiec - mimo bledu w myslunku, racje jednak masz.
Wiec - do autora tego topicu, i wszystkich tych, ktorzy chca wrzucac wszelkie "smieszne" pie**oly: :idzwch*j:

Es...........ne

2009-09-25, 20:38
tylko Ci co się najbardziej srają że coś im nie pasuje mają tak sadystyczne tematy na swoim koncie że aż żal was czytać

szysza

2009-09-25, 20:42
Ja tu jestem jako użytkownik. Nie mam ambicji i chęci, żeby tu coś wklejać. Wolę sobie włazić i cieszyć się, jak kogoś boli. Gdybym chciał oglądać słodkie włochate pająki, wlazłbym na alejaja, czy cuś. Gdybym chciał obaczyć plastikowe laski w biustonoszach w czaszki, albo panny w samochodach z zielonymi pasami bezpieczeństwa, wlazłbym na strone ckm'u. Tu jednak włażę z innych pobudek. Jak pewnie kupa ludzi. Więc nic dziwnego, że wk***ia się gros osób tutaj, kiedy widzi coś, co za cholerę nie oddaje klimatu tejże strony.

Ra...........og

2009-09-25, 20:46
Esne napisał/a:

tylko Ci co się najbardziej srają że coś im nie pasuje mają tak sadystyczne tematy na swoim koncie że aż żal was czytać


true true :D

szysza napisał/a:

Ja tu jestem jako użytkownik. Nie mam ambicji i chęci, żeby tu coś wklejać. Wolę sobie włazić i cieszyć się, jak kogoś boli...



Ehh i cisnie mi się więcej na usta, ale :idzwch*j:

Es...........ne

2009-09-25, 20:46
Od jakiegoś czasu zaczyna mnie wk***iać idiotyczne marudzenie takich użytkowników jak szysza, kaloryferer, itp po ch*j coś zmieniać jak można marudzić. k***a rzygać się chce jak się was czyta. Od tego są tematy do propozycji zmian na tym forum aby tam się strasznie wyżalać że coś jest mniej lub bardziej sadystycznego. Nie pasuje nie oglądaj nie komentuj nie dawaj piw i po prostu zignoruj, ale lepiej przecież k***a ponarzekać.

Najwięcej pie**olą Ci co najmniej to forum tworzyli

szysza

2009-09-25, 20:52
Ano. Taka juz natura tego narodu, ze narzekac uwielbiaja. Zluzuj poslady, przeca nikt tu Ci nie jezdzi. Ot, ktos wyrazil swoja opinie.
A odnosnie do tworzenia forum, jak wyzej. Ja tu jeno sobie ogladam. To i jak widze cus nieadekwatnego, badz nienadajacego sie tu, wole o tym powiedziec. Ludzie nic nie mowili, na poczatkowe wstawki typu:"slodkiebobopijewodezweza" to i teraz jest tego nasyp.
Raz jeszcze - chillout. Napij sie piwa, czy cus i daj sobie siana.

Kilop

2009-09-25, 20:57
Esne bardzo dobrze powiedziane, pie**ola, nic dodac nic ujac :) a fota zajebista (bardzo fajna).

marna

2009-09-25, 21:05
kurcze jeszcze trochę to popadnę w konsternację ;-) to źle to dobrze..
każdy niech ogląda to co mu się podoba, nie na każdym zdjęciu/obrazie muszą być flaki i słoik w pupie..
i uspokajając co niektórych nie pisze postów i nie istnieję tu tylko "po znajomości" z Centem :-D więc spokojnie. Wy też macie szansę wstawić tu coś swojego :-P
A że jestem początkująca na tym forum to jakby nie było też mam prawa do błędów.

BueR_MadasS

2009-09-25, 21:18
tonieja napisał/a:

A że jestem początkująca na tym forum to jakby nie było też mam prawa do błędów.

;-)

jeszcze kilka postow i moze doczekam chwili gdy Esne, dostanie bana za :offtopic:
:smiechzula: :smiechzula: :smiechzula: :smiechzula: :smiechzula:

w innej formie w innym miejscu i przy akompaniamencie Admina ta rozmowa mialaby sens bo i sam w pewnym stopniu popieram kaloryferowoaexalvene roszczenia
co do pajaka coz z lekko zsadystyczonym humorem usmiercmy go