18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I polepszył swój kraj...

cuurniprime • 2021-08-14, 01:45
W skrócie, aktywista z Open Russia tak właśnie zareagował na wyrok 10 lat pozbawienia wolności... Więcej info tu.


zerwikaptur

2021-08-14, 20:38
Wiewór napisał/a:

A kto k***a u nas niby rządzi? Dowodem na to że Polacy jest fakt że ten kraj jest tak ch*jowy, skorumpowany, nędzny, nijaki, biedny i nic nie znaczący.
Chciałbym żeby rządziły wasze spiski bo by było lepiej.



ty widac w dupie byles a na pewno bidy i biednego kraju w zyciu nie widziales ,nijaki ?

PękniętySłoik

2021-08-14, 20:39
Wiewór napisał/a:

A kto k***a u nas niby rządzi? Dowodem na to że Polacy jest fakt że ten kraj jest tak ch*jowy, skorumpowany, nędzny, nijaki, biedny i nic nie znaczący.
Chciałbym żeby rządziły wasze spiski bo by było lepiej.



Jakiś ty głupi. Aż mi ciebie troszeczkę żal kolego.

ruddie

2021-08-14, 21:55
Powinien dostać 20. Przypomnijcie sobie pana Michaiła Chodorowskiego, jego działalność itp. Po prostu Rosjanie, kacapy, czy jak ich k***a zwał gnają bez oglądania się na lewactwo zachodnie wszystkie organizacje finansowane ze źródeł zewnętrznych, szczególnie różnych Żymskich fundacji. Jedynie czego bym oczekiwał, że może by kiedyś u nas, ale to marzenia ściętej głowy.

Wiewór

2021-08-15, 14:29
Wyzimlak napisał/a:

Jakiś ty głupi. Aż mi ciebie troszeczkę żal kolego.



Tak bo prawdę napisałem. Że Polska jest nic nie znacząca i ch*jowa? Mądry był bym jakbym pie**olił jak paski TVP?

zerwikaptur napisał/a:

ty widac w dupie byles a na pewno bidy i biednego kraju w zyciu nie widziales ,nijaki ?



No jak się porównamy do Somalii to rzeczywiście oplywamy w bogactwo. Ja jednak lubię iść śladem najlepszych więc w porównaniu do pierwszego świata jesteśmy bambustanem.
Nijaki. Tak. Wszystko tu jest szaro bure. Architektura ch*jowa. Beznadziejne jedzenie i tragiczna kultura gastronomiczna. Zero sztuki, znaczących artystów. Zero naukowców. Po prostu nijaki i mdły

SupremeLeader

2021-08-15, 15:34
Wiewór napisał/a:

Tak. Wszystko tu jest szaro bure. Architektura ch*jowa. Beznadziejne jedzenie i tragiczna kultura gastronomiczna. Zero sztuki, znaczących artystów. Zero naukowców. Po prostu nijaki i mdły



Wiewiór zapraszam do Irlandii, serio stary. Zapraszam cię i sam zobaczysz czy za rok nie będziesz się śmiał z tych bzdur które tu napisałeś. Ty gościu nie masz zielonego pojęcia o tragicznej kulturze gastronomicznej i ch*jowej architekturze. Stary ty sobie nawet sprawy nie zdajesz z tego jak bardzo, ale to k***a bardzo w p*zdu jak stąd do księżyca nie masz pojęcia o czym ty tu właśnie napisałeś, ale tak k***a bardzo wch*j że aż wp*zdu. Rozbawiłes mnie Stary. Poważnie. Ale nie tak troszeczkę, tylko w ch*j bardzo. Beznadziejne jedzenie i architektura... O k***a dobre stary!

ququa

2021-08-15, 15:42
Wiewór napisał/a:

Tak bo prawdę napisałem. Że Polska jest nic nie znacząca i ch*jowa? Mądry był bym jakbym pie**olił jak paski TVP?
No jak się porównamy do Somalii to rzeczywiście oplywamy w bogactwo. Ja jednak lubię iść śladem najlepszych więc w porównaniu do pierwszego świata jesteśmy bambustanem.
Nijaki. Tak. Wszystko tu jest szaro bure. Architektura ch*jowa. Beznadziejne jedzenie i tragiczna kultura gastronomiczna. Zero sztuki, znaczących artystów. Zero naukowców. Po prostu nijaki i mdły




Serio? do polskiej kuchni się doj***łeś? to gdzie ty się stołujesz w towarzystwie pomocy brata alberta ??

nie wiem jak tam u ciebie w k***idołku, ale u mnie na wiosce to bogactwo jest widoczne dookoła, i na pewno nie jest nijaka i mdła

parapsychol

2021-08-16, 05:54
urodzony do walki w klatce

weedsoN71

2021-08-16, 17:33
k***a Wiewór czasami czytam twoje komentarze i się zgadzam z nimi, zdarza się tobie coś mądrego napisać, ale do k***y nędzy Polacy tutaj nie rządzą, a ta banda co jest aktualnie u władzy to zwykłe podłe łachudry. Jesteśmy skłóceni na arenie międzynarodowej praktycznie z każdym, ponieważ jest tutaj robiony grunt pod interwencję w obronie demokracji i historia zatoczy koło kolejny raz Polacy utracą pełnię wolności na rzecz bankierskiej syjonistycznej elity, dla której pracuje nasz premierek pinokio. Niszczenie gospodarki, szalejąca inflacja i wszystkie złe rzeczy nie dzieją się z nieudolności, są zaplanowane. Ktokolwiek nie dostanie się do władzy jest za malutki żeby przeciwstawić się grze mocarstw i służb wywiadowczych. Jesteśmy kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym i coraz głębiej sięgają do kieszeni i coraz bardziej zadłużają kolejne pokolenia, do czego dążymy?