18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I pieskowi się dostało

Flodzia • 2022-07-29, 14:03
Haga.
Policyjna grupa szybkiego reagowania podczas próby aresztowania agresywnego mężczyzny zmuszona była do użycia tasera na psie który cieszył się z widok interweniujących "psów".
Mężczyzna został aresztowany a piesio trafił do schroniska.






chorym

2022-07-29, 14:07
przecież ten pies jakby chciał ich upie**olić to zrobiłby to już z 3 razy, zupełnie niepotrzebne...

CbK

2022-07-29, 14:20
Więcej policjantów zajęło się psem, niz wyprowadzaną osobą. Genialna organizacja.

maziost

2022-07-29, 14:28
Czy mi się zdaje czy na końcu filmiku leci polski akcent HWDP??

JednorękiBandyta

2022-07-29, 14:33
CbK napisał/a:

Więcej policjantów zajęło się psem, niz wyprowadzaną osobą. Genialna organizacja.



I co w tym dziwnego? Chłop obezwładniony przez parę osób raczej nikogo nie ugryzie...Nie sp***oli w p*zdu dobrze, właśnie go otoczyli...

Figlarz_

2022-07-29, 15:03
Na ch*j marnować taser? Trzeba było ostrej amunicji użyć. :roll:

Tobiahus96

2022-07-29, 18:28
Figlarz_ napisał/a:

Na ch*j marnować taser? Trzeba było ostrej amunicji użyć.



Dokładnie, celny strzał i tylko jedna kulka zmarnowana

:roll:

ruddie

2022-07-29, 18:31
Mam radę, miłośnicy burków niech wypie**alają na kwejka czy innego joemonstera. Pies rzucający się na ludzi powinien obowiązkowo być odstrzelony, czasami razem z właścicielem.

Mzimu

2022-07-29, 20:03
chorym napisał/a:

przecież ten pies jakby chciał ich upie**olić to zrobiłby to już z 3 razy, zupełnie niepotrzebne...



niepotrzebnie to się odzywasz. ty byś czekał aż ci pies upie**oli rękę. takie sk***iałe czteoronogi powinno się odstrzelić prosto w łeb, zero litości.

T.G.S.

2022-07-29, 20:21
ruddie napisał/a:

Mam radę, miłośnicy burków niech wypie**alają na kwejka czy innego joemonstera. Pies rzucający się na ludzi powinien obowiązkowo być odstrzelony, czasami razem z właścicielem.



jesteś zjebem, podstawowa ocena sytuacji sie kłania
tu nie chodzi o byle psa rzucającego się z byle powodu, akurat zareagował prawidłowo - bez wahania zareagował na agresję wobec swojego opiekuna
psy takie sa, takie maja być, tak ich natur a a nawet rola

ale oczywiście taki zjeb jak ty myśli że zabłyśnie bo pojedzie po kwejkach, jak nie wiesz o czym piszesz to sobie daruj

Justynka99

2022-07-29, 20:47
Przecież ten pies nie był w ogóle agresywny. Skacze radośnie, merda ogonem, bez warczenia, bez opuszczonych uszu. Chciał się pobawić z innymi psami. Inna sprawa, że każdy ma prawo przestraszyć się bawiącego się psa, dlatego powinien być na smyczy, lub w kagańcu i żadnego problemu by nie było.

Saw

2022-07-29, 20:50
Policyjna grupa szybkiego reagowania w rurkach i białych bucikach, tego jeszcze nie widziałem.

marcino_zly

2022-07-29, 20:53
T.G.S. napisał/a:

jesteś zjebem, podstawowa ocena sytuacji sie kłania
tu nie chodzi o byle psa rzucającego się z byle powodu, akurat zareagował prawidłowo - bez wahania zareagował na agresję wobec swojego opiekuna
psy takie sa, takie maja być, tak ich natur a a nawet rola
ale oczywiście taki zjeb jak ty myśli że zabłyśnie bo pojedzie po kwejkach, jak nie wiesz o czym piszesz to sobie daruj



¿¿ Co to znaczy "pojedzie po kwejkach" ??

dżonyłojlker

2022-07-29, 21:01
Saw napisał/a:

Policyjna grupa szybkiego reagowania w rurkach i białych bucikach, tego jeszcze nie widziałem.



Był kiedyś na sadolu jakiś filmik z zamieszek w Holandii (jeśli dobrze pamiętam), takie samo pedalstwo w rajtuzach.

zwierzak30

2022-07-29, 21:04
"Grupa szturmowa" w leginsach? :)
to już bojówek nie używają? Jeszcze chwila i w kieckach z jeziora łabędziego będą szturmować.
Wtedy to kryminały będą się pokładać na glebie.Ale ze śmiechu. :)