18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I czego zaczynał?

P@...........@C • 2012-08-29, 13:33
pełen profesjonalizm :amused:


dlugowieczny

2012-08-29, 18:02
ciapak152 napisał/a:

i u nas tak powinno byc,jak by policja czy inne sluzby mogly spuszczac wpierd*l to poziom kozakow zmniejszylby sie o 90%!!
tak na prawde to nasze pseudo kozaczki czekaja tylko zeby glina cos im zrobil a potem lece do prokuratury zeby pokazac jakimi cwaniakami oni nie sa...
z drugiej strony,polowa naszych sluzb to ludzie gnebieni w mlodosci wiec dawanie im mozliwosci napie**ala*ia ludzi zwiekszyloby tylko ich chec do zemsty za mlodosc...



O czym ty k***a piszesz? Skąd w ogóle wziął się ten mit? Jak ktoś jest p*zdą za młodu, co każdy nim pomiata, to w życiu dorosłym kozakiem nie zostanie i nawet mundur tego nie zmieni. Nie ma takiego bata. Gdy byłem w woju, to takie ciamajdy przychodziły, co k***a za mamą płakali, żadnego ćwiczenia nie potrafili zrobić, a ty mi tu ciemnotę wciskasz, że niby potem do policji ich przyjęli? Chyba w twoich snach.

ciapak152

2012-08-29, 18:25
dlugowieczny napisał/a:



O czym ty k***a piszesz? Skąd w ogóle wziął się ten mit? Jak ktoś jest p*zdą za młodu, co każdy nim pomiata, to w życiu dorosłym kozakiem nie zostanie i nawet mundur tego nie zmieni. Nie ma takiego bata. Gdy byłem w woju, to takie ciamajdy przychodziły, co k***a za mamą płakali, żadnego ćwiczenia nie potrafili zrobić, a ty mi tu ciemnotę wciskasz, że niby potem do policji ich przyjęli? Chyba w twoich snach.



to ze ktos placze za mama to jest po prostu p*zda a ze byl gnojony za mlodu to inna sprawa,mundur daje mu przywileje i mozliwosc wywyzszenia sie,poczucia sie wazniejszym,jezeli wedlug ciebie wykonywanie cwiczen w wojsku ma ma sprawiac ze ktos staje sie twardzielem to juz wiemy kim ty jestes

oumn

2012-08-29, 22:42
00:47 expecto patronum


Ch...........on

2012-08-30, 10:55
Hahahahaaha a na koniec jak ładnie polecenia wykonywał :D przewracał się jak jakaś orka w oceanarium :D hmmmm a może jak jakaś uchatka... z plecków na brzuszek tylko zamiast rybki dostał kopa :D

gofr

2012-08-30, 19:18
Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że kontroler od Move'a ma taką siłę perswazji.

EdmundKemper

2012-08-31, 11:54
ciapak152 napisał/a:



to ze ktos placze za mama to jest po prostu p*zda a ze byl gnojony za mlodu to inna sprawa,mundur daje mu przywileje i mozliwosc wywyzszenia sie,poczucia sie wazniejszym,jezeli wedlug ciebie wykonywanie cwiczen w wojsku ma ma sprawiac ze ktos staje sie twardzielem to juz wiemy kim ty jestes



Jeśli dla Ciebie mundur daje możliwość wywyższania się, pokazywania swojej siły i samowolki to życzę Ci, żebyś spotykał samych takich mundurowych.

KingOfEvil

2012-09-03, 00:53
Masz przej***ne jak wyskoczysz sam na kilku, to jakbyś obwiesił się kiełbasą i wskoczył w watahę wilków :lodowka: