18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I co zęby szczerzysz?

crossdressphyxia • 2015-11-20, 20:03
Coś Ci strzeliło do łba?





Jak za mocne, to na harda

ferdziu7

2015-11-20, 23:32
Gość który strzelał moim zdaniem według prawa nie powinien być klasyfikowany jako człowiek. Zabija niewinne (przyczyny:krzywe zęby, filmik do internetu) i bezbronne dziecko to w dodatku dzieciak miał na koszulce herb Brazylii, czyli nie szanuje swojego państwa .... Nie jestem za karą śmierci, dlatego uważam, że sąd powinien mu odebrać wszelkie prawa człowieka (kary śmierci nie powinny dotyczyć ludzi, a takich zbrodniarzy którzy na status człowieka nie zasługują) i wtedy wymierzyć mu sprawiedliwą karę!

ho...........zo

2015-11-20, 23:38
Od dłuższego czasu nie widziałem tak brzydkiego sk***ysyna. A przeglądałem się w lustrze całkiem niedawno!

Sc...........za

2015-11-20, 23:41
@4hitch
Krew na kamerze, tak. Za dużo sie filmów naoglądałeś, nie widzisz z czego strzela ten gość? Mały pistolecik, mały kaliber, krew nie tryska w ciągu kilku sekund, zwłaszcza z czaszki.

stery_srh

2015-11-20, 23:52
saves napisał/a:

Tego się nie spodziewałem...


Tamten dzieciak też raczej nie.

th...........ng

2015-11-20, 23:58
@4hitch

Za dużo call of duty.

Obejrzałem dziesiątki jeśli nie setki filmów z egzekucji/walk i nigdy krew nie tryskała w sposób o którym pie**olisz. Wręcz przeciwnie. Ofiary reagowały na postrzał podobnie jak ten chłopaczek. EKSPERCIE k***a.

Zapodajcie jakiś opis czy to fejk czy nie, bo jestem lekko w szoku.