18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I can kurwa fly

Blake Carrington • 2010-05-18, 19:08
Wejdzie czy nie wejdzie?

pozeracz_kotow

2010-05-18, 22:57
@up
Wg mnie wszedł, a nawet weszedł... ;)

olszu

2010-05-19, 00:58
Już był w ogródku, już witał się z gąską...

Ebonshade

2010-05-19, 02:20
That was LEGENDARY.... wait for it... DARY!
Piwko jak nic.

r4dzik

2010-05-19, 09:11
uff! sadzilem ze nie spadnie

Złowroga Pralka !

2010-05-19, 09:30
Nic co ludzkie nie jest mi obce... o rany że się wyj***ł każdemu się zdarzyło po pijaku ... oO wielkie mi chalo a to że efektywnie się sp***olił to juz inna sprawa. Ja też wiele razy wyj***łem ale nie w takim stylu i za to piwo :P

potok

2010-05-19, 12:47
biedny... będzie rano obolały i na pewno nie bedzie wiedział dlaczego. epicki wyjeb !

RazRazorI

2010-05-19, 15:18
hehe mam takie same schody, tylko ze pomyślałem za wczasu i zrobiłem sobie poręcz, a na górze barierke:D

ken

2010-05-19, 16:14
co do zarzutu, ze to nie bylo epickie

Impaled napisał/a:



Ja nie widzę nic złego w tym co 'kolega' jasio napisał.



ja tez nie :D wrecz przeciwnie :D za wikipedia
Jest obecny narrator - przemily czlowiek z kamera ktory pokazuje historie swiatu;
jest swiat przedstawiony - jakies schody co sie z nich ladnie wyjebac mozna;
jest fabula i uklad przyczynowo skutkowy - naj***l sie i ma CEL w ktory wierzy bo on k***a can fly, podroz ku celowi konczy sie grande finale w postacie JEBUTTT;
jest jak najbardziej skomponowany proza - proza zycia :D jak juz wspomniane kto sie nie wyj***l po pijaku (jak sie nie wyj***l to co tu robi? :P )
jest i pozorny obiektywizm - narrator ma w dupie glownego bohatera ktory efektownie faceplantuje na parkiet :D , uwydatnia tez niewidoczny narrator swoje przemyslenia poprzez ich nie mowienie: "haha ch*ju teraz sie wyj***les ja to nagralem bo sie nie naj***lem i bede w internecie :P "

jako ze to moj pierwszy post tutaj hello

W

2010-05-19, 17:29
wchodzę czy nie wchodzę... jasna k***a i sto milicjantów

silesian171 napisał/a:

Bo wódka jest dla mądrych ludzi a nie dla baranów, barany piją wodę z koryta albo kwaśne mleko.

Mądrzy nie piją.


Racja. Mądrzy kulturalnie degustują. Do ostatniej kropli ;)

a potem już nie muszą być tacy mądrzy i robią o wiele głupsze rzeczy niż nie wejście na antresolę

Wareg

2010-05-19, 19:40
Jedno mogę napisać - ja pie**ole!

GęsiorSB

2010-05-19, 19:54
Byczarz napisał/a:


Gościu się naj***ł, chciał dla jaj wejść na górę podśpiewując, a że wypił nieco za dużo to go zachwiało i się sp***olił.
Fakt, filmik śmieszny, ale na ch*j na niego wrzucasz? Nigdy Ci się nie trafiło wyj***ć po pijaku? :homer:


staryyy... trzynastolatki nie piją....

kicaj157

2010-05-19, 22:10
koopa napisał/a:

Bo wódka jest dla mądrych ludzi a nie dla baranów, barany piją wodę z koryta albo kwaśne mleko.


Co ty to nie wóda to zioło jest. Widać 8-)

lokokoko

2010-06-04, 14:32
hahahaha bo pie**olne, wujciak zawodnik z mma, naj***l pudzianowi na sparingu, nie jedna podloge na buzie przyjal, zoladek cru go wsp***al zawsze haha :P

kicaj157 napisał/a:


Co ty to nie wóda to zioło jest. Widać 8-)


to jest wszystko ziomus

I2ufu5

2010-09-08, 19:36
Ale dupnął !!!
Takiego plaska w życiu nie widziałem