18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Harg

2014-02-19, 18:55
QKLUX napisał/a:

Ukraińcy są twardzi, życzę żeby im się udało.
I mam marzenie cobyśmy my się w końcu potrafili zebrać i wyj***ć do rowu tych sk***ysynów, którzy tak samo nas r*chają jak ukraińscy politycy swój naród.



Ja pie**ole... tyle można tylko napisać. Jak ograniczonym śmieciem trzeba być żeby takie gówno napisać?

Taumantis

2014-02-19, 19:03
usu napisał/a:

Oddaj Lwów to pogadamy.

No to nam oddajcie Szczecin ;)

Blezzer

2014-02-19, 19:07
W dupie mam Ukrainę. Z tego co pamiętam to Ukraińcy nigdy nam w niczym nie pomogli, a każde ich ruchy społęczno-narodowe przeważnie kończyły się katastrofalnie, przede wszystkim dla Polski. Chcą walczyć, niech walczą, ale czemu nasi wielmoże się do tego wpie**alają? Tym bardziej, że jedną z głównych sił ideologicznych w Zachodniej Ukrainie są narodowcy, którzy kilkadziesiąt lat temu zabijali w bestialski sposób polskich mężczyzn, polskie kobiety i dzieci. Niech sp***alają jak najdalej od Polski. I również wara nam od nich.

artur_sz13

2014-02-19, 19:09
Oni są między młotem a kowadłem między Rosją a wyznawcami religii hadlowej. Ktokolwiek wygra to nie będzie dobrze. Z polskiego punktu widzenia lepiej eby Ukraina nie weszła do UE bo wtedy to rozwali naszą gospodarkę szczegónie rolnictwo

dzg

2014-02-19, 20:03
jebac ukraine niech ich zrowna z ziemia, najgorsze scierwo gorsze od ruskich czy niemcow. sam studiowalem z dziesiatkami ukraincow i zaden z nich nie rozni sie niczym od zwierzat. banda debili.

atha

2014-02-19, 20:23
Banderowcy proszą Polaków o pomoc. Ja bym zamkną granicę. Jako sadol siedzę sobie z piwkiem przed tv, jem chipsy i oglądam jak banda desperatów walczy o władzę którą sama wybrała. Moim zdaniem Janukowycz i przywódca rewolucji powinni wisieć na jednej gałęzi.

Smalec666

2014-02-19, 20:50
artur_sz13 napisał/a:

Oni są między młotem a kowadłem między Rosją a wyznawcami religii hadlowej. Ktokolwiek wygra to nie będzie dobrze. Z polskiego punktu widzenia lepiej eby Ukraina nie weszła do UE bo wtedy to rozwali naszą gospodarkę szczegónie rolnictwo


nie no k***a lerze i kwicze, rozwala polskie rolnictwo. Zdajesz sobie sprawe, ze jesli zamkna granice to w polsce bedzie glod? Importujemy wszytko, nie ze pomarancze czy inne egzotyczne rzeczy. Importujemy wieprzowine z Dani, zboze z Chin, ziemniaki z Niemiec, pomidory z Holandi itp itd. A Polak tez samym niedzielnym schabowym nie zyje. Nie ma cukrowni, sadow owocowych, szklarni warzywnych i to wszytko dzieki UE bo sa limity i sztucznie kontrolowana gospodarka ze sie nie oplaca uprawiac ziemniakow skoro mozna kupic i przetransportowac taniej z Niemiec.
Rece zalamac tylko nad tym jak idioci wierza jaka UE dobra i jaka polska bogoata. Jakby tylko te miljony wygancow (bo to nie emigracja) z UK, NL, N, D, E itd przestala slac kase do polski to bysmy mieli wieksza biede niz murzyny w afryce bo by wszytko pie**olnelo z dnia na dzien.
ale mi zylka nabrzmiala O_o

qwerq221

2014-02-19, 21:00
Sory mam w sobie coś z seksisty... denerwuje mnie, że ładna lala stara się mówić mądre rzeczy przecież to k***a nie jest możliwe założę się, że jest tępa jak... jak p*zda. :-D ale nie wykluczam możliwości, że ona jednak ma coś w tej głowie nie tylko swoją ładną buzie (która napędzi oglądalność) ponieważ jestem gościem, który wierzy w ludzi oraz zazwyczaj nie oceniam ich z góry... (nie obejrzałem do końca tylko kilka pierwszych sekund lepiej w tym wykonaniu wykazałby się tak naprawdę każdy byle to właśnie nie była ładna dziunia) :-)

Reginald911

2014-02-19, 22:03
Po raz k***a jego mać pierdyliard się powtórzę,mało problemów mamy w POlsce a się przejmujemy ukraińcami?! Ciekaw jestem czy jakby u nas takie coś się zdarzyło ( co zapewne nie nastąpi :roll: ) to czy media w całym świecie by to tak samo nagłaśniały

złychuj

2014-02-19, 22:06
A kto k***a bedzie zbierał truskawki? pomyślieliście może o tym j***ni napibacze? Bez Ukraińców wasze żarcie nieco zdrożeje. Tako rzecze PRODUCENT.

mazoke

2014-02-19, 22:20
Dopiero chcieli od nas Przemysl a teraz chca pomocy? Rozumiem rozmiar "tragedii" ale za duzo razy bylismy obrazani i posadzani o roznego rodzaju zbrodnie itp by teraz komukolwiek pomagac.

oneshott

2014-02-19, 22:22
Sory nie macie ropy.

srdreams

2014-02-19, 22:41
Na jej miejscu bym tak nie kozaczył bo ktoś jej popełni samobójstwo:)