18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2017-04-11, 13:23
Takie sk***ysyny trochę te hieny, myślałem że to takie mniejsze jakieś jest.

józekdeluxe

2017-04-11, 13:38
janlew napisał/a:

Takie sk***ysyny trochę te hieny, myślałem że to takie mniejsze jakieś jest.



Duże nawet jak na psa


jebiewaszematki

2017-04-11, 13:42
na ch*j to tu ?
jak by go zjadły to był by materiał....

TB303

2017-04-11, 13:44
jebiewaszematki napisał/a:

na ch*j to tu ?
jak by go zjadły to był by materiał....


Cytat:

Dołączył: 27 Mar 2017


Te świeżak, nie pucuj się :amused:

ProVVe

2017-04-11, 15:17
janlew napisał/a:

Takie sk***ysyny trochę te hieny, myślałem że to takie mniejsze jakieś jest.




Te luje to samice, są dużo większe od samców a narządy płciowe maja zbliżone wyglądem do samców przez co często się je myli... Ogólnie samce maja przej***ne w tej społeczności na maksa bo nawet najniżej stojąca samica jest wyżej od samca alfa (łącznie ze szczeniakami). A jak wiadomo często hieny pokazują siłą swoją dominację nad drugą płcią i uznawane są zaraz po człowieku za najbardziej brutalne zwierzęta na świecie (i to nie bez powodu... Utrata uszu czy ogona w walkach bez większego powodu na porządku dziennym, a jak dochodzi do walki między klanami latają nosy, kończyny i ofiary)

Czytała Krystyna

Nekromantheon

2017-04-11, 15:57
kiedyś w telewizji jakiś reportaż oglądałem (może cejrowskiego?), że gdzieś tam w afryce mają wioskę zaprzyjaźnioną z hienami. karmią je, a w zamian za to hieny nie atakują zwierząt domowych.

garota

2017-04-11, 19:37
k***a byłem w RPA i z tymi hienami to nie ściema. Jedziesz ulicą która jest czysta, zadbana i kolorowa ;) skręcasz nie tam gdzie trzeba i po 500 metrach wyciągają cię te ścierwa i mordują za twoje cokolwiek. Oczywiście to tylko z opowieści miejscowych bo ani myślałem skręcać gdziekolwiek w tym poj***nym świecie. Naprawdę, murzyny patrzą tam na białych jak na diabła.

HILL33

2017-04-11, 22:30
w afryce głód a ten dokarmia hieny, ciekawe

the_p

2017-04-11, 22:31
józekdeluxe napisał/a:



Duże nawet jak na psa

Obrazek



Tyle że dużo bliżej im do kotów niż psów :-) psi odpowiednik to... Szop.

Superfunfel

2017-04-11, 22:33
Przecież te hieny są w zamknięciu pewnie od urodzenia k***a... widać płoty z tyłu. Jakaś sprytna małpka wykombinowała że będzie karmić hieny w nocy i trzepać na tym hajs. Bo fajnie to wygląda.

Res0r

2017-04-11, 22:49
Te k***y mają prawie najsilniejszy nacisk szczęki u ssaków - pominąć należy kilka kotowatych równie wielkich afrykańskich kurew. Większość tych wymienionych kotowatych przed nimi sp***ala bo hieny są stadne, a duża część wymienionych kotowatych nie. Zresztą nie wpie**alają się nawzajem bo jakiś taki niesmak.
W odróżnieniu od leopardów i lampartów, nie szczególnie atakują murzynów (prędzej inwentarz). Padliną ludzką nie gardzą bo nie odróżniają od kurczaka... Zresztą - podobno - ludzkie kości chrupią jak niedokarmiony królik trzcinę.

buoba

2017-04-11, 23:07
Dziwię się, że w trakcie materiału murzyn sam nie opie**olił tego mięsa :mrgreen: To taki już tam jest urodzaj, że dokarmiają dzikie zwierzęta?

pawluzz

2017-04-11, 23:08
0:27 jaki typ

Gambi

2017-04-11, 23:20
Usain Bolt w robocie? :shock: