18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hyc pod koła

freaky • 2018-10-10, 15:10
Do zdarzenia doszło 09.10.2018 w Szczecinie. Mężczyzna zgodnie ze swoim planem nie przeżył.


vippero

2018-10-10, 19:27
dobrze ze kierowca miał kamerkę, inaczej by nie udowodnił ze ten pajac mu się rzucił pod kola, a przy okazji zacny materiał jest na sadolka.

Po...........no

2018-10-10, 20:21
Dowiedział się że przypadkiem podał rękę hanysowi.Też bym wolał śmierć niż hiv.

Dżizas_kurde

2018-10-10, 20:40
Cytat:


Zapewne kierowca wiedzac ze (nieswiadomie ale mimo wszystko) zabil kogos, nie przejdzie z tym od tak do porzadku dziennego.


A pie**olisz...

To tak jakby mi się ktoś w drzewo na posesji wpie**olił i zabił....

Nie masz na to wpływu tak jak na pogodę - więc czym się przejmujesz ?
Ja bym się zastanawiał kto mi za naprawę samochodu odda....

tarcer123

2018-10-10, 20:46
hitec napisał/a:

Ok, kazdy ma jakis powod zeby odebrac sobie zycie, jeden wiekszy, drugi mniejszy ,i ok - twoj wybor, ale do k***y nedzy,
po ch*j niszczyc przy okazji zycie innym? Zapewne kierowca wiedzac ze (nieswiadomie ale mimo wszystko) zabil kogos, nie przejdzie z tym od tak do porzadku dziennego..Idz pan w ch*j z takimi cepami. A mog sie powiesic...



Zazwyczaj ktos kto decyduje sie na samoboja ma powazne zaburzenia psychiczne. Osoba w takim stanie mysli tylko o tym jak zakonczyc swoje cierpienia zwane zyciem. Nie masz co wymagac zeby pomyslal o drugim.

b0r000

2018-10-10, 23:30
No, może w końcu jebną tam porządne barierki i stare torby przestaną tam na dziko przepie**alać tylko albo użyją pasów albo tego wiaduktu (tak tam można wejść i bezpiecznie przeprawić na drugą stronę)

Eustachy8

2018-10-11, 00:09
hitec napisał/a:

Ok, kazdy ma jakis powod zeby odebrac sobie zycie, jeden wiekszy, drugi mniejszy ,i ok - twoj wybor, ale do k***y nedzy,
po ch*j niszczyc przy okazji zycie innym? Zapewne kierowca wiedzac ze (nieswiadomie ale mimo wszystko) zabil kogos, nie przejdzie z tym od tak do porzadku dziennego..Idz pan w ch*j z takimi cepami. A mog sie powiesic...



Masz racje, ale nie do końca. Powieszenie się jest już oklepane, słyszałem, że pewien gościu jechał sobie rowerem i wysadził się w powietrze na drodze, to musiał być niezapomniany widok. Jak się zabijać, to już z klasą

riskone7

2018-10-11, 00:16
wstawiający kłamie..



nie ma sprawy... jestem detektywem...

Dudek18

2018-10-11, 00:58
Zazdroszcze typowi że się odważył chociaż takiego sposobu bym nie wybrał... nie ze względu na "Niszczenie komuś psychiki" bo raczej po fakcie nie specjalnie by mnie to interesowało tylko z faktu szansy że przeżyje ...

mazga50

2018-10-11, 19:07
Jaki to typ kamerki?

nightmoder

2019-03-30, 14:19
dobrze że nie na maske, bo by szkody narobił