18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Huśtawka nastrojów

~Sunday • 2020-06-19, 10:36

Kocha czy nienawidzi? Suka nie może się zdecydować. Borderka j***na :-/

Maciasty667

2020-06-19, 10:47
j***na czy niej***na, wypada się zastanowić co to za udręka musi być ten border dla osoby nim dotkniętej i dla bliskiego otoczenia.
Tak czy owak, wciąż dobry materiał na r*chadełko :D

Zgredosław

2020-06-19, 10:50
suki zawsze szantażują emocjonalnie tylko ta jakaś psychiczna

nowynick

2020-06-19, 11:10
Zgredosław napisał/a:

suki zawsze szantażują emocjonalnie tylko ta jakaś psychiczna



to ja musiałem trafiać na same poj***ne, bo u mnie zawsze podobnie to wyglądało...

xoludus

2020-06-19, 11:44
nowynick napisał/a:

ić co to za udręka musi być ten border dla os



to może też z toba cos nie tak, jak szukasz wydziaranych julek co sluchaja rapu to masz 98% szans na spotykanie takich

nowynick napisał/a:

to ja musiałem trafiać na same poj***ne, bo u mnie zawsze podobnie to wyglądało...



to miało byc do tego komenta

to może też z toba cos nie tak, jak szukasz wydziaranych julek co sluchaja rapu to masz 98% szans na spotykanie takich

alususs

2020-06-19, 11:47
Najgorszy typ kobiety z dala od takich i jeszcze dalej

Ca...........on

2020-06-19, 12:02
Ktoś tak niskich lotów jak ty, sundajski, nie zrozumie nigdy żadnego człowieka z borderline'em, a są warci na ogół 100x więcej od ciebie, kolorowy misiu.

davvv1

2020-06-19, 12:38
Przecież tam połowa społeczeństwa jest albo naćpana, albo na prochach.

sa...........el

2020-06-19, 13:39
Caramon napisał/a:

Ktoś tak niskich lotów jak ty, sundajski, nie zrozumie nigdy żadnego człowieka z borderlinem, a są warci na ogół 100x więcej od ciebie, kolorowy misiu.



Są ostro zaburzeni, robią ludziom problemy, nie widzą problemu u siebie, albo tłumaczą "mam przecież border". Są ch*j warci, spotykałem takich ludzi, myślą, że świat tańczy wokół nich. Nie zakładam z góry, ale być może masz dupę z borderem i owinęła cię jak przy syndromie sztokholmskim. :idzwch*j:

żmij

2020-06-19, 13:41
satariel napisał/a:

Są ostro zaburzeni, robią ludziom problemy, nie widzą problemu u siebie, albo tłumaczą "mam przecież border". Są ch*j warci, spotykałem takich ludzi, myślą, że świat tańczy wokół nich. Nie zakładam z góry, ale być może masz dupę z borderem i owinęła cię jak przy syndromie sztokholmskim.



Ma dupę z borderem. Z tyłu. A u góry łeb, też z borderem.

sa...........el

2020-06-19, 13:44
żmij napisał/a:

Ma dupę z borderem. Z tyłu. A u góry łeb, też z borderem.



To tak jak mąż alkoholik, który napie**ala żonę i dzieci, a ona mówi: on jest chory, pójdzie na odwyk i się zmieni.

URAGE

2020-06-19, 14:34
Akurat jak już miała wyjaśnić co odj***ła, że ją chłop zostawia to rozproszyła ją kamera :/ No, ale widać że kocha, może się tylko raz puściła i wk***iła się, że nieczuły facet sra teraz na nią, jak on tak mógł :lol:

hfbnmiuytp

2020-06-19, 14:40
Ta ledwo trochę się z nim poprzepychała, nawet nie celowała w twarz. Od razu borderline. Większość ludzi, zwłaszcza dzisiaj nie potrafi panować nad swoimi emocjami. Laska tutaj najpierw próbowała ofensywnie, potem jak opadły siły próbowała na litość. Nic nadzwyczajnego w sytuacjach rozejścia się itd.

Mietek7567

2020-06-19, 14:42
Kto normalny a tym bardziej na łodzi trzyma telefon w takiej kieszeni? 8-)