18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Husarzy woodstock

horihan1 • 2013-08-01, 18:58
husarzy w wersji z brudstocku


Jeżeli myślicie, że widzieliście dużo pojebów, to zdziwilibyście się :-|
tutaj w Kostrzynie teraz takich pełno


rudy jezus :-D

nie było bo zdjęcie sprzed godziny :mrgreen:

Atreyu

2013-08-01, 23:00
Idę o zakład że gdyby zrobiły tak dzielne bezwłose chłopaki na jakimś marszu to bilibyście brawo i pochwalalibyście twórczość autorów. Niestety zrobił to gość z pacyfą na koszulce... także tego - hańba!

maziu

2013-08-01, 23:02
LordMrok napisał/a:

upodlenie legendy
to jest Husaria


utwór nosi nazwę Husaria ginie pana Krzesimira Dębskiego


Husaria nie nosiła tych pie**olonych skrzydeł na plecach!!! Jedynie niewielka część Husarzy miała przyczepione jedno małe skrzydło przy siodle, nie było ono zbyt popularne ponieważ przeszkadzało ono w walce oraz szybkim wsiadaniu/zsiadaniu z konia(a co dopiero takie wielgachne badziewie na garbie).

cerber14

2013-08-01, 23:05
j*bać was brudasy. Husaria to potęga i duma Naszego kraju, a nie symbol do upodlenia!

Lololoney

2013-08-01, 23:52
LordMrok napisał/a:

upodlenie legendy
utwór nosi nazwę Husaria ginie pana Krzesimira Dębskiego


Polonez husarii...

Stehlen

2013-08-02, 01:41
Tak jak któregoś razu cytowałem, pod zdjęciem z wUdenstocku pozwólcie, że zrobię to jeszcze raz.


" a lot of brudas. "


Dziękuje.

czyhanastrychu

2013-08-02, 01:51
maziu napisał/a:


Husaria nie nosiła tych pie**olonych skrzydeł na plecach!!! Jedynie niewielka część Husarzy miała przyczepione jedno małe skrzydło przy siodle, nie było ono zbyt popularne ponieważ przeszkadzało ono w walce oraz szybkim wsiadaniu/zsiadaniu z konia(a co dopiero takie wielgachne badziewie na garbie).


W dupie byłeś, gówno widziałeś. Co prawda jedynie nieliczni husarzy mieli zbroje ze skrzydłami przymocowanymi do zbroi i używali ich raczej w czasie parady ale stwierdzenie, że husaria wcale ich nie nosiła to głupota i brak poszanowania historii. Częściej mocowano skrzydła bądź tylko jedno skrzydło do siodła. Husarzy walczyli często z Tatarami. A ci w walkach z kawalerią wykorzystywali arkan - linę którą zarzucano na jeźdźca aby go zrzucić z konia. Skrzydło za plecami uniemożliwiało lub poważnie utrudniało zarzucenie liny. Skrzydła, podobnie jak skóry tygrysie lub lamparcie, były elementem walki psychologicznej. Z czasem zrezygnowano ze skrzydeł ale wrosły one głęboko w świadomość narodową jako nieodłączny atrybut Husarów. Po jakiego grzyba nazywasz je "pie**olonymi"?

guutekman

2013-08-02, 01:57
maziu
LordMrok napisał/a:
upodlenie legendy
to jest Husaria


utwór nosi nazwę Husaria ginie pana Krzesimira Dębskiego

Husaria nie nosiła tych pie**olonych skrzydeł na plecach!!! Jedynie niewielka część Husarzy miała przyczepione jedno małe skrzydło przy siodle, nie było ono zbyt popularne ponieważ przeszkadzało ono w walce oraz szybkim wsiadaniu/zsiadaniu z konia(a co dopiero takie wielgachne badziewie na garbie).


pie**olisz glupoty

horihan1

2013-08-02, 02:39
ziom997112 napisał/a:

I kolejna osoba mówiąca brudstock. W dupie byłeś gówno widziałeś. Nie potrafisz się bawić to siedzieć w domu do ch*ja .....


hahahah po pierwsze primo, jestem z Kostrzyna, więc woodstock mam 10min drogi od domu, po drugie primo, zamknij morde jak do mnie mówisz, po trzecie, nie nazywałbym tego "brudstokiem " gdyby ci śmieciarze po sobie sprzątali, jeśli chcesz to zrobię kilka zdjęć po tej imprezie, jak już ludzie wyjadą, zobaczysz ile oni syfu zostawiają. Tak jak powiedział ktoś wyżej, potrafię się dobrze bawić bez alko i błota ;-)

milosciprzyjazn

2013-08-02, 08:29
LordMrok napisał/a:

upodlenie legendy
to jest Husaria


Nie, to tylko przekoloryzowany, patetyczny obraz próbujący pokazać husarię. Problem jest taki, że nigdy tak to nie wyglądało

Nocturno

2013-08-02, 11:42
Po czym poznać, kto jest Polak, a kto mentalne zero? 1 sierpnia o godz. 17:00 była rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Równocześnie - o godzinie 15:00 ruszył Przystanek Woodstock, organizowany przez Owsiaka festiwal dla brudasów.
Zgadnijcie, na co poszedł prawdziwy Polak?


czub1789

2013-08-02, 17:21
za sponiewieranie i zhańbienie naszej dumy narodowej jaka jest Husaria należy się mówiąc wprost bez owijania w bawełnę -wpie**ol

GORG

2013-08-02, 20:02
husuarzy w werji z brudstocku powiadasz...
czyli p*zdojebny brudasie pozdrawiam...

Miki6830

2013-08-04, 22:33
Stałem koło nich po piwo :lol:

najszybszywgminie

2013-08-07, 11:29
ciśniecie a wy to co jesteście ?! husaria internetowa? banda grubasków z małymi pytkami którzy codziennie z przed kompa krzyczą do styranej matki co na obiad.