18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hulajnogiści ..

~McSadol • 2022-10-10, 19:08
to są już totalni debile ..


Halman

2022-10-10, 19:09
McSadol napisał/a:

to są już totalni debile ..



wyobraż sobie ze oni bedą mieli kiedyś dzieci

~McSadol

2022-10-10, 19:12
Halman napisał/a:

wyobraż sobie ze oni bedą mieli kiedyś dzieci



to materiałów na Sadola na pewno nie zabraknie ...


turor

2022-10-10, 19:17
To nie jego wina, że tam był szlaban a hulajnoga nie zatrzymała się.

silwerbalk

2022-10-10, 20:32
Jak ja tych kurew nienawidze wszędzie zostawiają te j***ne chulajnogi k***a wszędzie ..... Apteka to przed wejściem zostawiona i ch*j .... Banda k***a mózgów nic więcej ale za to niekiedy widzę jak jeden z drugim wypie**alają się i wylatują jak z katapulty bo przyjebią o krawężnik ..... :lol: ale serio powinni to gówno zlikwidować więcej strat niż pożytku z tego no sorry ale eksperent się nie udał

Juzwa

2022-10-10, 21:00
Trzeba mieć głęboką nadzieję, że coś sobie złamał albo mu pękło coś ważnego w środku.

wlazidup-Krzysztof

2022-10-10, 21:02
silwerbalk napisał/a:

Jak ja tych kurew nienawidze wszędzie zostawiają te j***ne chulajnogi k***a wszędzie ..... Apteka to przed wejściem zostawiona i ch*j .... Banda k***a mózgów nic więcej ale za to niekiedy widzę jak jeden z drugim wypie**alają się i wylatują jak z katapulty bo przyjebią o krawężnik ..... ale serio powinni to gówno zlikwidować więcej strat niż pożytku z tego no sorry ale eksperent się nie udał



w korku to jest szybsze od śmierdziela i można jeździć tam gdzie normalnie się chodzi

Pirat353

2022-10-10, 21:19
Ślepy jakiś chyba.

TomaszBarowiec

2022-10-10, 21:37
Jeździć na hulajnodze to trzeba umieć. I nie być debilem. Trzeba być sprawnym. Mój sprzęt co 50 na godzinę jedzie, to jego pełnię mocy używam tylko na mega prostej, utwardzanej drodze bez nikogo w pobliżu. Bo ja wiem, że jak cokolwiek się stanie, to nie wyhamuję. Do 30 na godzinę wypasioną hulajnoga jest OK. Potem to już za duże ryzyko, niezależnie od jakości pojazdu. Taka cecha tego typu sprzętu. A wiem, bo już 4000km przejechałem na różnych modelach. W nieco ponad rok.

UrlichUrwich

2022-10-10, 22:23
Jak zamawiam jedzenie, to proszę, żeby było przywiezione klasycznym samochodem, albo przyniesione na piechotę. Żadnych hulajnóg, skuterów i rowerów. Jedzenie z takiego transportu dziwnie smakuje.

silwerbalk

2022-10-11, 00:08
wlazidup-Krzysztof napisał/a:

w korku to jest szybsze od śmierdziela i można jeździć tam gdzie normalnie się chodzi



Jeździć a nie pędzić jak debile slalonem i zostawiać to gówno na środku chodnika albo przed wejściem wyj***ć ją bo się naj***ł klient i ledwo utrzymuje poziom na tym gównie
:roll:

bercisko

2022-10-11, 08:32
Moto, rowero, desko, wrotko, hulajnogo, taczko, - p*zda. Doczep dwa kółka do czegokolwiek a znajdzie się jakaś -p*zda co się na tym wypie**oli.

damian15snk

2022-10-11, 09:00
bercisko napisał/a:

Moto, rowero, desko, wrotko, hulajnogo, taczko, - p*zda. Doczep dwa kółka do czegokolwiek a znajdzie się jakaś -p*zda co się na tym wypie**oli.



Wrotek na 2 kółkach jeszcze nie widziałem ale już wyobrażam sobie nastolatki na takich, sadol przeciążony

:-P

Juzwa

2022-10-11, 19:05
Nie widziałeś? To masz:


Suckday

2022-10-12, 04:51
McSadol napisał/a:

Hulajnogiści ..to są już totalni debile ..


Halman napisał/a:

wyobraż sobie ze oni bedą mieli kiedyś dzieci