18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hulajnoga i ktoś, kto potrafi się nią obsługiwać

zipek • 2011-04-30, 01:27

Coś pozytywnego po tych wszystkich "czarnościach" ;-)

Thoor

2011-04-30, 17:40
Wreszcie ktoś inteligentny. Kolej reprezentuje sobą zajebisty poziom i nie wstydzi się (jak to większość skejtów) ubierać kasku.

ko...........rz

2011-04-30, 18:29
Cytat:

Hulajnoga i ktoś, kto potrafi się nią obsługiwać



Obsługiwać to się możesz ręką, hulajnogą się można posługiwać..

ritu4l

2011-04-30, 23:25
Momentami ma ruchy jak j***ny robot

dzejkop21

2011-04-30, 23:55
Wk***iaja mnie te wasze komentarze typu jaki to on jest zj***ny bo jezdzi na hulajnodze albo nic sobie nie zrobił. Nie pasuje Wam k***a to nie ogladajcie a jak chcecie zobaczyc troszke krwi to wypie**alać na harda i nie pyszczyć bo tylko wk***iacie normalnych ludzi.A co do jego "ch*jowych" wyczynach na hulajnodze to gosciu ma na prawde talent,a Wy zamiast pokazac szacunek to k***a wydziwiacie i jakies pie**olenia wymyślacie. sp***alać na demoty gimbusy.

A co do jego "ch*jowych" wyczynów*** Sorki literówka, wolałem napisać bo pseudomądrale zaraz by sie czepiały :)

sergeantlipton

2011-05-01, 11:40
chyba raczej 'posługiwać hulajnogą' deklu

atru

2011-05-01, 12:05
Cytat:

chyba raczej 'posługiwać hulajnogą' deklu



No i po co to piszesz? Saymonek już zwrócił na to uwagę i nie potrzebne są kolejne uwagi co do literówki, którą każdy może popełnić. A jak włączasz jakiś filmik tylko po to, żeby ponarzekać to znajdź sobie kumpli, którzy będą chcieli Twoich narzekań wysłuchiwać. Bo szczerze powiedziawszy to mam totalnie gdzieś, gdzie zrobił błąd, jaki zrobił błąd skoro interesuje mnie filmik. A filmik jest po prostu genialny i koleś wymiata.

sergeantlipton

2011-05-01, 13:15
Nesta napisał/a:



No i po co to piszesz? Saymonek już zwrócił na to uwagę i nie potrzebne są kolejne uwagi co do literówki, którą każdy może popełnić. A jak włączasz jakiś filmik tylko po to, żeby ponarzekać to znajdź sobie kumpli, którzy będą chcieli Twoich narzekań wysłuchiwać. Bo szczerze powiedziawszy to mam totalnie gdzieś, gdzie zrobił błąd, jaki zrobił błąd skoro interesuje mnie filmik. A filmik jest po prostu genialny i koleś wymiata.



no dobrze już dobrze, nie ekscytuj się tak bo ci się jelito wysunie.
mi też się podoba filmik bo sam za młodu podobnie świrowałem.

Komentarza Saymonka nie zauważyłem, moja wina. Po prostu nie trawię jak ktoś kaleczy język polski. Wolę kaleczenie cyganów i innych parchów :hitler:

zipek

2011-05-01, 19:23
Ale o co wam dokładnie chodzi bo nie rozumiem... Mała literówka wynikająca ze zmęczenia mojego i mojego organizmu (patrz godzina zamieszczenia posta) i robicie nie wiadomo co z tego... Żal mi pseudo "polonistów" bo chciałbym zobaczyć jak bardzo nieskalani jesteście wy i wasz język polski którym się posługujecie.

ko...........rz

2011-05-02, 13:17
zipek napisał/a:

Mała literówka wynikająca ze zmęczenia mojego i mojego organizmu (patrz godzina zamieszczenia posta)



Znowu literówka... ONANIZMU. Patrz co piszesz ;)

zipek

2011-05-02, 23:31
Aj aj ale Ci się dowcip na stare lata wyostrzył :-P