18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hulajcipa na ostro ..

~McSadol • 2023-05-02, 19:34
jego zasady ruchu nie obowiązują ... :brawo:


Jebac_pedalarzy

2023-05-02, 19:51
Szkoda ze to nie pedalarz w p*zdoklejkach, zboczone cwe*uchy od pedałowania :mrgreen:

Smoczoor

2023-05-02, 21:59
czy tylko ja widzę, że te samochody jeżdżą po chodniku?

dżonyłojlker

2023-05-02, 22:46
Smoczoor napisał/a:

czy tylko ja widzę, że te samochody jeżdżą po chodniku?



Tak, tylko ty.

kocur

2023-05-02, 23:03
Jebac_pedalarzy napisał/a:

049 4



smutny człowieku pewnie jesteś murzynem. stary cię olał i nie miał kto cię nauczyć jeździć na rowerze. zresztą ch*ja z tobą śmieciu

Arashi91

2023-05-03, 00:37
Motopizy, pedalarze, hulajc**y... Ciekawe jaka nowa zj***na grupa narodzi się w kolejnej dekadzie tego fantastycznego stulecia...

bercisko

2023-05-03, 03:57
Arashi91 napisał/a:

Motopizy, pedalarze, hulajc**y... Ciekawe jaka nowa zj***na grupa narodzi się w kolejnej dekadzie tego fantastycznego stulecia...



Biali heteroseksualni mężczyźni- bo będzie ich tak mało.

jkllll485

2023-05-03, 09:16
I następne c**y biegnące na pomoc kolejnym krowim warom sromowym.

kris1978

2023-05-03, 09:53
Już niedługo wszyscy będą płacić. Najlepiej po pinć tysięcy. I sprawca i poszkodowany. Nie ma znaczenia że kierownik suva był na drodze, pieszy i hulajc**a zawsze muszą mieć pierwszeństwo. I piniondze w skarbcu Kaczora muszą się zgadzać.
Dlaczego nikt nie protestuje na te bzdurne zmiany przepisów drogowych, one wyłączają myślenie!
Niech najpierw Kaczor skończy budowanie dróg. Później może sobie zmieniać przepisy do woli.

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-05-03, 10:30
kris1978 napisał/a:

Już niedługo wszyscy będą płacić. Najlepiej po pinć tysięcy. I sprawca i poszkodowany. Nie ma znaczenia że kierownik suva był na drodze, pieszy i hulajc**a zawsze muszą mieć pierwszeństwo. I piniondze w skarbcu Kaczora muszą się zgadzać.
Dlaczego nikt nie protestuje na te bzdurne zmiany przepisów drogowych, one wyłączają myślenie!
Niech najpierw Kaczor skończy budowanie dróg. Później może sobie zmieniać przepisy do woli.



jak wróci PO to będzie wszystko poukładane jak w 2015, a nie czekaj..

Yelu

2023-05-04, 09:18
Przecież ta autop*zda wymusiła pierwszeństwo i jechała pod prąd, a konstrukcja drogi wskazuje na to, że wszyscy przed autem mają pierwszeństwo, pewnie jest to strefa zamieszkania

Bul_od_bytu

2023-05-05, 21:43
Yelu napisał/a:

Przecież ta autop*zda wymusiła pierwszeństwo i jechała pod prąd, a konstrukcja drogi wskazuje na to, że wszyscy przed autem mają pierwszeństwo, pewnie jest to strefa zamieszkania



To droga osiedlowa więc jak mają dojechać do miejsc parkingowych? To, że coś jest strefą zamieszkania według ciebie sprawia, że można wj***ć się pod koła każdemu? Przecież zamiast samochodu mogła tam iść kobieta z dzieckiem albo jakiś staruszek z balkonikiem tudzież inny pedalarz. Wtedy też byś uważał, że ch*jek na hulajnodze jest niewinny zdarzenia? Przecież on właściwie przyj***ł w bok tego samochodu więc kto na kogo wpadł? Kolega swoje dzieci też mam nadzieję, że będzie uczył, że mają pierwszeństwo zamiast tego aby rozejrzeć się na boki przed wejściem na ulicę i myśleć?