18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hulaj duszo

mygyry • 2020-01-04, 14:00
A więc drogie Sadolki okazuje się, że jednak Polska nie jest zaściankowa, jest wręcz o krok przed zachodem, gdzie nawet tam przy wszelakiej maści fanaberiach nikt by nie wpadł na taki pomysł:
Cytat:

Zdaniem prokuratury rejonowej w Miastku (woj. pomorskie), życie zaczyna się w chwili porodu. Dlatego tamtejsza prokuratura postanowiła umorzyć postępowanie w sprawie matki, która urodziła pijane dziecko. Prokurator prowadzący postępowanie uznał, że „płód nie jest dzieckiem i matka nie ponosi odpowiedzialności za swoje zachowanie względem płodu“.

Dziewczynka przyszła na świat w kwietniu, a poród odbył się w domu. Kiedy noworodek został przewieziony do szpitala, okazało się, że ma w organizmie blisko jeden promil alkoholu.

Dziecko miało problemy z oddychaniem oraz stwierdzono wadę serca.

Działanie tej kobiety polegające na piciu alkoholu, odbywało się w czasie ciąży, czyli dotyczyło płodu. Człowiekiem stajemy się bowiem z chwilą narodzin

— oświadczył prokurator Oskar Krzyżanowski w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim“.

Na decyzję prokuratury zareagował konsulator Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski Henryk Kuczaj. Jak podkreślił, działania prokuratury to „polityczna poprawność i uległość wobec dyktatury kłamstwa”.

Przypomnijmy, że spożywanie alkoholu przez kobiety w ciąży niesie ze sobą wiele konsekwencji zarówno dla przyszłej matki jak i dla dziecka - przedwczesny poród, niską wagę urodzeniową, a nawet śmierć nienarodzonego dziecka. W tym przypadku dziewczynka urodzona w kwietniu może być dotknięta zespołem FAS – Alkoholowym Zespołem Płodowym.


Tr...........ty

2020-01-05, 01:49
mygyry napisał/a:

Dlatego tamtejsza prokuratura postanowiła umorzyć postępowanie



Dobrze, że jest wyraźnie napisane, że PROKURATURA, bo zaraz kuce zaczęłyby atak na sądy. Jak ktoś wie, jaki jest podział obowiązków w przebiegu dochodzenia i rozprawy, zna realia nagonki. Dodatkowo, prokuratura NIGDY nie została zdekomunizowana.

Watrix

2020-01-05, 03:12
Dziecko za chlanie należy umieścić w poprawczaku! ;-)

mygyry

2020-01-05, 08:44
dzabdzab napisał/a:

A ch*j tam, zlinczujecie mnie, bo to przecież bąbelek, ale i tak powiem: bardzo rozsądna decyzja prokuratury.
Co tu zasądzić? grzywnę? z patologii nie ściągniesz. Więzienie? pewnie na resocjalizację za bardzo perspektyw nie ma, a trzeba by coś zrobić z gówniakiem. No właśnie, co z chorym, wymagającym ciągłej opieki (i prawdopodobnie krótkim terminem ważności) dzieckiem można zrobić? Dla domu dziecka cholernie duże obciążenie i raczej zerowe szanse na adopcję. Musiałaby się trafić naprawdę nawiedzona rodzina zastępcza, żeby wziąć na siebie taki ciężar. A tak prokurator pozamiatał temat nie generując niepotrzebnej pracy sądów i prawdopodobnie ograniczając obciążenie budżetowe, bo znając życie w takim środowisku i tak dzieciak niebawem wypadnie z kocyka, albo coś...



Ale zobacz jaki przekaz idzie w świat dla równie poj***nych madek, takie decyzje są szkodliwe społecznie

homorek

2020-01-05, 10:19
A to mały patol.

NataliaW

2020-01-05, 11:36
Hogger napisał/a:

i tak to się żyje powoli w k***idołkowym katolickim kalifacie



Wg katolików życie zaczyna się od poczęcia amebo umysłową

Wiewór

2020-01-05, 11:57
I cyk 4000+ za uloma wpadło do kieszeni. Tak się żyje w Polsce katolickiej PiS!!
Mama zadowolona bo jej za picie w ciąży zwrócą.

miskolabor

2020-01-05, 13:00
Ciało jej, płód wykształcił się w niej, o ch*j wam chodzi. Co to k***a wasze że tak się zamartwiacie. Nos w swoje sprawy i wio.

mygyry

2020-01-05, 17:33
miskolabor napisał/a:

Ciało jej, płód wykształcił się w niej, o ch*j wam chodzi. Co to k***a wasze że tak się zamartwiacie. Nos w swoje sprawy i wio.



A potem będziesz darł ryja, żeby niepełnosprawnym dać wyższe renty a w społeczeństwie sami debile

miskolabor

2020-01-05, 19:19
Cytat:

A potem będziesz darł ryja, żeby niepełnosprawnym dać wyższe renty a w społeczeństwie sami debile


Wsadź nos w swoje sprawy, nie patrz co inni będą robić. Działaj tak żebyś ty był szczęśliwi i twoje najbliższe otoczenie. Jeśli nie umiesz zachować trzeźwego myślenia (swojego), zaczynasz piać jak inni. Tak naprawdę w dupie mam życie innych wyłączając osoby na których mi zależy. Dodam że jestem za tym żeby każdy kształtował swoją przyszłość, pracą, wiedzą, a ci, którzy tego nie robią...no cóż ich los ich zabawki ich sprawa. Fajnie że niepełnosprawnych wsadziłeś do jednego wora ale życie ma trochę więcej odcieni. Ciekawi mnie jeszcze to co zrobisz jak los ujebie ci obie ręce, ciekawe o jakie świadczenie będziesz się starać żeby wyżyć (osobiście podałbym ci miskę z karmą dla psów ale renty ni ch*j :D :D :D :D ).
Powiedzmy że jestem aspołeczny i mam cię w dupie nie demokratycznie.

mygyry

2020-01-05, 19:23
miskolabor napisał/a:

Wsadź nos w swoje sprawy, nie patrz co inni będą robić. Działaj tak żebyś ty był szczęśliwi i twoje najbliższe otoczenie. Jeśli nie umiesz zachować trzeźwego myślenia (swojego), zaczynasz piać jak inni. Tak naprawdę w dupie mam życie innych wyłączając osoby na których mi zależy. Dodam że jestem za tym żeby każdy kształtował swoją przyszłość, pracą, wiedzą, a ci, którzy tego nie robią...no cóż ich los ich zabawki ich sprawa. Fajnie że niepełnosprawnych wsadziłeś do jednego wora ale życie ma trochę więcej odcieni.



Jeżeli żyjesz na bezludnej wyspie to tak, żyjąc w społeczeństwie to uswiadom sobie, że dwóch zjebów demokratycznie ma więcej do gadania niż ty, jesteś zajebiscie krotkowzroczny

miskolabor

2020-01-05, 19:39
Cytat:

Jeżeli żyjesz na bezludnej wyspie to tak, żyjąc w społeczeństwie to uswiadom sobie, że dwóch zjebów demokratycznie ma więcej do gadania niż ty, jesteś zajebiscie krotkowzroczny


Nie musisz mnie uświadamiać, ale za to, ja tobie coś uświadomię... są pewne sytuacje w których ta demokratyczna paka nie będzie miała innego wyboru jak słuchać takich osób jak ja :D Swoją krótkowzroczność wyraziłeś stawiając niepełnosprawność do jednego worka.

mygyry

2020-01-06, 00:28
miskolabor napisał/a:

Nie musisz mnie uświadamiać, ale za to, ja tobie coś uświadomię... są pewne sytuacje w których ta demokratyczna paka nie będzie miała innego wyboru jak słuchać takich osób jak ja Swoją krótkowzroczność wyraziłeś stawiając niepełnosprawność do jednego worka.



Nic o niepełnosprawności nie było w moim ostatnim poście. A jak masz dyktatorskie marzenia to życzę powodzenia