18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

huczne otwarcie sklepu

~Griszon • 2013-09-06, 19:04
w wykonaniu dwóch niedorozwojów

Ne...........es

2013-09-07, 21:48
polskie scierwa

quickxxx

2013-09-08, 00:23
Akranus napisał/a:

Ooo k***a nawet w hameryce nie mają kamer które na kolorowo nagrywają!



Co ty pie**olisz? Każdy sklep mały praktycznie ma kolorowe, większe też. Kiedyś, pewnie ze względu na pojemność nośników (<-to tylko domysł)/ koszt takich kamer były używane czarno białe, szczególnie gdy trzeba było objąć większe przestrzenie, np hale, magazyny, parkingi, stąd się wzięło że przemysłówki nagrywają w szarości.

ticorr

2013-09-08, 00:54
Tacy z nich narodowcy i patrioci, jak ze mnie biskup Wenecji. O ile ten filmik to nie jakiś viral lub inny fejk (co jest wysoce prawdopodne), to flagi mogłyby być ich pierwszym łupem tej nocy. Wisiały po prostu gdzieś przy bramie, były łatwe do zajumania i fajnie wyglądały. Nie ma co tu dorabiać filozofii.

Cała sprawa jednak śmierdzi. Pierwszy raz widzę nagranie z kamer przemysłowych, gdzie udostępniony został pełny dzwięk; do tego jeszcze światło w sklepie, włączona kasa, roleta z papieru, zero jakiegokolwiek alarmu, ochrony, czegokolwiek. Dość dużo przypadków w przypadku.

JickChrist

2013-09-08, 01:11
A ja się pytam co was jakaś pie**olona flaga obchodzi?
Flaga to tylko kawałek materiału, po co tak dramatyzować, "rozstrzelać za obraza godła i flagi" "ręcę upie**olić i solą posypać"

k***a gdzie ja żyję, niektórzy tu są większymi niedorozwojami niż ci dwaj.

Matush5

2013-09-08, 01:47
A jeżeli chodzi o flagi... Skoro tak o tym mówicie. To wytłumaczcie mi jak są produkowane filmy czy to wojenne, akcji, dokumentalne w której wątek historii, scenariusza mówi o spaleniu flagi. W takim razie też zabijecie ludzi, aktorów, scenarzystów ?

Qrczaak

2013-09-08, 01:55
@up
To są dwie różne rzeczy panie Kolego, tak samo jakbyś powiedział że aktorów powinno się skazać za morderstwo bo kogoś na filmie zastrzelili...

xDEMON93x

2013-09-08, 02:31
Złapać - Uciąć Ręce - Wypuścić :terror:

Sz...........jk

2013-09-08, 10:29
isotop napisał/a:



Nie no popatrz cóż za cudowna analogia. Prawicowa zaraza zaś umie wszystko, dosłownie wszystko co jej nie w smak podciągnąć pod to mityczne, tajemnicze, krwiożercze "lewactwo". Wąska grupa rozhisteryzowanych pedałów z zaburzeniami osobowiści robi paradę - wszystkie pedały to zło, spalić, zabić, zasypać wapnem. Ciapaty pobił Polkę w biały dzień, motywy nieznane - zaj***ć ścierwa, spalić meczety, nie jedzcie kebabów. Murzyn okradł, Żyd kantował etc.



Problem w tym, że środowiska lewicowe popierają takie marsze pedałów, popierają multikulti i islamski wpływ na naszą kulturę.

isotop napisał/a:


Tylko weź mi wyjaśnij jeden, tylko jeden drobniutki szczególik... na ch*j złodziejowi flaga? Pomijając motyw kradzieży, czemu idzie dumnie z łupem, zamiast go jakoś schować? A skoro to już łup i bez zażenowania z nim maszeruje... czemu go uszkadza podczas włamania?



Nie wiesz jak się zachowuje bezmyślna patola? Zaj***li flagi bo wisiały na jakimś budynku, łup z tego był taki żeby sobie pomachać i to wszystko, myślisz, że manifestowali tym swój patriotyzm? Zaj***li bo można było zaj***ć, cała filozofia... A po jaki ch*j kradną sobie tablice rejestracyjne, znaki drogowe czy szyldy reklamowe? Głównie po to żeby ukraść i rozj***ć/wyj***ć kilkaset metrów dalej, tak działa patologia. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że ci goście nie znają definicji słów patriotyzm, nacjonalizm, prawica, a także nie posiadają żadnej wiedzy historycznej. Jak nie jesteś w stanie tego ogarnąć i podj***nie flagi równasz z patriotyzmem no to musisz się leczyć.

To teraz tak, wyjaśnij mi dlaczego taki nacjonalista miałby wziąć flagę z domu, iść z nią przez miasto tylko po to żeby później używać jej do rozj***nia szyby w sklepie, jeszcze dodatkowo użyłby stwierdzenia "pie**olę tę flagę" i zostawiłby ją gdzieś na ulicy? Chyba nigdy nie miałeś okazji zapoznać się ze środowiskiem nacjonalistycznym, za takie traktowanie flagi to można od nich niezły oklep dostać...

Jak się ma ograniczone myślenie to obowiązkiem jest stworzenie durnego argumentu, że skoro mają flagi i okradli sklep to są z prawicy i dają jasny przykład jak to prawica się zachowuje. Świetny argument: "bo flaga, prawica, zło".

isotop napisał/a:


Wybacz, ale trzeba pogodzić się z faktem, że KAŻDA jedna społeczność ma swoje czarne owce i nie rób z patriotów świętych krów grzechem nieskalanych, mieniących się aureolkami nas głowami, bo aż rzygnąć można od tej propagandowej apoteozy łysych karków.



A ktoś twierdzi inaczej? Każda społeczność ma te swoje czarne owce, ale ci debile na 100% nie mają nic wspólnego z prawicą, to zwykli złodzieje i wandale. Jeśli dla Ciebie wandal = prawica to gratuluje. To właśnie Ty podpiąłeś ich pod całą prawicę hipokryto! Tacy ludzie często nie mają żadnej wiedzy politycznej, są zwykłymi debilami, a jeśli już mają jakieś poglądy polityczne to najwięcej wandali spotykam wśród środowisk anarchistycznych, których do prawicy przyrównać nie można.

oc...........an

2013-09-08, 17:50
Nathaniel_Demerest napisał/a:

No k***a, jebie od tego prowokacją bardziej niż gównem w murzyńskiej izbie przyjęć.

Od kiedy to k***a kamery mogą nagrywać dźwięk,co?

To jest pierwszy przypadek, w którym widzę że ktoś ma nagranie z monitoringu, wraz z dźwiękiem. W ogóle, k***a debile j***ni, zauważcie że nawet jak dzwonicie do biura obsługi, to za każdym razem powiadamiają was o tym, że "rozmowa będzie nagrywana, jeżeli nie zgadza się Pan/Pani to proszę zakończyć połączenie". A tu k***a, cała ulica jest nagrywana!

Jebie mi tu takim lewactwem, że k***a nie mogę ukryć oburzenia.







To żeś k***a doj***ł do pieca aż zgasł :homer_uv:

Tja, to była specjalnie wyreżyserowana akcja Ruchu Palikota mająca na celu zniszczenie obrazu polaka-"patryjoty".

Mieszkałem na dość trudnym osiedlu i właśnie takie bydło najczęściej biegało z flagą. No ale ty i tak powiesz, że to prowokacja.

Myślałeś kiedyś o PiS? Tam robiłbyś furorę i tylko Macierewicz byłby w stanie ciebie przebić.

aleks2002

2013-09-08, 23:30
@Akranus @ticorr @Nathaniel_Demerest w dupie byłeś gówno widziałeś, jak to mawiają... Mamy u siebie kamery kolor, nawet z doświetleniem w podczerwieni, że w nocy widać jak w dzień. Z dźwiękiem też żaden problem, kolega wyżej wrzucił link do mikrofonów.
@quickxxx do dzisiaj na dużych obiektach używa się nagrań b/w właśnie ze względu na pojemność nośników. Mały punkt mający 2-3 kamery może wrzucać spokojnie w kolorze bo przy pojemności dzisiejszych dysków nagranie "leży" spokojnie nawet miesiąc
Fejk? Raczej zgrabne odwrócenie obrobienia sklepu na swoją korzyść. Myślę, że jeżeli robił to PRowiec to nie odważyłby się bezczeszczenia symboli narodowych.

patkaIze

2013-09-09, 02:02
ale to jak ktoś idealnie zaparkował to nikt nie zauważył...

~Conscribo

2013-09-09, 09:30
k***a jasna, dwie osoby okradają sklep a w komentarzach pie**olenie lewacko-prawickie.

:homer:

Promek

2013-09-09, 21:07
Mam nadzieje ze dojada ten plebs i wyrwa z korzeniami. Zero poszanowania cudzej wlasnosci powinni odrobic wszystko pracowac na straty wlasciciela a potem w czynie spolecznym, ale co ja pie**ole takie gimsraczne patologie pewnie gwozdzia wbic prsoto nie umieja...

Patryk_JB

2013-09-09, 22:01
Za takie traktowanie Polskiej Flagi ch*j im w dupę !