18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HTC Detour Warsaw

Koval • 2011-07-15, 12:07
Może to i mało sadystyczne, ale fanom na pewno przypadnie do gustu





Swoją drogą świetne zdjęcia

aras0992

2011-07-15, 14:56
Teraz będą ścigani za jazde bez kasku w nocy :)

Sajs

2011-07-15, 23:40
Może i bym tak też jeździł i miał na coś zajawkę , ale expie warriora i maga w World of Warcraft

Falquan

2011-07-15, 23:45
HTC... myślałem, że jakaś elo pokazówka z telefonem mordującym niewinnych przechodniów a tu ino banda rowerzystów.

amb

2011-07-15, 23:45
@up po ktorej stronie i na jakim serwerze?

smiesznie tak popatrzec na te ulice, ktore normalnie w dzien sa zakorkowane do granic mozliwosci...

Falquan

2011-07-15, 23:55
A to nie sweetcandy.pl? Damn, lost in the web again...

Powell

2011-07-16, 01:58
@up Warszawę, k***a

omgomgomgomg

2011-07-16, 02:13
banany pie**olone, w dzień niech tak pojeżdżą to ich ubędzie... ścierwo!!

chybeck

2011-07-16, 02:33
omgomgomgomg napisał/a:

banany pie**olone, w dzień niech tak pojeżdżą to ich ubędzie... ścierwo!!



że tak jebnę tekstem z podstawówki: "uzasadnij"

dlaczego bezpodstawnie nienawidzisz osób, które po prostu coś potrafią, dlaczego życzysz śmierci osobom, które na tym filmie tylko jeżdżą rowerami. czyżbyś każdą z tych osób poznał, wiesz, że są debilami, chamami, bezdusznymi kretynami okradającymi staruszki na ulicy?

rozumiem mówić tak o jakimś pedalskim kolesiu, chodzącym do starbucksa, jeżdżacym holenderskim rowerem, używającym appla, iPhona i resztę tego szmelcu od Jobsa, robiącym zdjęcia nikonem za pieniądze tatusia i wrzucaniu tego na photobloga ("wielki fotograf"). niestety nie zauważyłem wcześniej wymienionych symptomów u ludzi na filmiku (no może trochę ubiór)

ritu4l

2011-07-16, 07:04
Powell napisał/a:

@up Warszawę, k***a



albo "zadupie w mazowieckim", no albo nawet "wioska nad wioskami", "matka wszystkich przedmieść" :D

soohar

2011-07-16, 11:19
chybeck napisał/a:


omgomgomgomg napisał/a:

banany pie**olone, w dzień niech tak pojeżdżą to ich ubędzie... ścierwo!!


że tak jebnę tekstem z podstawówki: "uzasadnij"

dlaczego bezpodstawnie nienawidzisz osób, które po prostu coś potrafią, dlaczego życzysz śmierci osobom, które na tym filmie tylko jeżdżą rowerami. czyżbyś każdą z tych osób poznał, wiesz, że są debilami, chamami, bezdusznymi kretynami okradającymi staruszki na ulicy?

rozumiem mówić tak o jakimś pedalskim kolesiu, chodzącym do starbucksa, jeżdżacym holenderskim rowerem, używającym appla, iPhona i resztę tego szmelcu od Jobsa, robiącym zdjęcia nikonem za pieniądze tatusia i wrzucaniu tego na photobloga ("wielki fotograf"). niestety nie zauważyłem wcześniej wymienionych symptomów u ludzi na filmiku (no może trochę ubiór)



Odpowiedź jest dość prosta: 'omgomgomgomg' nie potrafi jeździć na rowerze :mrgreen:

Powell

2011-07-19, 03:41
torento napisał/a:



albo "zadupie w mazowieckim", no albo nawet "wioska nad wioskami", "matka wszystkich przedmieść" :D



jak przyjeżdżają takie buraki jak ty to nie ma co się dziwić