18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

h.R.A.B.I.A - Warszafka

Ha...........ng • 2012-03-06, 22:43
Jedna z nielicznych perełek tego programu. Fakt z przed roku, ale nadal zajebiste.



Ps Patrzcie minę Łozo(Wieśniak w czapce)

.:...........:.

2012-03-07, 10:07
CzaksON91 napisał/a:

w ogóle nie oglądam TV



Bardzo dobrze robisz. :ok:

mp_toujane

2012-03-07, 11:12
Ja też nie oglądam w ogole telewizji.
Te wszystkie programu sa strasznie strasznie ch*jowe i sztuczne... a ten koleś w zielonym mundurku i czapce co zasiada w żyri tak mi działa na nerwy że o k***a.

A zespol, jakby napisali jakas normalna piosenke to moze i daloby sie posluchac

Algondo

2012-03-07, 11:36
Może i pocisnął, ale ten h.R.A.B.I.A jest z tego samego miasta co ja i szczerze mówiąc, wcale nie zachowuje się inaczej, od jak to sam nazwał "Warszaffki". Lansuje się po klubach i barach, żąda darmowych drinków, "Bo on jest gwiazdą, był w takim, a takim programie". Raz kiedy był nalany w knajpie, chodził od stolika do stolika i pytał ludzi czy chcą autograf, większość nawet go nie rozpoznała, co go wkurzyło niemiłosiernie "No jak to, to nie wiecie kim ja jestem?!". O żądaniach zrobienia loda, kierowane do każdej napotkanej dziewczyny nie wspomnę :)

Cz...........ot

2012-03-07, 11:37
pfff nie ma to jak promowac sie w tv jakims marnym prowokacyjnym utworem

Xenomorph08

2012-03-07, 12:25
Jeszcze kilka zwrotek by się napisało.

phobox2

2012-03-07, 12:38
Dla "orłUF" co to wiedzą kiedy "prawdziwi warszawiacy" zgineli - PW bylo w 44' nie 45'.

fifus92

2012-03-07, 12:54
Aishenbai napisał/a:

Jestem z łodzi, nie lubię warszawy, ale jak patrze na tego typa to jego poziom wieśniactwa bije warszawę dziesięciokrotnie :D Pedał jeden, szkoda, że nie można ujemnych piw dawać



Szkoda, szkoda, pewnie byś miał już -200

TomassoAG

2012-03-07, 14:08
Ktoś powinien napisać piosenkę o pod Trójmiejskich wieśniakach z Wejherowa(GWE), Pucka(GPU), Kościerzyny(GKA) itp. Sytuacja identyczna jak w Krakowie.

Sarkos

2012-03-07, 14:10
Koleś ma 100% rację i pięknie opisuje zjawisko "warszafki" - wieśniaków przyjeżdżających do tego miasta i pokazujących jacy to oni zajebiści. "Warszafka to nie Warszawa"

pieto90

2012-03-07, 14:28
@UP- dokładnie ;) prawdziwych warszawiaków jest obecnie około 3% (ludzie, którzy są potomkami pokolenia, które zamieszkiwało Warszawę przed wojną) jest też inna definicja uznająca ludzi za warszawiaków :P tzn. warszawiakiem wg. tej definicji może być osoba, która jest 3 pokoleniem zamieszkującym Warszawę (jednakże nie jest tym "prawdziwym" warszawiakiem z definicji pierwszej). Tak nam przynajmniej na wykładzie mówiono, sam z Wawy nie jestem :)

John Deere

2012-03-07, 15:04
h*j nawet fajne na początku myślałem że to mariusz z łowcy.b

kir3k

2012-03-07, 15:17
pie**ole Warszawe. Wrocław to jest zajebiste miasto.. dużo młodych ludzi, milion klubów i nie trzeba z jednego do drugiego jechac taksówka bo masz nastepny drzwi obok. A wkuriwajace wieśniaki są wszedzie.. DWR, DOL, DTR itd.

Powell

2012-03-07, 18:02
@up a Warszawa pie**oli ciebie

MuflonBomba

2012-03-08, 17:44
@ Algondo

"Może i pocisnął, ale ten h.R.A.B.I.A jest z tego samego miasta co ja i szczerze mówiąc, wcale nie zachowuje się inaczej, od jak to sam nazwał "Warszaffki". Lansuje się po klubach i barach, żąda darmowych drinków, "Bo on jest gwiazdą, był w takim, a takim programie". Raz kiedy był nalany w knajpie, chodził od stolika do stolika i pytał ludzi czy chcą autograf, większość nawet go nie rozpoznała, co go wkurzyło niemiłosiernie "No jak to, to nie wiecie kim ja jestem?!". O żądaniach zrobienia loda, kierowane do każdej napotkanej dziewczyny nie wspomnę :) "

Też jestem z Mielca i znam cały zespół. Piszesz człowieku i obrażasz wszystkich chłopaków! Byłem świadkiem podobnych sytuacji jak Ty i wiele z różnych źródeł słyszałem (pewnie Cię też znam, bo biegam do Studia i innych lokali) ale nie ze strony wokalisty, któremu to przypisałeś! Ustal najpierw fakty i wtedy je wypisuj na oczach innych, którzy nie znają Hrabiego i nie mają jak poznać. k***a! Mam dość takich debili jak Ty - zazdrosnych i pełnych nienawiści hejterów!!! Myśl głową a nie dupą!!!

Algondo

2012-03-12, 14:17
MuflonBomba napisał/a:

@ Algondo

"Może i pocisnął, ale ten h.R.A.B.I.A jest z tego samego miasta co ja i szczerze mówiąc, wcale nie zachowuje się inaczej, od jak to sam nazwał "Warszaffki". Lansuje się po klubach i barach, żąda darmowych drinków, "Bo on jest gwiazdą, był w takim, a takim programie". Raz kiedy był nalany w knajpie, chodził od stolika do stolika i pytał ludzi czy chcą autograf, większość nawet go nie rozpoznała, co go wkurzyło niemiłosiernie "No jak to, to nie wiecie kim ja jestem?!". O żądaniach zrobienia loda, kierowane do każdej napotkanej dziewczyny nie wspomnę :) "

Też jestem z Mielca i znam cały zespół. Piszesz człowieku i obrażasz wszystkich chłopaków! Byłem świadkiem podobnych sytuacji jak Ty i wiele z różnych źródeł słyszałem (pewnie Cię też znam, bo biegam do Studia i innych lokali) ale nie ze strony wokalisty, któremu to przypisałeś! Ustal najpierw fakty i wtedy je wypisuj na oczach innych, którzy nie znają Hrabiego i nie mają jak poznać. k***a! Mam dość takich debili jak Ty - zazdrosnych i pełnych nienawiści hejterów!!! Myśl głową a nie dupą!!!




Doskonale wiem kogo widziałem, bo byłem kilka razy na ich występach i potrafię ich rozróżnić. I prawdę powiedziawszy, dopóki nie zobaczyłem na żywo co gość odj***ł, to byłem dumny że w Mielcu jest taki zespół, więc nie nazywaj mnie hejterem, bo wcale im nie zazdrościłem. Teraz już nie jestem dumny i tym bardziej nie zazdroszczę, i uwierz mi że widziało to tyle osób że zrobił sobie świetną opinię. Nie interesuje mnie czy mnie znasz czy nie, i też nie szukam nowych znajomych. Chamstwa, cwaniactwa, a wręcz wiejskiego prostactwa k***a nie znoszę, a tego zespołu już nigdy nie będę szanował jak kiedyś.